malina097 malina097 komentáře u knih

Sny o pádu Sny o pádu Karen White

Co bych měla dodat po přečtení nevim.Chvílemi se mi to dost líbilo a některé pasáže zdlouhavé,zamotané postavy,ale ano dotahla jsem až do konce.Ke konci jsem byla už i nějak unavená ze střídání těch postav.Za precteni myslím kniha stojí ,když je venku hnusne.Řekla bych ,ze skoro nejlepší je popisováni krajiny a těch mocalu to mám rada to se mi líbí,pravé mi to připomínalo moje oblíbené Kde zpivaji raci.

09.02.2023 3 z 5

Léto v Provence Léto v Provence Lucy Coleman

No nevim,tolik jsem chtěla něco romantického až jsem byla docela zklamaná.Je mi líto,ale fakt mě to moc nebavilo,,,no nic jedeme dal venku je hnusne tak jdu lovit v knihovně třeba narazím na něco zabavnejsiho,cus a hezky den všem.

03.02.2023 2 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

V pořádku,docela napínavé čtení ,pořad se něco děje ,ale už jsem rada,ze je precteno.Konec je dost prekombinovany,nevim proč se musí konec vždy natahovat a natahovat až to praskne a je člověk rad,ze je konec dal to totiž nejde,ale dobře no tak to bylo napínavé až k pousmani,jako oddych dobryyyy

21.01.2023 3 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Jejda na tuhle knížku niiikdy nezapomenu.Poprvé jsem ji četla před dávnou dobou kdy jsme bydleli u tchána a nedalo se číst večer,takže jsem se usídlila na botniku v předsíni kde byla zima a malé světlo a já četla do rána.Brzo ráno vstavat k dítěti a cely den se tak,tak motat ,ale stalo to za tu probdelou noc.Později jsem ji četla ještě několikrát a líbilo se vždy jen ten prvotní zážitek se už nikdy neopakoval .Hospoda Jamajka byla taky dobra.

17.01.2023 5 z 5

Okamžik ve větru Okamžik ve větru André Brink

A tuhle knížku vlastním…ani nevim kde jsem k ni přišla…asi mi ji někdo věnoval,ale mám ji svým způsobem rada a někdy se k ni vracím.Zvláštní a vůbec nevim proč je mi z ni vždycky trochu smutno. Je to jen můj názor,ale myslím,ze až tak smíchané rasy proste k sobě nejdou,kvůli společnosti ,rasovým předsudkům i když dnes už se to posuzuje jinak.Mohlo byt něco napsáno dal o životě hrdinky a dal nic nebudu prozrazovat.

17.01.2023 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Precteno a docela dobre,asi jsem divny ctenar,ale v tehle detektivkach mi připadá,ze se autoři chtějí předvádět kdo vymysli krutější vraždy.Ale je fakt,ze jsem to přečetla rychle a se zvědavosti co a jak bude dal.Hodně velký sympatak mi připadal parťák hlavní představitelky.Teď čtu další díl tak pak se podělim o zážitek,ale zatím mi přišel první díl lepší,,,,,uvidíme .

12.01.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Jooo a Ben by se mi líbil i ,když je mi uz pres sedmdesát Hi-hi.

06.12.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Ale ano ,fakt se mi to líbilo i když se vsemu nedá věřit tak jsem u knížky trcela cele odpoledne a těšila se na druhy den přestože jsem jasné věděla jak to dopadne.Mám vypůjčenou ještě jednu knihu od Hoover tak si zase hezky počtu a těším se.

06.12.2022 4 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Nevim nějak jsem se nemohla začist.Je mi to líto ,ale bohužel to asi nebyl můj šálek kávy.

05.12.2022 2 z 5

Dcera krále močálů Dcera krále močálů Karen Dionne

Malé hodnocení a to nesouhlasím,mě se ta knížka líbila a četla jsem ji jedním dechem,přišla mi Zajimava a napinava.Sto lidi sto názoru.Jasné není to nic prevratneho ,ale pro lehké pocteni se mi to fakt líbilo,zřejmě to prostředí i hlavní hrdinka.

03.12.2022 5 z 5

Hrdina ze sousedství Hrdina ze sousedství Nora Roberts

Tak nevim ,někdy se daji její knihy číst jen tak pro odpočinek,ale někdy je to jen napsana knížka a odskrtnuty další počin.Zrovna tenhle hrdina je přesně toho příkladem.Od začátku tak krásný člověk pro zivot ,proste obrovská červená knihovna.To je další kniha napsána hooodne horkým perem už si nic od ni nepůjčím.Škoda,někdy se to číst dalo.

02.12.2022 2 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Tak nejak nevim,rozhodne jsem četla lepší knihy,abych byla uprimna tak fakt nic moc spíše zmatek…..Škoda.

01.12.2022 1 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Nic zvláštního,předvídatelný dej ,ale na odpočinkové čtení to jde,taková malinko červená knihovna.

11.11.2022 2 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Krásné,už mám něco přečteno,ale tady se přiznám,že i slzička ukápla jak smutné to bylo počtení a tak nějak zůstal i smutek na duši.Trvalo mi dost dlouhou dobu než jsem se k této knize dostala ,ale ani chvilku jsem se nenudila,úplně se tam v té drsné přírodě vidím.Těžký život v těžké době,,,dávám pět hvězdiček a jednu navrch.

08.11.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Dočteno a co teď.?Je mi prostě smutno ani se mi nechce vracet se do civilizace.Dlouho jsem podle doporučení na knihu čekala v knihovně a nelituji.Někdo to v životě vůbec nemá lehké a popis bažin je prostě úžasný,škoda ,že nevím o více takových knihách.Prostě mě to fakt bavilo ,díky.

17.04.2021 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Nějak se mi nepodařilo komentář odeslat,,,knihu jsem svého času milovala a zajímala se i o minulost,,co je pravda a co ne,,,ostatní knihy autorky jsou opravdu na jedno brdo jen změna v čase,,,

19.10.2018 4 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Četla jsem jí před 15 lety poprvé a byla jsem nadšená,,,hned jsem pátrala po dalších knihách od autorky a byla jsem tak nějak zklamaná ,protože mi vzápětí došlo ,že je to vlastně všechno na "jedno brdo!".Z tohoto důvodu už její knihy nevyhledávám.

08.02.2018 4 z 5