malen malen komentáře u knih

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Zatím jsem od tohoto autora nic nečetla, proto mi chvíli trvalo, než jsem do toho vklouzla. Jako série to možná bude dobré, ale příběh mi přišel dost přitažený za vlasy . Nějak moc náhod dohromady.

29.01.2018 3 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

na jednu stranu jsem to hltala, ale zároveň jsem si říkala, že to není ono. A protože mne konec zklamal, tak o hvězdičku méně. Ale určitě sáhnu i po další.. časem..

09.01.2018 3 z 5

Mrtvý pohled Mrtvý pohled Bari Wood

Myslela jsem, že když budu znát předem vraha, nebude se mi to líbit. Ale opak byl pravdou, hlatala jsem jedním dechem

09.01.2018 5 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

nemám ráda takové konce . Myslím, že mám na chvíli této autorky dost, ale určitě se k ní vrátím , čtení bylo napínavé, ale srovnání s Kingem mi tedy u zatím mnou přečtených knih nesedí

21.12.2017 3 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

nebylo to nejhorší, ale konec jsem si představovala jiný

21.12.2017 4 z 5

Z lodiček do holin Z lodiček do holin Marcela Mlynářová

Pohodové čtení, ale nějak mi tam scházel smysl, proč to bylo napsáno. Snad že je krásně na světě ?

28.11.2017 4 z 5

Vysvobození Vysvobození Elizabeth George

Je to už dlouho, co jsem četla pár knížek od této autorky a navíc mezitím v televizi dávali seriál Případy inspektrora Linleyho, proto jsem váhala, zda si mám knihu koupit. Nakonec jsem ráda, že jsem to udělala, jsem spokojena ...

28.11.2017 5 z 5

Oční kontakt Oční kontakt Cammie McGovern

Zajímavá. Zpočátku jsem se do ní nemohla začít, ale pak jsem byla moc zvědavá... Určitě stojí za přečtení

26.11.2017 4 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Super, zase jsem se nemohla odtrhnou.

26.11.2017 5 z 5

Rostliny - toulky českou přírodou Rostliny - toulky českou přírodou Jana Martínková

Tak jsem si objednala atlas a jsem hrozně zklamaná. U kopretiny bílé je v knize fotka sedmikrásek, takže jak si pak můžu být jistá, že jen jedna chybička se vloudí. Atlas jsem chtěla používat jako pomoc při určování mně neznámých rostlin, ale už tedy nemám důvěru.

31.08.2017

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Thriller jsem si tedy představuji úplně jinak.... a na rozdíl od citace na přebalu knihy, jméno autorky mi určitě za týden nic neřekne...

13.07.2017 3 z 5

Tajná zahrada lásky Tajná zahrada lásky Romana Szalaiová

Prvních pár stránek mě chytilo, ale pak už mi to přišlo děsně uhozené, moc motivů do sebe namotaných, láska na každé stránce, ale do slaďáku daleko až na sladkou tečku na závěr.

07.06.2017 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Protože jsem zatím četla jen 2. díl série a už je to déle, chvíli mi trvalo, než jsem si postavy utřídila. Knížka napínavá, ale to napětí mi nevydrželo až do konce, nevím proč. Ale určitě bych si ráda přečtu další knihy těchto autorů.

23.05.2017 4 z 5

Křídla osudu Křídla osudu Catherine Lanigan

Ze začátku mě to hodně chytilo, ale ke konci jsem byla trochu zklamána, že se děj stočil někam jinam.

23.05.2017 4 z 5

Vášeň Vášeň Louise Bagshawe (p)

Jako oddychovka dobré, ale stále mám v knihách radši spisovnou češtinu, tenhle styl mě nenadchl. Marná sláva, nejspíš už se začnu počítat mezi tu starší generaci :)

16.01.2017 4 z 5

A zrodila se hvězda A zrodila se hvězda Louise Bagshawe (p)

Koupila jsem si jako oddychovku do vlaku a pro cestování je to prima čtení.

16.01.2017 4 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Docela pro mě zklamání. Četlo se dobře, ale postrádalo to napětí předchozích knih, které jsem od autorky četla. Tak snad příště.

16.01.2017 3 z 5

Královský zločin Královský zločin Robin Maxwell

Moc se mi líbilTajný deník Anny Boleynové, tohle mě celkem zklamalo. Ale určitě zkusím ještě nějakou další knihu od autorky

16.01.2017 3 z 5

Stříbrozelený vodopád Stříbrozelený vodopád Dagmar Seifert

Obal od knihy mě nejdřív od čtení odrazoval, podle něj jsem knihu pokládala za nějaký ten přeslazený románek pro ženy. Pak jsem se ale ke čtení odhodlala a vyklubal se z toho sice románek, ale úžasně napsaný - zábavný, trochu střelený , ale hlavně pozitivní. Pokud se na svět koukáte z té lepší stránky, knížku si určitě přečtěte.

19.08.2016 5 z 5

Myšky v kuchyni Myšky v kuchyni Saira Shah

Tak jak je napsáno na přebalu - dojemně upřímný a zároveň zábavný román , i když v doslovu autorka píše, že autobiografický není, jen inspirovaný nemocí dcerky. Mně se kniha moc líbila .

16.08.2016 5 z 5