Makyt Makyt komentáře u knih

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Neutuchající víra matky, která věří, že její dítě žije... její vnitřní sílu jí můžeme jen závidět. Prošla si peklem, ale vydržela to a posledních pár řádků jí celou tu dobu vyváží... to je přeci sen každého rodiče, který se ocitne ve stejné situaci... Přiznávám: poplakala jsem si.... ;-/

V zajetí času V zajetí času Linda S. Howington

Komentáře opět různé, takže zase: raději dejte na vlastní názor a přečtěte si to... je to sice trochu scifi, trochu přitažené za vlasy, ale mě se to líbilo. Bylo by fajn, kdyby všechny ty moderní vymoženosti skutečně existovaly, ale uvidíme, kam se věda posune a jestli autorka tak trochu předběhla dobu :-)

Jen jeden dotek Jen jeden dotek Day Leclaire

Už při prvním zjištění, že v knize vystupují dvojčata, je jasné, že to bude ten pravý zádrhel. Caitlynina tak trochu naivita... neříkejte mi, že prostě nepozná rozdíl nebo že se Marcovo dvojče dokáže takhle moc přetvářet... ale opět - příběh stál za to a myslím, že mám novou oblíbenou autorku relaxačních "knížek na sobotu". :-) Jo a zažít Inferno... to chci!

Jablíčko lásky Jablíčko lásky Day Leclaire

Výborný popis toho, jaký může být rozdíl mezi tržnicemi. Rodinný přístup vs. rozmanitá nabídka v moderním prostředí. Každý ale ví, že nejlepší je kombinace tohoto... stejně jako kombinace Rainera a Jordan ;-)

Dočasný manžel Dočasný manžel Day Leclaire

Oba hlavní aktéři šli do vztahu s tím, že je jen dočasný... ale díky pěknému popisu jejich myšlenek všichni víme, že je to navždy. Další z mnoho slaďáků, ale relax výborný ;-)

Falešný manžel Falešný manžel Day Leclaire

U této knihy jsem se bavila. Okamžité reakce Nicola i blažená nevědomost Kiley... a kombinace toho. Sice asi všem od začátku dochází, jak to skončí, ale co bychom chtěli od "harlekýnky". Takže "palec hore" :-)

Princeznám sluší růžová Princeznám sluší růžová Meg Cabot

Jo, tak tuhle knížku jsem nedočetla... a že teda dočtu všechno, ale tohle byl fakt děs... asi jsem na to už moc stará ;-)

27.07.2015 1 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Po přečtení hodnocení jsem do knihy šla s rozporuplnými pocity. ALE! Knížka překonala všechny mé představy. Romantika, erotika, psychologie... obě části knihy měly své... a to, jak Colton Nelle pomáhal vypustit vnitřní strachy, to bylo úžasný.... takže za mě jednoznačně 5*. A těším se na další díl.

27.07.2015 5 z 5

Užívej noci Užívej noci Linda S. Howington

3 povídky, na mě dost přeslazené, docela naivní, trochu propojené "naschopnostmi"... po první společné noci a 6 orgasmech (? :-)) jí žádá o ruku a plánují děti??? To už je na mě dost... dala bych přednost celým, více propracovaným knihám než těmhle rychlovkám...

15.07.2015 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Úžasná kniha s úžasnou hlavní hrdinkou, bylo krásný číst to ve slovenštině. Ze začátku jsem musela číst pomalu, ale pak jsem si zvykla a dokonce mi to znělo lépe než v češtině. Pohnuté osudy obou hrdinů na mě zapůsobily, stejně tak provázanost s předešlými díly. Prostě fajn čtení a už sháním poslední díl - India Place ;-) i když by nebylo špatné popsat ještě v dalším dílu dějovou linii Colea (jestli se to teda nemíchá v tom 4. dílu) ;-)

23.02.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Pěkné čtení, tak trochu naivní, ale krásně popsané psychické problémy mladé dívky. Při líčení jejích záchvatů jsem byla "s ní" a když se začala její osobnost postupně otevírat, tak pro mě byla hrdinkou ze všech největší. Na konci klasické romantické klišé, ale to k těmto pohádkám prostě patří. Každopádně 5*, Joss mi byla velmi blízká a sympatická, trochu jsem se v ní viděla. Vnitřně! ;-)

13.02.2015 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Celkově knížka tak nějak o ničem.. ze začátku slibný děj, pár pěkných pasáží, ale konec stál za nic... prostě tak trochu scifi, které ve finále nestálo za to, existuje lepší literatura :-)

13.02.2015 3 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Musím říct, že druhý díl je mnohem lepší, než ten první... děj měj spád, oživoval to Michael a Holly s Laneem :-) Trochu více sprosťárem, ale celkově - líbilo se ;-)

30.01.2015 3 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Tak u téhle knihy jsem docela trpěla, čekala jsem vtip jako u Nabíječe a Roštěnky, ale nic takového se nekonalo. Nudný a dost naivní příběh se spoustou nesrovnalostí ...nevím, jestli se přinutím k 2. dílu...Grace a její neustálá samochvála na její "úžasný" prsa a naopak stěžování si na svůj věk...prostě tady jen jedna hvězdička za Rebeccu, Lanea a Nicka :-)

23.01.2015 1 z 5

Motýlek Motýlek Brenda Viktorínová

Zajímavé čtení, ale autobiografie? Nevím, jestli se mi chce věřit, že s takovým osudem pustíte příběh do světa.

19.01.2015 3 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Opět naivní příběh, který neurazí a každý čtenář (resp.spíš čtenářka) může dále snít svůj příběh o bílém koni... ale pozor, ať vám neuteče skutečný život při čekání na svou celebritu!

19.01.2015 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Slaďárna, naivní příběh, ale odreagování super. Jedním dechem přečteno a honem zkoumáno, co ještě autorka vydala.

Stíny minulosti Stíny minulosti Linda S. Howington

Detektivka, jak se patří... hlavní hrdinka skutečně hrdinko, i v té nejméně vhodné chvíli vymyslí, jak se bránit ;-)

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Jo, tak tohle stojí za to... první i druhý díl jsou senzační, zfilmovaná knížka by byla hitem. Prolínání lásky a bolesti ze strachu, co se dozvíte... Prostě od začátku do konce stojí za to. Celou dobu jsem si říkala - ještě jednu kapitolu, ještě 2 stránky... a to byly 2 hodiny ráno!

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover