Majulinek Majulinek komentáře u knih

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Kniha se úžasně dobře četla. Ale jen proč to tak muselo dopadnout. Ukápla víc než jedna slza.

07.01.2013 5 z 5

Smutný osud Diane, který dokázal chytit za srdce. Ale celkově to působilo jako příjemná oddechovka

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Po shlédnutí filmu Hunger Games jsem si musela prostě přečíst i knihy. Samozřejmě, že se mi knihy líbily daleko více než film. Toto byla první kniha takového tématu, jakou jsem kdy četla.

22.02.2014 5 z 5

Hřích panenské královny Hřích panenské královny Ella March Chase

Úžasná kniha, po začtení do této knihy jsem ji nechtěla odložit. Moc příjemné počtení :)

06.03.2013 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuto knihu přímo miluji. Pýcha a předsudek byla má první kniha od Jane Austenové. Ráda se k ní stále vracím

08.01.2013 5 z 5

Šílená odměna Šílená odměna Jimmy Palmiotti (p)

Má oblíbená postava z DC. Od začátku až do konce to bylo vtipné a úsměvné.

10.06.2017 5 z 5

Rozhodně musím souhlasit, je lepší než první díl. Čte se to rozhodně samo, příběh dokáže chytnout za srdce. Úžasná oddechovka.

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Moje druhá kniha od L.Moriarty, neupoutala mě tolik jako "Na co Alice zapomněla", strašně dlouho mi trvalo než jsem se do této knihy začetla

03.12.2016 3 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Prostě hrůza!!!

07.11.2014 1 z 5

Paní Boleynová Paní Boleynová Brandy Purdy

Poutavý příběh o Jane Parkerové, příběh je líčen z jejího pohledu. Byla dvorní dámou za vlády Kateřiny Aragonské, Anny Boleynové, Jany Seymourové a Kateřiny Howardové, díky níž skončila na popravčím špalku.
V tomto příběhu bylo patrné, jak Jane byla paranoidní, bláznivá a hlavně žárlivá na svého manžela. V jistých situacích mi bylo, ale Jane líto, jak s ní bylo zacházeno. Tato kniha se mi líbila :)

20.04.2013 4 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Mě se tato kniha i její děj líbil. Cítila jsem z toho děje takovou nabitou energii. Rozhodně nelituji, že jsem si tuto knihu přečetla a klidně si ji přečtu znovu.

05.03.2013 5 z 5

Kniha je rozhodně lepší než film. Moc hezká kniha o životě se psím mazlíčkem :)

Třetí královna Třetí královna Carolly Erickson

Tato kniha se mi velmi líbila. Krásné, ač někdy smutné líčení o Janě Seymourové. Nezapomenutelná královna pro Jindřicha VIII., jako jediná mu dala syna. Podle mě tato královna není moc v knižní sféře samostatně zmiňovaná. Ale rozhodně můžu doporučit všem milovníkům historie.

12.11.2012 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Mohu jen souhlasit, tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Velmi napínavé čtení. Nemůžu se dočkat pokračování!

29.10.2012 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Kniha, která se poutavě četla. U některých částí jsem se dokonce zamyslela.

20.07.2015 5 z 5

Hra o trůny #1 (komiks) Hra o trůny #1 (komiks) Daniel Abraham

Nádherné kresby.

11.11.2014 5 z 5

Trůn a popraviště Trůn a popraviště Sylvia Jurewitz-Freischmidt

Má první kniha od této autorky a velice poutavé. Zase jsem se dověděla více informací. Rozhodně můžu doporučit těm, kteří se zaujímají historii za dob Alžběty I.

07.11.2014 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Oddechové čtení, vtipné. A můžu podotknout, že tato kniha se mi líbila o něco více než Já a pan Darcy :)

05.04.2013 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Romantický námět se smutným koncem.

08.01.2013 4 z 5

Hlas hrdličky Hlas hrdličky Elizabeth Chadwick

Opravdu je to úžasná kniha. Děj byl chápavý, navazoval na sebe, žádné zbytečné odbíhání. Přímo to vtáhlo do děje. Tuto knihu jsem ani nechtěla pustit z rukou, dokud ji nedočtu. :)