Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Tak tohle byl velký šrumec. Jedna událost navazovala na další a další a tak dále.. Nečekala bych, že se kniha tak zvrtne a postavy v knize budou plnit tak nebezpečné úkoly a nezastavi se před ničím. Docela místy nerealne leč propletený příběh k zamyšlení, jak jsou lidé lehce manipulovatelní

04.02.2018 3 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Trochu hůře se četla, ale jako oddechová kniha na jeden den super. A jak už tu všichni píšou, konec je velmi překvapivý což mě potěšilo

03.02.2018 3 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

"Naděje. Proudí nám v žilách. Je to palivo, které nás pohání."
Celkem dost reálný příběh dvou neznámých lidí, který vás chytne za srdce. Ke konci jsem čekala, že se hlavním hrdinům přihodí nějaké další problémy, ale být v zmrzlé pustině plné sněhu a zvířat je samo o sobě dost znepokojující a náročné. Kniha je plná zajímavých myšlenek hrdinů a nelehkého se vracení zpátky do reality. Zajímavé a příjemné čtení.

25.01.2018 4 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Krásný jednoduchý příběh o lásce, který nikoho neurazí. Kniha se čte velmi rychle, je vtipná a odpočinková :) Jako oddechovka ideální.

23.01.2018 3 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Jak už to tak u druhých dílech bývá, prostřední část byla slabší a plynule navazuje na děj. Záporné postavy jen lehce nahánějí strach a je jen na čtenářovi, aby si mohl doplnit a hádat, co se bude dít dále. Snový svět je skvěle popsaný a vážně jsem zvědavá kdo se skrývá pod Secrecy, takže hurá na třetí díl! :D

07.01.2018 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Velmi čtivá kniha s plynulým dějem. Postavy jsou sympatické a některé i vtipné a autorka vás vtáhne do skrytu příběhu jakoby nic. Napínavé je to až do samého konce a já se nemůžu dočkat na další díl!

03.01.2018 4 z 5

Prokletý ostrov Prokletý ostrov Lauren A. Forry

Od knihy jsem čekala mnohem víc. Za celý příběh Vám ani není moc vysvětlen děj nebo to co se odehrává v Londýně. V půlce knížky jsem měla dojem, že některým hrdinům evidentně hráblo, ale stále jsem čekala na nějaký děj/souboj/vzrušení cokoliv na ostrově a nic nepřišlo.

20.12.2017 1 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nutně potřebuji druhy dil! Od česke spisovatelky dokonale napsana fantasy vlastniho světa. Necha vas napnute až do konce a budete ješte dlouho premyšlet o přiběhu i po dočteni knihy ... :)

11.03.2017 4 z 5

První První Kiera Cass

Poslední díl jsem přečetla jedním dechem. Bylo to příjemné čtení a zakončení celé série.

22.12.2016 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl je napinavy, ma spad a v pribehu jde do tuheho.. Prestavalo me bavit přemýšleni hlavni hrdinky, když šlo jenom o to jestli jeji srdce dobije Aspen nebo Maxon. Jde z toho hlava kolem, nicméne jako prostredni kniha nema zadne velke nedostatky a donuti vas precist si dalsi dil, tak jako me :)

21.12.2016 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

První díl je velmi čtivý, vtáhne vás do děje, příběh plynule bez problémů jede, je napínavý, vtipný. Soutěž má vše co by měla mít už se těším až si přečtu další díly :)

20.12.2016 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Výborný, strhující třetí díl nástrojů. Mělo to v sobě všechno. Napětí, spád příběhu, lásku, strach... Příběh je tak skvěle zamotaný, že jste na konci i rádi jak se to snadno rozmotalo. Sice je to na konci takový menší předvídatelný happyend, ale ničemu to nevadí. Rozhodně doporučuji !

02.11.2016 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Připadalo mi, že se v knize střídali příběhy Divergence a Hunger Games. Autorka si vzala od něčeho něco.. nebo mi to jen příjde, protože vymyslet nový neotřelý příběh je těžké, aby se to nějaké knížce nepodobalo. Nicméně se to autorce povedlo. Jsem zvědavá kdo má jaké tajemství a tak mě to donutí si přečíst další díl.

01.04.2016 2 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

400 stran nudy.. Zajímavé byli jen pasáže, když ostatní vysvětlovali jak to vypadá v ostatních městech, ale autorka s dějem tedy moc dobře nenaložila.. :/ Chtělo by to více akce a být třeba přímo v jádru nákazy..

19.02.2016 odpad!