M.C.SMITH M.C.SMITH komentáře u knih

Skleněný trůn 1–7 (box) Skleněný trůn 1–7 (box) Sarah J. Maas

Byla to dlouhá cesta, ale musím říci, že mne celá série bavila a jsem velmi ráda, že jsem si ji koupila. Samozřejmě, že celý příběh má své mouchy, ale já jsem si tak začetla, že jsem vnímala jen příběh a prožívala jsem všechny emoce hlavních hrdinů.

Knihy mohu jen a jen doporučit. Každý, kdo rád sní, si zde přijde na své a já já musím před autorkou smeknout. Skvělá práce!
Jsem si naprosto jistá, že si celou sérii v budoucnu přečtu nejméně ještě jednou. Pro mne to bylo skvělé čtení, které si mne vtáhlo od samotného začátku.

31.10.2021 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Úžasné!
Naprosto skvělé čtení, které jsem si nebývale užila. Celá kniha mne bavila a jsem velmi ráda, že jsem se pustila do čtení. Dokonalý závěr série.
Autorka umí výborně psát, klobouk dolů a i když jsem měla trochu obavy z tloušťky knihy, přečetla jsem jí jako nic.
Mohu jen doporučit všem, kdo rádi sní.
Pro mne pecka!

31.10.2021 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Do háje, do háje, do háje.
Naprosto perfektní, kniha mne bavila od začátku do konce a musím složit autorce poklonu. Bylo tam všechno, od lásky po drama a konec mne totálně srazil na kolena.
Jediné, co mne trochu bolelo byly chyby, kterých se tam vyskytovalo docela dost, ale na příběh to nemělo vliv a já jsem si knihu užila a to maximálně.
Celá série je podle mne naprosto dech beroucí a už se nemohu dočkat, až se dozvím konec.
Takže se s chutí jdu pustit do další knihy.
Skleněný trůn se u mne zařadil k mým oblíbeným příběhům!

17.10.2021 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Už dávno nejsem náctiletá, ale přesto mne tato série pohltila a já jsem velmi ráda, že jsem si jí pořídila. Zatím jsem nadmíru spokojená, každá kniha je lepší a lepší a musím uznat, že autorka je vážně skvělá vypravěčka.
Královna stínů podle mne byla zatím nejlepším dílem, všechno se rozjelo a musím říci, že jsem v jistých úsekách knihy téměř nedýchala. Byla jsem napnutá jako struna a každou stránku jsem přímo hltala.
Tuto sérii mohu jen a jen doporučit a s obrovskou chutí se jdu pustit do Říše Bouří.

10.10.2021 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Naprosto úžasné, zatím nejlepší kniha. Spousta novým postav a hlavně akce, která čtenáře nenechala vydechnout.
Jeřáb mi hodně připomínal Geralta (zaklínače). Stal se mým oblíbencem a jsem ráda, že se stal přítelem na život a na smrt.
Manon pro mne zprvu byla někdo, kdo by nemusel být, ale postupem času jsem si na čarodějku zvykla a ke konci mne velmi překvapila.
Totálně mne odrovnal Dorian. Jeho úděl - musím říct, že jsem byla v šoku a chvilku mi trvalo, než jsem to zkousla.
Kniha byla naprosto perfektní. Autorka se toho prostě nebojí, všechny ty zvraty a překvapení.
Mohu jen doporučit všem. Knihu si vezmete a neodložíte ji, dokud ji nepřečtete!
Pro mne je to zatím topovka a doufám, že to tak bude i nadále.

03.10.2021 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Páni, tak tohle bylo něco. Kniha mne strhla a nepustila mne až do samotného konce. Plná neočekávaných zvratů, bolestných událostí a šokujících odhalení.
Celainu jsem si oblíbila už od samotného začátku série a zamilovala jsem se do Doriana, je to skvělý muž, který je plný soucitu a člověk by si přál, aby takový chlapík opravdu existoval.
Už se nemohu dočkat, až si přečtu třetí díl a doufám, že to bude zase taková bomba, která mne naprosto odrovná, jako tomu bylo doposud.
Zatím mohu jen a jen vřele doporučit všem, co milují akci a rádi se nechávají unášet na vlnách kouzel, intrik a zakázaných polibků.

27.09.2021 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knihu jsem přečetla jedním dechem, příběh mne okamžitě pohltil a musím uznat, že jsem nadmíru spokojená. Od autorky mám jak Dvůr trnů a růží, tak i Půlměsíční město a i když má autorka své mouchy, píše skvěle.
S vervou jsem se pustila do druhého dílu a doufám, že bude stejně dobrý, jak ten první.

26.09.2021 5 z 5