luckavarg luckavarg komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Také jsem se nemohla od knihy odtrhnout! ještě dlouho si ji budu pamatovat...

02.11.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Moc se mi líbila. Pokračování je povedené.

19.10.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Půl knížky bylo pro mne utrpení, skoro dva měsíce jsem se nemohla začíst. Literatura faktu pro mě nebude. Ale v druhé polovině jsem nevycházela z údivu. Ta mě bavila mnohem víc. Spisovatelka je jedna z mých velice oblíbených, jsem ráda, že jsem knihu dočetla až do konce

28.09.2023 4 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Knihy od tohoto spisovazele mám moc ráda. Četla jsem ji už kdysi dávno v pubertě. Zvláštní jak téměř po dvaceti letech, vyznívá krapet jinak.

10.11.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Knihy od této autorky, mám jako relax. Tahle byla fakt super, hodně jsem si při ní odpočinula v téhle šílené době. Popis krajiny jako vždy exceletní. Švýcarsko budu chtít zažít na vlastní kůži

02.02.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Mám příběhy od Julie Caplin moc ráda. Tenhle díl taky nezklamal. Nádherné vykreslení přírody a lidí co žijí v Irsku. Přečteno za pár dnů, jedním dechem.

04.05.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Mám ráda tuto sérii. Hodně jsem se na tuto knihu těšila, miluju Japonskou kulturu. Popisy míst a jídla jsou super. Romantika až ke konci, ale to vůbec nevadí.

16.10.2021 4 z 5

U nás v práci ji četla spousta lidí. Tak jsem si ji musela přečíst taky
Fajnově a vtipně napsáno. Ano, sem tam jsem zatajila dech nebo se mi zalesklo oko slzou. Ale to k těm příběhům patří taky.

26.02.2024 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Četla jsem už v pubertě. Teď jsem si ji zase oživila. Já ten příběh mám svým způsobem ráda, ale pro každého to není :-)

04.05.2022 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Při čtení mě dost mrazilo. Tento příběh nemusíte napasovat jen na rok 1989, ale bohužel se blíží k dnešní realitě. Autorku čtu velice ráda, ale tato kniha je za mne slabší.

02.02.2022 2 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Jako povinnou četbu jsem ji nechtěla číst, teď o několik desítek let později, jsem moc ráda, že jsem ji četla!

02.11.2021 3 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Moc pěkně se četla. Bylo dost těžké se odtrhnout. Původně jsem ji koupila dceři, ale nakonec jsem ji jako první přečetla sama. I slza ukápla. A obal knihy je prostě nádherný.

17.11.2023 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Knížku jsem měla půjčenou od kolegyně. Dost mě překvapila, poslední kapitoly jsem četla téměř non-stop.

03.01.2023 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Pěkná oddechovka, krásné ilustrace.

02.11.2021 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Četla se mi moc dobře. Propletení příběhů se mi moc líbilo, i když každý příběh končí depresivně. Hodila se mi do čtenářské výzvy.

14.02.2021 3 z 5

Kocour, který zachraňoval knihy Kocour, který zachraňoval knihy Sósuke Nacukawa

Takové milé pohlazení po duši. Četla jsem ji právě v tu dobu kdy jsem měla.

10.01.2024 5 z 5

Já, Smrt Já, Smrt Aleš Novotný

Od knihy jsem se nemohla jen tak odtrhnout. Se zatajeným dechem jsem čekala jak to skončí. Aldovi knížky mám moc ráda i když detektivky ani hororové příběhy nepreferuji. Píše skvěle a vždy Vás vtáhne do děje...

28.09.2023 5 z 5

Válka s mloky: Na motivy románu Karla Čapka Válka s mloky: Na motivy románu Karla Čapka Jan Štěpánek

Skvělé zpracování pro dnešní generaci děti. Moje dcery ji také četly. Doporučuji

14.01.2024 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Tak tahle knížka mě dostala. Ani jejich knížka "Pět kroků od sebe" na mne tak nezapůsobila. Za mě super.
Možná, že je to i tím, že jsem ji četla právě v tu správnou dobu, kdy jsem si ji měla číst. =) To se mi občas stává....

03.01.2024 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Ze začátku se četla dost obtížně, ale konec mě bavil a rychle to uteklo .

04.01.2022 2 z 5