lucka5460 lucka5460 komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha se četla hezky. Muj prvni horor, tak strasidelnost nemohu posoudit, ja se chvilku bala... Secteno, podtrzeno velmi pekna kniha i pribeh.

05.06.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Dej knihy se mi moc libil, ale mela jsem dlouho problem pospojovat si zpocatku kdo je kdo. Prechody dejovych linek moc nemusim, ale stejne jsem se od knihy neodtrhla, moc se mi nakonec libila

20.03.2022 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Zpocatku se to vlece, ale pak jsem se od knihy uz nemohla odtrhnout. Velmi pekne napsana kniha s koncem, ktery by me nenapadl. Libilo se mi take kolik zamotanych veci tam bylo a jak to pak do sebe krasne zapadalo. Rozhodne se pustim i do dalsich knih od teto autorky.

05.01.2021 5 z 5

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

Knihu jsem cetla poprve v puberte a teda tehdy jsem to nemohla rozdychat ???? Ted jsem ji cetla znovu a stale ji povazuji za nejlepsi tohoto typu, co jsem kdy cetla. Krasne napsane, krasny pribeh a clovek celou dobu vazne netusi, jak to nakonec bude ☺

02.06.2020 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Knihu jsem precetla behem jedineho vecera. Zcasti protoze bohuzel kazdy autorcin pribeh je ponekud strohy a stranek ubyva a zcasti proto, ze i presto dokaze Darcy zaujmout poutavym pribehem. Kniha se mi libila a mozna i diky pauze od hororu se dostavil i (ne)prijemny pocit strachu :-D Navic jsem si jista, ze i pres vyrcene nedostatky si koupim dalsi vytisky stejne rychle, jako ty predchozi :-D

25.04.2021 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Tak uz jsem precetla vsechny 3 dily a myslim, ze bych tuto zaradila na 2. Misto. Co se tyce strachu, tak ten se bohuzel jaksi nedostavil, ale pribeh se mi opravdu moc libil.

16.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Musim uznat, ze Duch domu Ashburnu se mi libil vice. Na druhou stranu i tak byla kniha prijemna a do konce jsem neodhadovala, jak to vlastne dopadne. Konec me tedy prisel zvlastni, ale i tak moc hezka kniha.

13.06.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha se mi celkem libila, ale cekala jsem vic. Jinak je to pekne napsane a i popisy minulosti se mi libily. Jen ten konec me... No, nastval. Nejsem priznivcem otevrenych koncu, kdyz neco ctu, chci vedet, jak to dopadne...

02.06.2020 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Za mě nejslabší z dílů. Cte se stale pekne, ale krom toho, ze se tam parkrat objevi slovo duch to moc ducharske neni. U Ashburnu jsem uplne hazela bobany, ale tady nic bohuzel. Navic vse jde priserne rychle, kniha o par stranach a jeste jsou prazdne strany mezi kapitolami, takze jsem se ani nedokazala do deje ponorit a uz byl konec. Na druhou stranu je to takove pohodove cteni a casu straveneho s knihou nelituji :)

03.11.2020 3 z 5