lucina6497 lucina6497 komentáře u knih

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Co napsat! Opět BRAVO! U velkého řidiče a 1922 jsem měla husí kůži a to prostě chceš! :-)

02.10.2020

Svědectví Svědectví Stephen King

Takže.. po přečtení cca třiceti knih od mistra, mám následující oblíbené : 1. Řbitov zvířátek, 2. TO 3. Pavučina snů - musím sesadit TO a říct, že Svědectví je zatím druhá nejlepší kniha pana Kinga, kterou jsem četla. Vůbec mi nedělalo problém se začíst do děje a uff přežil můj oblíbený hrdina! Opět pecka!

07.01.2019 5 z 5

To To Stephen King

Pravdou je, že jsem ji rozečetla před několika lety a bohužel jsem se pořádně nezačetla a knihu odložila, musela jsem pro knihu dozrát.. asi po pěti letech jsem se kousla a cca od poloviny příběhu jsem knihu nechtěla dát z ruky. Mistrně popsány detaily, které prostě ke správné Kingovce patří.. a jestli jsem se bála? TO si pište! Správně předané emoce. Pro mě nejlepší Kingovka!

07.07.2018 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Jsem nesmírně šťastná, že nakonec i tato kniha spatřila světlo světa a vyšla.. Řádím ji do mých TOP vedle "TO". Úžasná atmosféra! Četla jsem 2x a určitě se k ní ještě několikrát vrátím.. protože přátelé, tohle je opravdu knížka u které se člověk bojí. Vřele doporučuji.

19.05.2018

Cujo Cujo Stephen King

Nemůžu si pomoct.. ale vždycky mě bodne u srdce, když mistr v knize "zabije" psa. Tak živé popisy umí snad jen King. Ale tady jsem si říkala sakra, kdy už ten pes chcípne!?

07.01.2018

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

Miluju tyhle povídky. Narozdíl od Bazaru zlých snů mě úplně dostaly! Jedna lepší než druhá .. Je těžký mít v třiceti stupních ve vlaku husí kůži, ale když jsem četla Děti kukuřice, tak jsem měla husinu ještě při nástupu do MHD. Bravo!

07.07.2018 5 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Mimozemšťani mě moc neberou.. ale tohle mě nakonec vtáhlo :-)

02.10.2020 4 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Dolores byla skvělá, ale nevím proč.. ale chtěla bych , aby byla černoška :-) Přečteno jedním dechem!

07.07.2018 4 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

tak nevím.. Ten heroin na pláži leží do teď , ne? :) Pokud si humroidi nedali..

09.03.2018

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Další excelentní kniha.. jen se to blíží ke konci a já mám strach o Rolanda a jeho ka-tet

18.05.2018 5 z 5