Tři vyvolení přehled

Tři vyvolení https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270/mid_tri-vyvoleni-5We-270.png 4 1533 1533

Roland pokračuje ve svém pátrání po věži. Tentokrát se na výpravu vydává s dvěma lidskými společníky: mužem, který se v tomto novém světě, kde není ani dávka drogy, velmi rychle napraví a schizofrenickou ženou, která jim oběma ještě přichystá nemálo horkých chvilek...

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Drawing of the Three , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři vyvolení. Přihlašte se a napište ho.

Lucuschka
18.04.2024 4 z 5

Druhý díl je mnohem lepší a přehlednější než předchozí díl :) Má svůj děj a hlavně příběh za kterým jde... Těším se na třetí díl a rovnou se do něj začtu, dokud jsem plná zvědavosti, jak bude Rolandova pouť pokračovat ;)

Slezadav
04.03.2024 3 z 5

Tři vyvolení jsou pro mě velmi problematická kniha ke zhodnocení. Některé pasáže byly napínavé a strhující, jiné jsem četl zcela bez zájmu a jen čekal, až budou za mnou. Stále nevím, jak se postavit k události na začátku knihy, která mě šokovala a mírně vzala vítr z plachet. Celý zbytek knihy tím pocitem pak byl ovlivněn. Pro spoustu lidí jeden z nejlepších dílů série, pro mě však patřil k nejslabším. I tak se ovšem jedná o dobré čtení, které mě neurazilo a jsem přesvědčen o tom, že až budu číst Temnou Věž po druhé, tak si Tři Vyvolené vychutnám daleko více, než při prvním čtení.

marekCE5V
30.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Celou sérii Temné věže čtu už asi počtvrté, tentokrát jako třešničku na dortu po přečtení celé tvorby geniálního autora. Jako vždy doufám, že Roland prsty uhájí, ale vždy je to stejné. Celý díl je opravdu kvalitnější než jednička, jde vidět, že i sám King v mezidobí vyzrál a hlavně věděl, co vlastně chce psát. Už teď se nemůžu dočkat Pustin, i přesto, že vím, co mě v putování za Věží čeká. Celá série je naprosto perfektní a všem doporučuji překonat případnou nechuť a dát šanci aspoň třetímu dílu, který já osobně mám asi úplně nejradši. Svět se hnul, ale Temná věž zůstává jako jistota.

Knižní novinky (5. týden)

26.01.2020

Kniha Tři vyvolení v seznamech