luciasek86 luciasek86 komentáře u knih

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Tato kniha, mě nebavila byla napsaná stylem, který nemusím vše bylo zdlouhavé. Děj nudný. Musela jsem se ke čtení nutit.

26.10.2018 2 z 5

Tajemství života po smrti Tajemství života po smrti Barry Eaton

Kniha je velmi pěkně napsána plno informací jsem věděla , ale také jsem se toho plno nového dozvěděla. Vrele doporučuji lidem co se o toto téma zajímají.

21.11.2014 5 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Skvěle napsána kniha, ktera je velmi dobře napsána a její dej velmi zaujme milovníky tohoto žánru všem vrele doporučuji.

11.05.2014 5 z 5

Pohřešovaná Pohřešovaná Chris Mooney

Nejnudnější knížka, kterou jsem četla, četla jsem mnohem lepší s lepším dějem, myslela jsem že se děj rozjede a bude trochu napínavý, ale velké zklamání. Musela jsem se nutit číst nedočteno z důvodu nudnosti.

23.01.2014 2 z 5

Slzy v písku Slzy v písku Nura Abdi

Tato knížka mě velmi zaujala jakým životním utrpením autorka prošla hlavně se jedná o obřízku, která komplikuje život v kterém trpí bolestmi. A chce to bojovat za nápravu. Líbí se mi také láska, kterou má ke své vlasti a rodině a že se dokázala prosadit přes všechna příkoří. Všem vřele knížku doporučuji.

07.09.2013 5 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Tato velmi hezky napsaná knížka ve které autor píše jak prožívali s rodinou válečné období jak se zachovali k jeho rodině a otci, který vše dělal, aby jeho syn přežil v pracovním táboře. Velmi dojemná knížka, kterou vřele doporučuji přečíst od začátku do konce :).

06.09.2013 5 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Tento díl patří mezi velmi slabé díly v kterém nebylo skoro žádné napětí a člověk u toho usínal. Moc mě tento díl nepřekvapil nic moc.

31.07.2013 1 z 5

Skřek šelmy Skřek šelmy Lynn Beach (p)

Tato knížka je takové to oddechové napínavé čtení ve chvilkách volna tento díl je z těch lepších dílů.

31.07.2013 4 z 5

Polibky smrti Polibky smrti Robert Lawrence Stine

Tato knížka ze série Stopy Hrůzy nebyla špatná řadila bych ji k těm lepším člověk děj prožíval a četla se jedním dechem.

31.07.2013 4 z 5

Temný oheň Temný oheň Scott Siegel

Tato knížka svým příběhem dokáže vtáhnout do děje je to takové čtení pro volné chvilky. Tento díl mám ráda.

Chladná hrůza Chladná hrůza Scott Siegel

Tato knížka na pokračování svým příběhem dokáže vtáhnout do děje je to takové čtení pro volné chvilky. Tento díl není špatný kdo má tento žánr rád.

25.07.2013 5 z 5

Tajemství mrtvého muže Tajemství mrtvého muže Lynn Beach (p)

Tato knížka svým příběhem dokáže vtáhnout do děje je to takové čtení pro volné chvilky. Tento díl není špatný kdo má tento žánr rád.

Roura od kamen a jiné povídky Roura od kamen a jiné povídky Josef Laufer

Tato knížka se mi líbila, příběhy ze života, které každý může prožít.

15.07.2013 5 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

Velmi pěkné napsaná knížka, která mě velmi zaujala svým perfektním obsahem a dějem tuto knížku jsem četla jedním dechem. Vřele doporučuji těm co se o tento žánr zajímají. Tato knížka mě nezklamala :)

04.07.2013 5 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Skvěle napsaná divadelní hra, která perfektně pobaví tuto knížku jsem četla jedním dechem a moc jsem se pobavila vřele doporučuji :)

16.05.2013 5 z 5

Shakespearova kletba Shakespearova kletba Jennifer Lee Carrell

Tato knížka se mi moc líbila má v sobě tajemno, děj dokáže zaujmout je čtivá a má vše co má mít knížka tohoto žánru. Můžu vřele doporučit :)

16.05.2013 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knížku jsem četla v lázním, je velmi čtivá moc hezký a zajímavý obsah čtenář se nenudí od začátku až do konce vřele doporučuji.

15.05.2013 5 z 5