Tajemství života po smrti

Zcela mimořádná knížka uznávaného novináře a moderátora, který se zabývá paranormálními jevy a na základě svých poznatků napsal toto čtivé a oceňované dílo. Přináší odpovědi na znepokojující otázky: Co se vlastně stane, když člověk zemře? Jaký je to pocit? Proč je lidem zatěžko opustit tento svět a své bližní? A jak je to s těmi, co zemřou náhle a nečekaně, například při nehodách? Jak náš zármutek ovlivňuje osoby, které už přešly na druhou stranu? Autor píše velmi upřímně, s přesvědčením a velkým osobním nasazením. Jeho vyprávění vzbuzuje naději, úžas a okouzlení. Začněte číst a uvidíte sami......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170977/big_tajemstvi-zivota-po-smrti-cYL-170977.jpg 444
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Knižní klub

Afterlife. Uncovering the Secrets of Life After Death, 2011

Kniha Tajemství života po smrti

Fifth Element
27.12.2021

Místy popsáno až jako sci-fi a i přesto, že mám v tomto směru docela načteno, i pro mě dost neuvěřitelně.
Ale dá se to a čte se také dobře, nebylo to jako má předchozí kniha v tomto žánru, která mě na nějakou dobu celkem znechutila.. Nicméně stále zatím asi nejvíc vypovídající, pro mě, jsou Sethovy promluvy, byť je potřeba se víc zamýšlet než číst, jsou věci, které nejde rychle vstřebat jako u příběhu v této publikaci

Lanulka
29.05.2021

Pro mě aktuální téma,přišla jsem o nejbližšího člověka,mého manžela. Knihu čtu po částech,je to pro mě velice bolestivé a čerstvé. Nesmířím se s tím,že už tu fyzicky není...Jsem empatický člověk,snažím se zachytit jeho přítomnost. A doufám,každý den,že ke mně přijde alespon ve spánku,ve snu. Smrti se už vůbec nebojím,protože tam bude on a budeme zase spolu,ale potrvá to,musím tu být pro děti. Ale jednou to poznám sama,co je potom....

cinapo
13.03.2021

Přečetla jsem pomalu a důkladně. Téma věčnosti duše a tzv. "života po smrti" mě hodně zajímá, proto jsem si knihu nenechala ujít. Velmi srozumitelně napsaná, plná lásky a naděje pro všechny. Každý něčemu věříme, s něčím souzníme. Mně se ta představa hodně líbila. Tak doufám, že to tak nějak je. :-)

Wenous
27.09.2020

Kniha me zodpovedela mnoho otazek a cte se vazne dobre

stastnyctenar
22.08.2020

Skvělá kniha. Doporučuji všem a zvláště pak těm co se boji smrti. Určitě to dám přečíst dětem až budou mít na to věk.

michaela.22
11.04.2020

Jak už název napovídá, kniha vysvětluje posmrtný život. Odpovídá na běžné otázky, které se honí žijícím lidem hlavou. Je po smrti něco? Pokud ano, do jaké míry ovlivňuje pozemský život ten po smrti? Kniha je psaná formou prolínajících se příběhů. Je dobře napsaná, čtivá, velice srozumitelná a velice se mi líbilo pojetí hlavní myšlenky, jak nesmyslné je v lidském životě násilí nejen vůči sobě ale i vůči ostatním.

mariva
21.01.2020

Autor popisuje posmrtný život snad až příliš do detailů a téměř pohádkovou formou.

sissina
11.08.2019