lucias11 lucias11 komentáře u knih

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Ano, je to místy předvídatelné, obsahuje zbytečné sexuální scény, mnoho přemýšlení o stejném, až člověk kolikrát přemýšlí, jestli se omylem nevrátil zpět o pár stran... přesto pro mě kniha splnila to, co od ní očekávám. Vtáhla mě do děje a pomohla uniknout z reality. Hlavní hrdinku ráda nemám, ale Kieran? Potřebuji vědět, jak s ním to dopadne. Kniha je možná zbytečně dlouhá, ale čte se dobře. Za mě tak 90 %

16.01.2024 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Skvělá kniha. Většinou se mi líbí první díl nejvíc, ale u této série je to naopak. Vražedné pohádky měly spád, nečekané zvraty a totálně mě vtáhly do děje.

22.02.2023 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Úplně mi tento styl nesedl. Měla jsem problém se sledováním děje,druhá půlka byla lepší, čtivější, ale není to můj šálek..

02.11.2021 3 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Velmi poutavé čtení, nemohla jsem na knihu přestat myslet dokud jsem ji nedočetla. Mám problém s knihami, kde se hraje s časem, ale tady to má opravdu své opodstatnění a autorka si s tím krásně prohrála. Jako když se odmotává klubko... Včera jsem ji dočetla a ještě dlouho na ní budu vzpomínat

23.06.2021 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Úžasná kniha plná emocí. Dlouho jsem se tak nenasmala a nedojala nad knihou. Ráda se k ní vrátím

24.03.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Autorka si mě okamžitě získala. Kniha byla čtivá, příběh napínavý. Líbilo se mi střídání vypravěče. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Super!

20.10.2018 5 z 5

Smrtelná rána Smrtelná rána Thomas Enger

Úžasné rozuzlení celé série. Kniha nemá chybu, Henning mi bude chybět.

17.09.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Jen kvůli Sněhulákovi jsem dala Nesbovi šanci (moc mě nezaujal). A rozhodla jsem se tedy prokousat celou sérií, bylo to dlouhé, ale stálo to za to! Kniha mě naprosto nadchla, zatím nejlepší. Ovšem fandům doporučuji vyhnout se filmu, to byla ztráta času.

10.02.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Výborná kniha, která mě strhla. Hledala jsem někoho, kdo mě bude bavit stejně jako Deaver a Chris Carter toto splnil na 100%. Už se těším na další knihu!

17.07.2017 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Super, nečekala jsem od ní moc za 39,- ale pak jsem pátrala hned po druhém díle a je škoda, že nevyjde :(

12.04.2014 5 z 5

Dostala jsem se k této trilogii náhodou a je to úžasný. Zpočtáku jsem to vzdala pro nepřehlednost v postavách, ale když jsem se do toho pustila znova, tak jsem se prostě neodtrhla a všechny tři díly zhltala za dva týdny (chudák manžel a dcera šli prostě stranou :D ) určitě doporučuji!! konec je nejlepší

12.04.2014 5 z 5