LucaR8 LucaR8 komentáře u knih

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Byl to boj přečíst knihu až do konce. Kniha mohla být poloviční a lepší, kdyby se neustále neřešilo kojení a dítě. Jinak to byl docela zajímavý příběh s napínavou zápletkou. Znovu bych ho ale už nečetla a radši si koupila jiné knihy

15.11.2019 3 z 5

Lagom – Švédský způsob života Lagom – Švédský způsob života Göran Everdahl

Kniha je místy vtipná, jsem ráda i za zajímavosti o Švédsku. Nebudu ale cílová skupina pro takovéto typy knih.

02.11.2019 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Příjemná oddechová kniha s rychlým spádem. Nebavila mě ale tolik, jak Manželé odvedle. Příjemným překvapením byl detektiv Rasbach, jeho postavu jsem si oblíbila. Poslední kapitola byla skvělá a nečekaná, stejně jak v knize první.

01.11.2019 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se velmi pěkně četla. Příběh plný zvratů, nebyla kapitola, kde bych se nudila. Překvapivý závěr a poslední kapitola tomu jen dodala korunu. Jdu na Někdo cizí v domě.

28.10.2019 4 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

První půlka knihy měla spád a tempo. Druhou půlku mi kazily vleklé, nudné a i celkem nepodstatné pasáže z YouTube. I tak jsem byla celkem překvapena s celkovým rozuzlením. Příjemná oddychovka

23.10.2019 4 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Seriál miluju, takže když vyšla kniha, byla to jasná volba. Přečteno jedním dechem a moc se těším na další díl

23.10.2019 5 z 5

Nemilosrdné Nemilosrdné Sara Shepard

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Ohrožené Ohrožené Sara Shepard

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard