Lotka Lotka komentáře u knih

Triptych Triptych Karin Slaughter

Konečně zase dobrá detektivka, poutavý příběh a zajímavé dějové linie! Hodně čtivá.

07.06.2017 5 z 5

Psáno formou dokumentu.

02.06.2017 3 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Taková kniha by mohla být i v povinné četbě. Vypráví velice poutavým způsobem o zvěrstvech které se děly za 2. světové války v koncentračních táborech. Psáno velice poutavě. Člověka pekně mrazí.

29.05.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Příběh trochu překombinovaný, ale to na něm bylo vlastně to super! A Harry? Ten byl prostě boží!

25.05.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Zase další, která se autorům povedla a vypadá to, že se můžeme těšit na další.

15.05.2017 4 z 5

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

Nejdřív mi přišlo těch holek nějak moc a měla jsem v nich zmatek, ale pak jsem se začetla. Krásně zvládnuté rozuzlení!

10.05.2017 4 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Je málo knih, ve kterých je hlavní hrdina vykreslen tak, že ho nesnáším. (Např. Ignácius ze Spolčení hlupců). Tady se to autorovi také podařilo, což oceňuji! Jinak kniha průměr, ke Kingovi to má opravdu daleko.

02.05.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Naprosto odlišná od trilogie s Martinem Servaze, jakoby ji napsal někdo jiný, ale čtivá, napínavá. Žasnu, jak si s náma autor krásně pohrál.

25.04.2017 5 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

Vzhledem k tématu je knížka i dost vtipná. (Jo a funguje to).

21.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Začátek poměrně zdlouhavý, čekání na zvrat v ději, kdy už se začne něco dalšího dít. Spád knížka nabrala, ale až příliš vyumělkovaný závěr.

20.04.2017 3 z 5