Lorri Lorri komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

A kur*a, proč já ty knihy nečetla postupně. Ze sněhuláka mohla být jedna z nej knih, co jsem kdy četla, ale bohužel jsem o vrahovi (tomu, co to dělá, abychom si rozuměli) věděla už z předešlých knížek a nebylo tak těžké si vše spojit dohromady. Pro ty, kdo se věčně a neustále ptají"Musejí se číst knihy postupně, když je to jedna série???" LOL, ne nemusíte, ale pak budete nas*aný, jako já.... méh

14.01.2021 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Ne, sorry jako. Nedočteno až do konce, ale i přesto si dovolím hodnotit a napsat komentář... a nebo radši ne, ještě bych tu znechutila čtenářky, jako ta kniha znechutila mě. Zbytečná ztráta času.

14.01.2021 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dočteno! Bohužel .... Na to, že je kolem toho takový humbuk, tak mě to tedy nechytlo, asi u toho ženský dělají bůh ví co, jinak nechápu, co jim na tom přijde fascinující.

14.01.2021 1 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Nuda, tohle téma asi nebude nic pro mě. Kdybych ji nedočetla, tak se vlastně nic nestane. Ehm, počkat! O čem, že to vlastně bylo?

14.01.2021 1 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Koupená úplně náhodou o to víc mě překvapila. Kniha se mi líbila hodně, že jsem se k ní po cca 3 letech vrátila. Jedna z mála knih, kterou jsem četla více než 1. Super příběh.

14.01.2021 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tak jo, do třetice všeho dobrého, dám Lapeně ještě šanci. Upřímně po přečtení knížky už si ani nevzpomínám na to o čem byla... já opravdu nechápu, jak někdo může její knihy nazývat thrillery, však je to spíš takový oddechový román a příjde mi možná až úrážlivé nazývat její knihy thrillery. Takové knihy mají většinou detektivky schopné (ano i neschopné, ale alespoň jeden je schopný) a né takový budižkničemu plesnivý povidla, jako byli v této knize. A zase údajně prý: "nepředvídatelný","strhující","plný zvratků" ehm teda "zvratů" .... hm ne thank you, next....

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Má druhá zkušenost (po manželích) s autorkou a dle hodnocení (i když ta občas taky kecaj, zvlášť, když jse o bestseller) to vypadá na dobrou knihu. Opak je pravdou. Dobře, beru to, že autorka se snaží napsat "thriller" ve stylu Agathy- příběh má potenciál a dá se s nim hezky pohrát. O to víc mě překvapilo, že jsem vraha odhalila již na cca 30. stránce. Nechápu, prý "napínavé a nečekané" však to bylo úplně jasné, záměř vraždy a celkově to provedení bylo až úsměvné, je jasné, že autorka chtěla čtenáře šokovat (a že já z té knihy opravdu šoky měla), ale takhle ne, já jsem šokovala z toho, jak je vše předvídatelné. Postavy se chovaly úplně nelogicky až přihlouple (klasika). 1* za to, že to tak odsejpalo a jak rychle přišel začátek, tak i konec.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

"Přečti si manželé odvedle, je to fakt pecka!" hmmm okay, no moje první seznámení s autorkou a už po pár stránkách mi ten její popis šel na nervy. Autorka neustále popisovala pocity postav (a to opravdu téměř na každé stránce), že už vás vlastně štvou hlavní postavy a tak trošku jim to i přejete. Opravdu jsem hlavní hrdinku nelitovala a její manžel mi přišel jako totální tele (kvůli spoileru nebudu zmiňovat). Každopádně již při 100. stránce je vám jasné, kdo za tím je a celkově důvod proč? je takový... makový... Podtženo, sečteno, kromě toho, že je kniha krátká a rychle to odsejpalo nemůžu vlastně hodnoti nic plusově. Velké zklamání na to, že je to "BESTSELLER"!

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak tady jsem se nemohla vůbec začíst. Většinou, pokud se nezačtu do 100. stránky, tak knihu vzdám, ale příběh měl potenciál a jsem ráda, že jsem ji i přes začátek dočetla. Hodně lidí píše, že příběh je drsný a vraždy brutální. Upřímně pokud by to takové nebylo, asi knihu ani nedočtu a zařadila bych jí ke klasickým "detektivkám". Zkusím ještě pečovatel, snad mě vtáhne do děje líp.

14.01.2021 2 z 5