Lofda Online Lofda komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

No tak jo.. Věděla jsem do čeho jdu, stačí se podívat na obálku a podívat se, kdo že to napsal ;-) A i když vlastně příběh ničím extra nevybočuje ze zaběhlého rámce, musím říct, že jsem se bavila. Ten "šok" na konci mě napadl hned na začátku, co už taky vymyslet za drama, ale o to víc se těším na další díl. A že už teď je mi jasné, že všechno dobře dopadne? To vůbec nevadí, proto tyhle pohádky pro velký holky přece čtu :-)

27.10.2019 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Moje první setkání s autorkou a už teď vím, že se budu shánět po dalších jejích knihách. Upřímně, byla jsem překvapená, když jsem zjistila, kolik je jí let! Její styl psaní je svěží, nenáročný, vtipný... tyhle postavy rozhodně nebyly černobílé a někdy mi za ně bylo vážně smutno. Jasně, nechybí sladký šťastný konec, vždyť taky když si otevřete autorčiny webové stránky, dozvíte se, že život je krátký na to, abychom četli depresivní knihy ;-) Mám ráda vyprávění z pohledu obou hrdinů a pasoval mi tam i příběh Calových rodičů. A třešinkou na dortu byla Annie :-)

04.05.2019 4 z 5

Velké naděje Velké naděje Sabrina Scherer

Ano, ano a ano! Tohle mělo úplně všechno. Moc jsem si užívala prostředí nemocnice, tak nějak se mi připomněl seriál Chirurgové v samých začátcích ;-). Užívala jsem si od začátku do konce všechno - všechny ty vedlejší postavy, vtípky, kocoura, romantickou linku, no a ten závěr? Plynule přecházím na další díl, nemůžu jinak.. Čte se to úplně samo.

23.04.2024 5 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

První díl mě bavil moc a ani tentokrát nejsem zklamaná a doufám, že se dočkáme i dalších dílů.. Je to typická pohádka pro velký holky, od této literatury nečekám nic víc, čte se to v podstatě samo a nad reálností ani moc nepřemýšlím. Jen ty erotické scény možná stačilo jen naznačit ;-) Nebo vylepšit překlad??

20.03.2024 4 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Sue Mongredien

Tohle čtení mi na úvod roku vážně sedlo! Vyprávění ze života aneb pozor na to, co si přejeme a jaká předsevzetí si s příchodem Nového roku dáváme. Líbily se mi všechny postavy, to jaké si holky vytvořily přátelství, vše čím si společně i každá zvlášť prošly, i když konkrétně u Gemmy jsem si říkala, že nechybí moc a získá svatozář, ale vlastně jsem až záviděla, s jakým nadhledem a jakým způsobem dokázala věci (vy)řešit. Takže možná trochu pohádka (nechci spoilerovat, takže nebudu komentovat jednání její matky či manžela), ale v konečném důsledku krásná pohádka a ty já mám ráda. Dávám plný počet a rozhodně se poohlédnu po dalších autorčiných knihách.

14.01.2024 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Konečně přišel na řadu i tenhle playboy (proč pořád tihle týpci na obálkách? Spíš odradí než zaujmou..)..
Začátek mě bavil moc, mám prostě toulavý boty, létání mě baví a poznávat svět taky. Úplně nejvíc byla návštěva Ria ;-) Hned bych se tam vypravila..
Jenže pak to celé ztratilo šťávu a zdálo se mi to už nějak přeslazené, překombinované, nereálné.. Nemůžu říct, že by mě knížka zklamala, ale bohužel ani nijak nenadchla. Hodnotím půl na půl a časem si ráda od tohoto dua autorek zase něco přečtu ;-)

25.11.2023 3 z 5

Princ Princ Devney Perry

3,5* zaokrouhluji nahoru, a to jen proto, že přimhouřím obě oči.. Celá tahle parta mě baví, ale zdá se mi, že postupně už dochází autorce dech. Příběh Luka a Scarlett byl hezký, ale tak nějak nic víc.. Nicméně přiznávám, že si autorka na konci opět dobře našlápla a pokud vyjde i příběh Lea a Cass, nejspíš neodolám a budu chtít vědět, jak to v tomhle malém městě kdesi v Montaně bylo dál ;-)

03.08.2023 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Ideální čtení na dovolenou.. Od Melanie asi zatím nejlepší knížka, možná sladké, ale ne přeslazené, prostě všeho tak akorát. Rozhodně mě to bavilo víc než pokračování příběhu Graciných rodičů. Ti se tu objevují také a ty slovní přestřelky mezi Richardem a Jaxsonem, ty mě bavily možná nejvíc. Ze série kolem "strýců" z BAM jsem toho moc nepřečetla, takže ve vedlejších postavách jsem se trochu ztrácela, ale navadí. Ronanův příběh si přečtu ráda.

10.07.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Moc pěkný příběh, zase trochu něco jiného, i když vlastně ne tak docela. Arya mě hodně bavila, nejednala zrovna tak, jak by se čekalo, ALE NECHÁPU, jak mohla tak dlouho nevidět?! Tím myslím povahu otce i vše, co se týkalo Nickyho??.. To mi prostě přišlo nereálné!! A Christian? Ten mě od začátku bavil možná ještě víc ;-) Doufám, že se dočkáme i dalších dílů série, ujít si je nenechám.

19.06.2023 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Páni, tleskám!! Tolik zvratů.. Upřímně, chvíli jsem si říkala "Riley, to jako fakt?" Úplně mi vyrazila dech a vlastně až do konce jsem si říkala, že si stejně takového chlapa asi nezaslouží, těžko jsem hledala pochopení.. Protože Jack? Jack byl prostě nejvíc. Autorce tleskám, tolik emocí, to jsem nečekala. Skvěle popsán vztah co byl jak na houpačce, skvěle popsáno, co dokáže bulvár.. A ten závěr?? Nechtěla jsem, aby to skončilo, četla bych dál a dál. Bude ještě další díl, prosím?

11.03.2023 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Nebudu vypisovat co všechno bylo špatně - rozhodně se nepovedl překlad, nepovedlo se toho víc.. Myšlenka tam byla, jen se nepovedlo ji uchytit. Ač vážné téma, celé mi to připadalo spíš úsměvné a neuvěřitelné. Asi bych chtěla vědět, jak to s nimi bylo dál, ale do čtení dalšího dílu se zatím nepustím.

10.01.2022 2 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Tohle je již 5. kniha, kterou jsem od autorky četla. Asi bych hodnotila výš, ale když budu srovnávat, na plný počet ** to není. Nadšení jako po přečtení knihy Nepřátelé a milenci se tentokrát nekonalo, to ale neznamená, že by mě čtení nebavilo, jen mi asi vadila ta "černobílost" postav..? Dobro a zlo, ti hodní a zlí rozděleni už předem, jako v pohádce.. Ten konec jak vystřižený z hollywoodského filmu, ten asi rozhodl ;-) Každopádně děkuji, že jsem se mohla vrátit do mého oblíbeného Stockholmu a ráda doporučím k přečtení.

05.12.2021 4 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Proč ten divný název a obálka, podle které byste čekali čtení pro náctileté?? Za mě moc hezká romantika. Žádné přehnané drama, ale příběh mámy autistického dítěte, která po rozvodu začíná znovu a připlete se jí do cesty fešácký veterinář ;-) Příběh je trochu jiný, takový opravdový a já doufám, že u nás vyjdou i další díly.

25.10.2021 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak nevím, spousta nadšených komentářů..?! A já ještě pořád přemýšlím, kde se stala chyba, protože já jsem četla a dočetla vlastně jen proto, abych na konci byla zklamaná. První dvě části mi Lyana opravdu hodně lezla na nervy, což jsem jí ale záhy i odpustila. Poté jsem rozlouskla ono Tajemství a Páni, to je něco, s tím jsem se ješte nesetkala! Příběh nabral spád.. Ale pak vše vyšumělo do ztracena. Ubrat 2/3 sexu a rozvinout potenciál, který tam rozhodně byl. No nic, kniha dlouho čekala na přečtení, mám splněno, ale jestli se v budoucnu k autorce vrátím a zkusím si od ní přečíst něco dalšího, tím si teď vůbec nejsem jistá.

02.10.2021 2 z 5

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

Po přečtení prologu bylo jasné, kam vše směřuje.. A pak začíná příběh, který je v úvodu spíš naivní růžové vyprávění. Přiznám se, že jsem si několikrát říkala, že jsem asi sáhla vedle a knížku odložím a nedočtu. Ale zhruba po 100 stranách se před vámi otevře úplně jiný příběh a pak už se kniha jen těžko odkládá, třeba jen na chvilku. Příběh opravdu neuvěřitelný, zajímavý, smutný, ale často i plný naděje. Příběh napsaný podle skutečných událostí a vzpomínek skutečných lidí. Škoda toho rychlého konce. Tolik bych se chtěla dozvědět víc..

06.05.2021 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Už dávno nejsem cílová skupina, sáhla jsem po této knížce spíš jako po příjemné oddychovce, vždyť o prvních láskách se čte tak hezky. Dostala jsem mnohem víc - propracovaný krásný příběh a zajímavý pohled na život s panickou atakou. Toto téma mě zajímá už delší dobu, je to první knižní postava s touto nemocí a i když jsem to podle anotace nečekala, o to víc mě to zaujalo. Jen mě mrzel ten konec, chtěla bych vědět, jak to dopadlo s Daxovo matkou, škoda.

26.10.2020 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Moc hezké odpočinkové čtení.. Hned bych se rozjela do Paříže, sedla si ke stolku zapadlé cukrárny a vychutnala si kávu a k ní nějaký ten výborný zákusek, mňam. Za mě o něco hezčí příběh než Pekárna v Brooklynu. Časem se určitě pustím i do dalších příběhů této autorky.

12.10.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka nejspíš ze života, ale jak mě předchozí knížka od autora nadchla, tady hodnotím maximálně 3*. To jako vážně krize středního věku ničí mozkové buňky? Celkově mám z toho příběhu spíš depku, přitom jsem se těšila, jak se pobavím..

15.08.2020 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Hotovo, přečteno a.. Zatím nejlepší, co jsem od autorky četla! Mám ráda filmy typu Speciální jednotka (ha, zrovna včera zase dávali v TV) a seriály jako Seal team, a tohle se tomu svým způsobem dost podobalo. Prostě pár správných hochů v akci.. Prožívala jsem s Jinou seskoky padákem (asi bych si to uměla užít víc, no nic ;-) ) i všechny ty pocity při jejích misích, bylo to napsáno vážně věrohodně.. Jen nechápu, kdo psal anotaci a vymýšlel český název knížky??

27.05.2020 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Autorku mám ráda, k sérii jsem se vrátila po nějaké době a přiznávám, že jsem si už nic moc z těch předchozích dílů nepamatovala.. Další z řady knížek pro relax, pobavíte se, užijete si čtení a pravděpodobně za chvíli příběh zapadne mezi další podobné. Nevadí, svůj účel knížka splnila ;-) Další díly čekají..

11.04.2020 4 z 5