LilluLong LilluLong komentáře u knih

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Dobrý príbeh + skvela zápletka + vysoké IQ = autorkyna vynikajúca kniha :) tesim sa na pokračovanie , u mna ma 5*

24.06.2022 5 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Tak som docitala celu sériu 13 a 6 časti ,Autorka ma neobmedzenú fantáziu,je inteligentná,schopná neuveriteľnej konšpirácie a tento mix vedela bravúrne a pútavo s dobrým štýlom dat na papier a podeliť sa snami. Za mna za celu sériu ma 5* i ked niektoré časti boli menej “asi” prepracovane :)

29.01.2022 4 z 5

Pokušení Pokušení Janet Chapman

Ďalšia časť ktorú som prečítala bez prestávky nato šup :) boli tam pasáže ktoré nemuseli byt tak predlzovane ale kniha az do konca vedela zaujať, za mna 4*

11.11.2021 4 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Po roku repete, bolo fajn si to zopakovat, za mna 5*

15.08.2021 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Sú knihy ku ktorým ťažko pristupujem, lebo ma neoslovila, buď obal alebo názov ma odrádzajú a tato k tomu patrila, este dobre ze som sa premohla, od začiatku ma vedela zaujať a mozem pre romantikov len doporučiť , za mna 4*

11.07.2021 4 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Krsneho otca som párkrát prečítala, možno za par rokov si dam repete aj pri tejto sérii, mne sa to páčilo i ked záver by som si vedela predstaviť i trochu lepšie a s viac fantáziou napísané, napriek tomu u mna ma autorka 5*

22.05.2021 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Autorka ani s týmto príbehom nesklamala, píše zaujímavo vie uputat a jej schopnosť vymyslieť a premyslieť další príbeh nemá obdobu. Mozem len doporučiť. U mna ma 5*

19.05.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Nechcem pisat ze ma to úplne sklamalo, ale keby tento príbeh nebol takto dobre napísané tak to ani nedocitam. Nakoľko mam rada štýl i príbehy autorky davam 3* a vsetky jej predošlé diela uprednostňujem :)

15.05.2021 3 z 5

Řekův omyl Řekův omyl Sarah Morgan

Užila som si knižku od prvej do poslednej stránky.Gratulujem autorke za krasny príbeh a aj za schopnosť písať na úrovni .Zaradujem si ju k TOP obľúbeným spisovateľom , u mna ma 5*

20.04.2021 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Proti gustu zadný dišputát , u mna 5*

31.03.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Mna zaujala aj tato séria i ked autorka prekvapila žánrom ktorý by som štítkom nevedela označiť.za mna 4*

26.03.2021 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pekny príbeh a dobre napísané

22.03.2021 5 z 5

Promlčené polibky Promlčené polibky Cynthia St. Aubin

Pekné romantické, oddychové,škoda že je bez epilogu,u mňa tým stráca jednu hviezdičku,takže 4*

19.08.2023 4 z 5

Nová guvernantka Nová guvernantka Eliza Redgold

Príbeh aj zaujal,len sa to čítalo ťažko pre zdĺhavé nič nehovoriace pasáže,kde autorka sa snažila psychologicky priblížiť úvahy hlavných hrdinov.Za ma má 3,5*

13.08.2023 3 z 5

Modrý záliv Modrý záliv Nora Roberts

Cela séria prečítaná, mozem len doporučiť pre milovníkov tohoto žánru :) za mna cela séria dostáva 5*

24.11.2022 5 z 5

Dôvera Dôvera Michaela Brnková

(SPOILER) Čakala som pokračovanie 1 časti, mafianska romanca u mna zabodovala, milovala som to az tak, ze som si dala repete pred čítaním tejto knižky,Aj tato je bravúrne napísaná k čomu autorke gratulujem , len veľká skoda ze len okrajovo boli spomenutý hrdinovia z Konfliktu. Za mna 4,5*

25.10.2022 4 z 5

Pravidla nejsou pro bohaté Pravidla nejsou pro bohaté Lucy King

Posledná časť trilogie ma u mna 4*namiesto 3* ale len preto, ze v tejto sa finišuje cely príbeh argentínskych bratov . Prvé dve časti nemali chybu :))

07.10.2022 4 z 5

Tři týdny do svatby Tři týdny do svatby Ella Quinn

Mam jednu známu ktorá je unikátna v tom , aby vytvorila minimálne tisíc slov kym horko ťažko dospeje k pointe zo štyroch slov :) Tak tato knižka mi ju setsakrametsky pripomína ,. Napriek tomu ze dej je dobrý , za štýl písania u mna. Je to len za 2*

29.09.2022 2 z 5

Vlk Vlk J. R. Ward (p)

Rozhodne to bolo napínavé i ked tato časť je akosi neukončena, takze si musíme počkať :) za mna 5*

21.08.2022 5 z 5

Šakal Šakal J. R. Ward (p)

Prvú sériu som citala zaradom, k tejto som akosi ťažko odhodlala ale som rada, ze som sa premohla, autorka nesklamala u mna ma zas 5*

19.08.2022 5 z 5