Řekův omyl

O tom, že krásná neznámá, s níž se seznámil na plese v Paříži, je jenom vypočítavá prospěchářka, řecký miliardář Angelos vůbec nepochyboval. Bohužel jeho otec si myslel úplný opak! A trval na tom, aby Angelos tu dívku, která se mu svěřila s tím, že se do jeho syna zamilovala, přivezl do Řecka! Půvabná Chantal, toulající se ze země do země, souhlasila… S jednou podmínkou: nic, absolutně nic, nechce od Angelose zadarmo. A s tím, aby se žena nenechala rozmazlovat penězi, se Angelos ještě nesetkal!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93593/big_rekuv-omyl-93593.jpg 3.621

Vydáno: , Harlequin

Bought: The Greek, 2008

Kniha Řekův omyl

Kudík
13.12.2022

Angelos Zouvelekis, jeho otec Kostas a neznámá kráska Chantal, anebo nechvalně známá Isabelle? To jsou tři hlavní postavy této kratičké harlequinky. Angelos byl v jistém smyslu omezený a zatvrzelý, Chantal zase neústupná, a proč se vysvětlí bezmála v samém závěru. Hodnotím v rámci edice, což je 4/5. Od autorky se mi více líbil titul "Rodina pro začátečníky".

narisa
15.11.2022

Krásné romantické čtení. Na to, jak byl příběh krátký byl super.
Angelos byl sice zpočátku nechutně cynický, ale milá, skromná a pracovitá Chantal ho z toho vyléčila.
Doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

LilluLong
20.04.2021

Užila som si knižku od prvej do poslednej stránky.Gratulujem autorke za krasny príbeh a aj za schopnosť písať na úrovni .Zaradujem si ju k TOP obľúbeným spisovateľom , u mna ma 5*