Řekův omyl

Řekův omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93593/bmid_rekuv-omyl-93593.jpg 4 22 3

O tom, že krásná neznámá, s níž se seznámil na plese v Paříži, je jenom vypočítavá prospěchářka, řecký miliardář Angelos vůbec nepochyboval. Bohužel jeho otec si myslel úplný opak! A trval na tom, aby Angelos tu dívku, která se mu svěřila s tím, že se do jeho syna zamilovala, přivezl do Řecka! Půvabná Chantal, toulající se ze země do země, souhlasila… S jednou podmínkou: nic, absolutně nic, nechce od Angelose zadarmo. A s tím, aby se žena nenechala rozmazlovat penězi, se Angelos ještě nesetkal!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Bought: The Greek , 2008

Kudík
13.12.2022 4 z 5

Angelos Zouvelekis, jeho otec Kostas a neznámá kráska Chantal, anebo nechvalně známá Isabelle? To jsou tři hlavní postavy této kratičké harlequinky. Angelos byl v jistém smyslu omezený a zatvrzelý, Chantal zase neústupná, a proč se vysvětlí bezmála v samém závěru. Hodnotím v rámci edice, což je 4/5. Od autorky se mi více líbil titul "Rodina pro začátečníky".

narisa
15.11.2022 5 z 5

Krásné romantické čtení. Na to, jak byl příběh krátký byl super.
Angelos byl sice zpočátku nechutně cynický, ale milá, skromná a pracovitá Chantal ho z toho vyléčila.
Doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

LilluLong
20.04.2021 5 z 5

Užila som si knižku od prvej do poslednej stránky.Gratulujem autorke za krasny príbeh a aj za schopnosť písať na úrovni .Zaradujem si ju k TOP obľúbeným spisovateľom , u mna ma 5*