liletka_a liletka_a komentáře u knih

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Četla jsem ho jako druhý v pořadí, první se mi do ruky dostal příběh o Minervě, ale nijak zvlášť mi to nevadilo jelikož mi to tu v ničem nepřekáželo..:) Oliver je přesně ten typ co mám v knihách ráda, splňuje vše co má pravý hejsek mít a na konci ač se celou dobu bránil zuby nehty i on podlehne..;) Marie mi přišla celkem milá a tvrdohlavá. Jen málokdy mám radši tu "omáčku"okolo hl.hrdinů, ale tady musím řici, že jsem si více uživala rodinné rozbroje a špičkování, než samotný čas Olivera s Marií. :D Zbožnuji knižky, kde jsou postupně příběhy o všech sourozencích už dlouho se mi nějaká pořádná do ruky nedostala a tuto rodinku musím říct jsem velmi oblíbila.:)

02.08.2015 4 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Kniha byla zajímavá a určitě i zabávná chvílema, ale nebude to kniha ke které bych se někdy vracela.. Nevím čím to je, jestli už nejsem zahlcená knihami plné romantiky a todle už mi ke spokojenosti nestačí..:D asi to bude hlavními hrdniny, prostě jsem jim tu jejich "lásku" nevěřila a jak už to tak bývá, potom je celá kniha jen o přelouskání..;)

26.07.2015 3 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Stejně krásná jako první díl, možná ještě hezčí. Příběh Juliana a Portie se mi velmi líbil, oba dva zvláště Juliana jsem si oblíbila už v prvním dílu a tak jsem byla zvědavá, jak to s nimi vlastně bude. :) S tím upírství je to opravdu zvláštní, jelikož jsme teď obklopeni seriály s upírskou tématikou a ještě jsem neslyšela aby to s upírem dopadlo, tak jak dopadlo. ;) Ale tady je to vymyšleno skvěle, to musím uznat i když ten konec mě tedy pěkně vyděsil nebýt epilogu. :D Ale jinak nádherné počteníčko. ;)

01.07.2014 5 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Jako první jsem četla druhý díl: Princova milenka a možná to byla chyba, jelikož číst druhý díl, opravdu stojí za to. :) Bohužel tento mě trošku nudil. Chybělo mi tam napětí i jiskra. Ale na druhou stranu Katherine ani Alek nebyli špatní, určitě na dlouhé letní večery jako dělaná. :))

26.06.2014 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Medeiros umí psát opravdu krásné příběhy. Upíří tématika je velmi zajímavá a dodala příběhu šmrnc. :) Caroline s Adrianem byli kouzelný pár s velkým P, radost otáčet stránky a sledovat jak to s nimi dopadne. Jsem ráda, že jsem nejdříve začala prvním příběhem, protože navazuje na druhý a musím přiznat, že jsem zvědavá jak to bude mezi Julianem a jeho ''Modroočkem'' :D dále pokračovat. Takže mě i příjemně navnadil. :)

22.06.2014 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Tak tomu říkám příběh! ;) Nejlepší ze všech tří sester. Daniel mi přirostl k srdci už v prvním díle a ve druhém už se tam pořádně rozvaloval. :) A společně s Helenou byli fakt dvojka. Moc se mi líbilo, jak se Danny od začátku vlichocovat Heleně těmi svými obratnými slůvky do přízně a ona postupem času roztávala a pak si řekla pro ne. :) Už dlouho mi žádná kniha tolikrát nevykouzlila úsměv na tváři jako právě tato. Nechybělo tady nic, dobrodružství, romantika, erotika, humor i napětí. Pokuď byste nechtěli číst celou sérii a třeba nějaký díl vynechat, rozhodně by to neměl být tento! :))

20.06.2014 5 z 5

Závod o život Závod o život Kresley Cole

Toto je moje první knížka ze série Lorů a musím přiznat i ze sci-fi, fantasy/romány pro ženy od K. Cole. Narazila jsem na ni náhodou a i když to není moje obvyklá četba tak jsem se rozhodla jí zkusit. :) Díky bohu, za to. :) Od začátku knihy jsem byla pobavená, napnutá a správně naložená až do konce. ;) Nevšimla jsem si, že už je to třetí díl, ale ráda si přečtu v budoucnu i další díly. Doporučuji všem i těm, kteří stejně jako já příliš těmto příběhům nefandili a jsou zvyklý na historické romány nebo romány ze současnosti. :)

19.06.2014 5 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Karen Robards

Ze série: Sestry Banningovy, jsem příběh o Claire četla až nakonec. Sice nepatřil k tak skvělým příběhům jako měly její sestry Gaby a Beth, ale tento se mi svým způsobem taky líbil. Měla jsem jí přečtenou za pár dní jelikož příběh nebyl nudný a rychle ubíhal. :) 1. a 3. dílům jsem dala všech pět hvězd, tento na pět bohužel nedostahuje, protože byl slabší, ale 4 hvězdy jsou zaloužené. :)

17.06.2014 4 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Rozhodně zatím nejlepší kniha, co jsem od Laury četla! Jsem ráda, že jsem jí četla hned po druhém díle: Pletichy krásného vévody, protože ta se jí moc nepovedla. Zato tato si zaslouží všech pět hvězdiček! Utvrdila mě v tom, že budu číst i další knihy od této úžasné spisovatelky! :) Marie byla opravdu skvělá. Upřímná, zábavná a velmi umíněná. :) A Filip? Kdo by si toho snobského, lehce pedantského krasavce nezamiloval? Jejich společné scény stály opravdu za to, nádherná chemie mezi nimi panovala a už dlouho se mi nestalo, že bych se do příběhu zahloubala hned na začátku! :) Přečteno za jednu noc a jedno ráno, jen mě mrzí, že mi to tak rychle uteklo. ;) Doporučuji k přečtení, opravdu za to stojí. :))

14.06.2014 5 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

I přes tak nízké hodnocení, kniha mi sama o sobě nepřišla až tak špatná. Příběh byl celkem čtivý. Jediné co mi na této knize vadilo, byla hlavní ženská postava Prudence. Té naivní, hloupoučké, příliš milé husičce jsem za celou dobu nepřišla na chuť. Zato vévoda byl celkem sympaťák, ten se mi líbil, ale k Pru se rozhodně nehodil. :) Abych jí zase až tak moc nekřivdila, tak od 200 stránky, kdy se dozvěděla pravdu, tak alespoň konečně dokázala aby se Rhys chytil za nos. :) Konec byl z celé knihy nejlepší. Zábavný, romantický a díky němu mi nepřišlo čtení tohoto dílu jako úplná zráta času. ;)

13.06.2014 3 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

První díl z Ligy pekelníků byl opravdu velmi poutavý, erotický a moc příjemný. :)) Není nad to u takové to knihy naprosto vypnout! :)

13.06.2014 5 z 5

Anglický hrdina Anglický hrdina Suzanne Enoch

Přečtěno za dva dny! :) Ani nevím, čím to bylo, ale nemohla jsem přestat číst dál, přitom mi příběh nepřišel až tak zajímavý či poutavý, ale prostě něco mě nutilo neustále otáčet stránky. Lucy byla velmi sympatická a milá a Robert se k ní určitě hodil, ale nevím jejich vztah mi přišel bez jiskry. Za to jsem zbožňovala celou rodinu Carrowayovců. :) Jejich společné scény mě neskutečně bavily! Oblíbila jsem si všechny bratry, Tristana, Roberta, Bradshawa, Andrewa i malého Eduarda. :) Už jen kvůli téhle rodince stojí tato kniha za přečtení, kromě Roberta a Tristana si velice ráda přečtu příběhy i o zbylých bratrech, pokud jsou/budou. :)

05.06.2014 5 z 5

Napravit hříšníka Napravit hříšníka Nicole Jordan

Krásný příběh, první co jsem ze série Courtship Wars četla a jo byl pěkný, navnadil mě na přečtení i těch předchozích. :) Děj byl zajímavý, romantika a erotika tam taky byly, za měsíc už si možná nevzpomenu o čem byla, ale ztráta času to určitě není. :)

13.05.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Vím, že s prvním dílem by se nemělo srovnávat, ale mě se prostě líbil více. :) Ta chemie mezi postavama byla neskutečná, zato v této knize jsem jejich vztahu vůbec nevěřila. Ani nevím, proč se vlastně dali dohromady, vůbec mi k sobě nešli. Spíš to platí pro Sáru, ta byla věčně nespokojená, zvláštní, nezajímavá a vlastně moc nechápu, čím tak Maxe okouzlila. :) Zato on byl úchvatný. Jemu jsem věřila vše od začátku až do konce. Opravdu moc milý, krásný, sladký sympaťák a zasloužil by si určitě lepší, ale co se dá dělat. Jen kvůli němu dávám 4 hvězdičky! :))

08.05.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tak tato kniha je jedním velkým překvapením. Neskutečně zábavná, fakt je to tak! :) Smála jsem se od začátku až do konce. Někdy jsem až žasla jak hlavní hrdinka děsila svým chováním ostatní. :D Opravdu velmi temperamentní hlavní postava. A co se týče Nabíječe? No tak samozřejmě je to Pan dokonalý s pekáče buchet a naprosto nádherný a úžasný chlap nečekaně. :) Na konci jsem se v těch milostných scénách občas ztrácela, ale oni si je zasloužili, přeci na to čekali od začátku knihy. :))

06.05.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Moc se mi do ní nechtělo, protože jsem si říkala, že to bude jen další kniha ze světa erotických románů, kterými jsme doslova přehlceni. Ale musím uznat, že měla něco do sebe. Nenudila jsem se u ní, chemie mezi hl. hrdinami fungovala, Brandena jsem si už oblíbila v taxíku :D a i celkový děj byl velmi povedený, takže jen tak dál! :))

29.03.2014 5 z 5

Jak neztratit lásku Jak neztratit lásku Meg Cabot

První díl se mi líbil o hvězdičku víc, tak proto dávám jen tři. :) Ale celkově to není špatná knížka. Je velmi nenáročná a je pravda, že kniha složená z emailů se čte jedním dechem. :)) Jen mě mrzí že, ze začátku to bylo všechno moc natáhlé, rozepsané a naopak konec byl rychlý a pořádně neukončený. Třebas vzal si Stuart Amy? Nebo přišel na to, jaká to je mrcha a bylo mu to fuk protože on je ze stejného těsta? :D Spoustu věcí mi přišlo takový nedořešených, nezbývá nic než si to domyslet. (Což nemám ráda! :D)

23.03.2014 3 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Musím říci, že první polovina knihy pro mě byla neskutečnou nudou, horko těžko jsem se prokousávala stránkami, všechno bylo takové nemastné, neslané a kdyby to nebyla Lisa, tak bych knížku odložila, ale jen co jsem se dostala za půlku a vlastně to bylo v okamžiku kdy se objevil Gage. :) Konečně jsem se pořádně začetla a užívala si jiskření mezi ním a Liberty. I když mi trošku bylo líto Hardyho(i když i ten podle dalšího dílu taky nalezne štěstí)na sympaťáka Gage prostě neměl. ;) Takže určitě stojí za to, prokousat se začátek a objevit ten ukrytý poklad. :) Doporučiji! :))

12.02.2014 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Kniha pro mě není úplným zklamání, četla se mi rychle a svižně. Myslela jsem si že moje hodnocení bude spíš jen kladné, ale potom co jsem se dostala k místu, kde Gabe Miu klidně přenechal cizích chlapům, ačkoliv celou dobu byl majetnický až na hraně normálnosti a pak se divil když si dotyčný dovolil více než měl, i kvůli tomu jsem byla připravená dát knize 2 hvězdičky. Prostě todle zamilovaný chlap nedělá, neponižuje toho, koho miluje. Mia je naivní a hloupá a Gabea jsem si taky nijak zvláště neoblíbila a po tom co udělal šla jeho oblíbenost dolů ještě strměji. Navzdory tomu posledních cca 60 stránek bylo nejlepších z celé knihy, tady se mi Mia konečně začala líbit, byla kurážná a samostatná a i Gabe mi byl sympatičtější a lepší :) a konec? Ten byl opravdu krásný :) takže díky konci dávám 3 hvězdičky :))

10.02.2014 3 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Kniha nebyla špatná, ale až nápadně mi připomínala S tebou už nikdy, kterou jsem četla před touto. Kde se hlavní hrdinka zamiluje do bohatého blbce a i když všichni vidí, jaký je to trouba, ona si ho staví na piedestal. ;) Na druhou stranu je tam Sam přesně jako v předchozí knize, je milý, hodný, umí jí naslouchat a mám jí vážně rád. Určitě se každý umíme domyslet konec. :) Líbilo se mi prostředí Nothing Hillu a i určité scény nebyli úplně nezajímavé, ale moc jsem si nepočetla díky Déjà Vu, které jsem pociťovala od začátku čtení. ;)

31.01.2014 3 z 5