LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

Pohádka pro velké holky:-) Ale líbila se mi:-)

25.02.2015 5 z 5

Kelt Kelt Lada Jánská

Docela pěkný příběh. Byl trošku chaotický a temný. A v té temnotě jsem se trošku ztrácela. První půlka byla mnohem zajímavější, než druhá část knihy. Kieran na mě působil trošku tajnůstkářsky, a taky, že se nechce vlastně moc bavit a přitom ze začátku, jak byl upovídaný:-). Nechtěl pořádně sdělit to, co Klárka už měla vědět a hlavně, jak mu má tedy pomoci. Dala bych 3 a půl hvězdy, ale zaokrouhlila jsem to:-) Doufám, že bude druhý díl, chci vědět, jak to s nimi dopadne.

13.01.2015 4 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Hezký a romantický příběh:-). Ale na mě to mělo velmi pomalý rozjezd. Druhá půlka byla mnohem lepší a zajímavější. Přesto tomu něco chybělo. Rozhodně však patří k lepším historickým romancím:-)

09.01.2015 4 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Překrásné zakončení příběhu Julianne a Gabriela. Ještě bych si dala klidně čtvrtý díl. Konec byl moc rychlý. Chtěla jsem ještě otáčet stránky, ale zjistila jsem, že už žádné nejsou. Moc hezké:-) Vytkla bych jen obálku, která se nakladatelství opravdu nepovedla. Taková nijaká. Začali hezky od červené přes fialovou, ale nedotáhli to do šťastného konce.
Zajímalo by mě, jestli vydají i další knihu SR. Úryvek, který je na konci Gabrielova Ráje, vypadá slibně.

28.07.2014 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Moc pěkné zakončení série:-) Ale Chlad byl nejlepší:-))

22.03.2014 4 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Karen Ranney

Krásné! Sladké! Romantické! Vtipné! Prostě pohádka na zimní večer. Doporučuji!!!

11.01.2014 5 z 5

Buď mou Buď mou Jo Goodman

Nádhera. Mně se příběh líbil. Sice slabší rozjezd, ale jinak pěkné. Autorka opět zkouší svoji hrdinku, co všechno vydrží. Ale ona se nedá, jednak je velmi odvážná a statečná, ale hlavně má po svém boku někoho, kdo ji velmi pomáhá. Docela změna od Anglie a celé aristokracie, tedy od toho, co obvykle Goodmanová píše. Tenhle příběh je taková kovbojka pro ženy. Doporučuji!

17.08.2013 5 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Sandru Brownovou mám moc ráda. Ty její silnější knihy jsou asi lepší. Mají hodně stránek a je v nich napětí, dobrodružství i romantika. Ale i tyhle kratší příběhy mají svoje kouzlo a půvab. Krásný příběh. Milá vzpomínka.

29.06.2013 5 z 5

Dobré ráno, lásko Dobré ráno, lásko Robin Kaye

Moc se mi kniha líbila. Připomínalo mi to styl N. Robertsové, hlavně sérii o svatební agentuře - Svatební kvartet, hlavně první a druhý díl série. Tady se také jedná o partu kamarádů, kteří se mezi sebou dají dohromady. Autorka je ale více sarkastická než N. R.
Hodně jsem si užívala, jak se Rebecca snažila Riche naučit něco o vaření, praní nebo mytí nádobí :-)
Lehký příběh na letní parný den. Jen bych se ráda dočkala prvního a druhého dílu ze série, protože je docela často cítit, že se něco už stalo v dílech předtím. A v tomto díle se jen dozvíte, jak je to s hrdiny dále. Jak se dali dohromady Nick a Rosalie nebo Mike a Annabelle. Čtvrtý díl je o Benovi a Gine, ten mě moc nezajímá, ale ty první dva by mohl Alpress vydat (nebo někdo jiný).

07.07.2012 4 z 5

Cestou vášně Cestou vášně Elizabeth Essex

Jsem hodně zklamamá. Nevím jestli je to překladem, ale autorka pořád používá několik stejných slov (viz sentimentální) nebo frází během příběhu. Spíše si myslím, že překladatelka byla tak líná vymyslet jiné alternativy, jak přeložit anglická slovíčka. Víme, že čeština je bohatší než angličtina. Stačilo trošku snahy. A podloudníci se určitě také dali přeložit trochu jinak. První půlka knihy je nudná, skoro nic se tam neděje. Druhá půlka už je lepší. Hlavně se to trošku rozjelo, když Jamie umřel a Lizzie přišel dopis o jeho úmrtí. Vrchol příběhu vidím v uvěznění hlavní hrdinky, to bylo dobrý. Trošku jsem si to i přála, protože Lizzie mi přišla jako rozmazlená a znuděná dívka, co má plnou pusu filozofických řečí o samostatnosti a nezávislosti. Tak tím vězením trošku dostala přes ústa. Vypátrání pašeráků a to všechno kolem vypadalo, jako kdyby si hráli na četníky a zloděje. Autorka mě vůbec nepřesvědčila, že by se to tak mohlo v minulosti stát. Pěkné je sbližování hlavních hrdinů, ale to je tak všechno. Prostě průměr.

19.06.2012 3 z 5

Něžné intriky Něžné intriky Rexanne Becnel

Mně se knížka moc líbila. Akorát mi vadilo v příběhu, že tam více nebyl zmíněn Frederick a jeho úmrtí, to že byl vážně nemocný mě moc neuspokojilo. V tomto autorka trošku mlžila. Ze začátku jsem byla zmatená, co autorka psala o vztahu Dillona a Fredericka, že se vlastně nemuseli, ale obchodovali spolu. Konec byl moc pěkný. Příběh se mi líbil více než Prokletá nevěsta a méně než Galantní protivník. Autorka sice nepatří vysloveně mezi moje oblíbené, ale přesto si její příběhy ráda přečtu. Každá její kniha má stejný scénář, hlavní hrdinka se zamiluje v průběhu příběhu do hlavního hrdiny, ale ten jí vyzná lásku až na posledních dvou stránkách a teprve pak si uvědomí, že ji nechce ztratit. Mám radši, když si hrdinové k sobě najdou cestu už během příběhu. Jinak moc pěkná kniha, těším se na další.

15.04.2012 4 z 5

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Pro mě nejvtipnější a nejlepší kniha z celé série :-), zatím. Ještě se moc těším na poslední díl (už aby vyšel). Bavila jsem se až do konce knihy. Doporučuji:-)

04.10.2011 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Další hodně silný příběh. Krásná kniha, i když velmi smutný děj. Akorát by autorka nemusela ty hrdinky tolik mučit a zkoušet. Zasloužily by si lepší osud.

15.07.2011 5 z 5

Ráno nepláču Ráno nepláču Katarína Gillerová

Opět krásná kniha. Sice místy smutná, ale krásná.

22.04.2011 4 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Pěkný romantický příběh. Bylo to moje první setkání s touto autorkou a myslím, že dopadlo docela dobře. Knížka sice nebude patřit k těm nejhezčím romancím, ale pěkně se mi četla. Dobré počtení. Akorát se mi nelíbí název. Protože rytíř Corbett rozhodně není galantnost sama.

03.01.2011 5 z 5

Temné vášně 1: Lady Jane - osudem prokletá Temné vášně 1: Lady Jane - osudem prokletá Alexander Stainforth (p)

Byla jem úplně unešená. Kniha vás pohltí a ani nevíte a najednou je konec. Vášeň, láska, dobrodružství. Četla jsem i ostatní díly, ale nejvíce se mi líbil první díl. Už se nemůžu dočkat čtvrtého.

30.11.-0001 5 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Gabriel jako táta je prostě k sežrání, prosím, ještě další pokračování, této krásné dvojice se nikdy nenabažím. Autor se tady vrátil k přednáškám o středověké literatuře v podání Gabriela jako tomu bylo již v prvním díle, jsem nadšena a spokojena.

28.09.2020 5 z 5

Dům u kanálu Dům u kanálu Agatha Christie

Příběh se mi celkem líbil, ale konec byl moc příkrý a náhlý. Tommy a Pentlička je skvělá dvojka, i když jsou již v důchodu a mají vnoučata.

23.08.2020 4 z 5

Vítězství lásky Vítězství lásky Barbara Cartland

Pěkná romantická jednohubka, tato dokonce i vtipná:-)

10.11.2019 4 z 5

N či M? N či M? Agatha Christie

Toto vyprávění s T&P mě moc nebavilo. Samé chození kolem horké kaše a velmi překotný konec, kde se vše vysvětlilo. Předchozí díly se mi líbily víc.

20.02.2019 3 z 5