Skandální vztah

Skandální vztah https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166523/bmid_skandalni-vztah-At0-166523.jpg 4 39 6

Jedná se o známý příběh o Popelce zasazený do Skotska 19. století. Znechucený hrabě Morgan MacCraig, který se právě rozvedl se svou nevěrnou ženou, se vrací na skotské panství, kde se náhodou seznámí se služebnou Jean MacDonaldovou, jež se skrývá na hradě před svou minulostí. Na cestě ke společnému štěstí stojí mnoho nástrah a překážek, které je téměř nemožné překonat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Scandalous Scot , 2012

luci33
08.08.2020 4 z 5

Jen ten skandál se vlastně nekonal!! :-)

Ála1968
21.04.2020 4 z 5

Bylo to milé počtení na jeden večer.Milé,romantické,ale bohužel žádná velké zápletka.Čekala jsem,co tak hrozného se v rodině Jean stalo,že si museli změnit jméno a nějak to bylo odbyto třemi větami.Ale za přečtení kniha rozhodně stojí

havrmoni
22.10.2016 3 z 5

Přečetla jsem,ale není to ta ,;páni to byla romantika". Taková nenáročná oddychovka. Nic méně nelituji toho,že jsem četla,je to pozvolné a i když jsou hrdinové sympatičtí, jejich charaktery se vyvýjejí v závislosti na okolnostech. To se týká i postav okolo,takže sledujeme jak přehodnocují svůj postoj k životu i okolí.

Nefi
17.04.2016 3 z 5

Knihy od Karren Ranney jsou plné snadných ženských orgasmů, společných vyvrcholení a velmi zdatných a nesobeckých milenců, kteří nemusí dělat nic proto, aby měli božské a vypracované tělo. Tak či tak, jako oddechové čtení...proč ne? :)

PomněnkaPrvní
09.03.2015

Lehké čtení, které pohladí po duši. Příběh Vás přenese do jiné doby, na jiné místo a umožní Vám chvíli prožít romantiku jiných lidí. Jean byla sympatická, Morgan z počátku nezralý a nevěděl, co chce. Mám ráda příběhy o popelce (která z nás ne ?) a tento byl milý. Troška erotiky, troška romantiky. Humor téměř chybí. Zato celkem dost věcí k přemýšlení.

LibraryGirl
11.01.2014 5 z 5

Krásné! Sladké! Romantické! Vtipné! Prostě pohádka na zimní večer. Doporučuji!!!

19. století Skotsko romance historické romance

Karen Ranney