leuska leuska komentáře u knih

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Rozhodně zajímavé téma, o kterém se moc nemluví takže paráda.
Ale přijde mi přehnané až tak řešit špatnost téhle situace... Přece nejsou pokrevní sourozenci tak to snad až tak nevadí, ne?
Přijde mi, že hlavní hrdinka to moc řeší :D. Co, kdyby Tylera potkala náhodně na ulici zamilovala se do něj a až do poslední chvíle by netušila, že je její nevlastní bratr? :D Mnoho povyku pro nic.
Ale příběh jako takový je slušný, líbilo se mi to :)

11.06.2019 4 z 5

Zápisník smrti 2 Zápisník smrti 2 Tsugumi Ohba

Nečekala jsem, že mě bude manga tak hrozně bavit :D Super pokračování!

26.08.2018 5 z 5

Hlavně to nikomu neříkej Hlavně to nikomu neříkej Miroslava Varáčková

Za ty otřesný jména musím strhnout jednu hvězdičku, ALE jinak jsem si ten příběh užila, za pár hodin jsem měla přečteno. Pro mě velmi citlivé čtení, protože šikana je snad to nejhorší svinstvo na Zemi... Soucítila jsem s hlavní hrdinkou - prožívala jsem s ní její strasti ve škole, její první zamilovanost, její smutek z neúplné rodiny.. Hodně silný příběh, pokud chcete zjistit jak se cítí šikanovaný člověk přečtěte si tohle...

22.08.2018 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Nechápu proč mi tahle knížka ležela v knihovně rok a něco...To bylo tak boží! (Mé srdce patří Chaolovi)

16.04.2018 5 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

Po grafické stránce je tahle kniha skvost (to musím uznat)! Příběh se mi líbil (myslím, že něčeho takového je v literatuře málo) a zkrátka... jo bavilo mě to a jo přečtu si další díl :).

14.03.2018 4 z 5

Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Vladimír Liška

Takový průměr, ale bylo to zajímavé :)

03.03.2018 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Upřímně jsem od toho moc neočekávala, už jen kvůli tomu, že všude čtu jak se Veronice tahle kniha absolutně nepovedla - a já musím nesouhlasit. Ano, ještě jsem od této autorky nic jiného nečetla a možná mě ještě čeká něco o hodně lepšího v podobě Divergence :-), ale já jsem s tímhle moc spokojená, líbil se mi celý ten nápad zasadit tam to nepřátelství mezi dvěma rody, protože to tomu dodávalo tu akci. Hlavní postavy v pořádku - Cyru mám, ale o kousíček radši než Akose :D Ryzek ten mi zas připadal jako věrohodná kopie (a teď mě za tohle neukamenujte) Hitlera :D Konec mě překvapil a rozhodně půjdu do dalšího dílu, protože potřebuju vědět jak to bude dál!

25.02.2018 4 z 5

Neúprosný Neúprosný Simon Kernick

Hned od začátku se něco dělo, což mě příjemně překvapilo. Poprvé jsem si v knize oblíbila zápornou postavu - Lench (měl neuvěřitelné charisma a hrozně mi sedl, sice jeho mučicí praktiky meh, ale jinak fakt dobře vykreslená postava). Díky němu 4 hvězdy.

08.01.2018 4 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Taková průměrná knížečka :)

06.04.2017 3 z 5

Madam Doubtfire aneb Táta v sukních Madam Doubtfire aneb Táta v sukních Anne Finne

Vtipná knížka s vtipným příběhem. Film byl tedy o něco odlišnější něž kniha a to mě celkem mrzí, ale nedá se nic dělat :)

10.04.2016 3 z 5

Romeo a Julie / Romeo and Juliet Romeo a Julie / Romeo and Juliet William Shakespeare

Jelikož, tuhle knihu mám v povinné četbě tak jsem jí přečíst musela. Pokud mám být upřímná nebavilo mě to, příběh už jsem stejně znala a věděla jsem co se přihodí.. Neohromilo mě to, ikdyž to je napsáno od tak úspěšného dramatika. Příběh o nešťastné lásce, kde se oba milenci nakonec zabijí. Nojo.. co víc čekat. Tímhle, ale nijak neshazuju Shakespeara, třeba Hamlet se mi líbil mnohem víc :-). Knize dávám 2 hvězdičky.

19.03.2016 2 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

Úžasný příběh, tahle knížka se stala jednou z mých nejoblíbenějších :-) Těším se až si přečtu třetí díl :-)

26.07.2014 5 z 5