Lenyaa Lenyaa komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuto knihu jsem četla poprvé už na základce a potom ještě 2x....... Naprosto autentická, skvělá kniha, rozhodně můžu jen doporučit, ale jak už jsem tu někde v komentářích četla - není pro každého.......

11.09.2014 5 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Kniha je velice dobře napsaná a promyšlená. Téma je zajímavé a i příběh Doggie mě docela bavil, ale zkrátka to není nic pro mě.... Jeho detektivní knihy s oddělením Q miluju a popravdě jsem si knihu koupila, protože jsem myslela, že je to další díl po Složce 64 - byla jsem zklamaná že tomu tak nebylo, ale i tak jsem knihu dočetla až do konce - jen jsem jí tolik nehltala.....

01.08.2014 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Pěkně napsaná kniha, promyšlená, poutavá..... Ze začátku mě příliš nezaujala, ale když jsem se rozhodla číst dál, tak to stálo za to. Doporučuji přečíst..

25.07.2014 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

U tohoto dílu jsem byla opravdu překvapená, myslela jsem si, že to je další pokračování série a on to byl díl zcela a jen o Chaolovi a Nesryn! Nejprve jsem chtěla knihu úplně vynechat, když jsem si přečetla anotaci, ale nakonec jsem pokračovala ve čtení a nelituji toho... Začátek byl malinko zdlouhavý, ale potom se to rozjelo a nezastavilo! Líbily se mi obě dějové linky, ikdyž jsem v předchozích dílech Chaola a Nesryn zrovna moc nemusela..
Takže dávám 5/5* a doporučuji tuto knihu nevynechat :)

09.03.2022 5 z 5

Svíčka za mrtvého Svíčka za mrtvého Ann Granger

Začátek knihy mě moc nebavil a byla jsem v pokušení ji odložit, ale jsem ráda, že jsem to nakonec neudělala. Velice zajímavá detektivka, hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí a konec překvapivý. Jednu hvězdu strhávám za pro mě nezáživný začátek a za přílišné používání vykřičníků, nevím proč, ale otravovalo mě to :)

25.04.2020 4 z 5

Pojď blíž Pojď blíž Sara Gran

Knihu jsem dočetla jen proto, že nerada nechávám knihy nedočtené.

25.04.2020 1 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Příběh nebyl špatný, ale konec mě zklamal... Nemůžu dát víc než 3*

29.03.2018 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Mrazivá atmosféra se mi líbila, ale knihu bych tak o polovinu zkrátila.... Na můj vkus až příliš mnoho "zbytečných" informací a nemohu si pomoct, ale hlavní vyšetřovatel mi zkrátka k srdci nepřirostl.... Připadalo mi, že stále jen tápe. 3* jsou hlavně za prostředí psychiatrické léčebny.

05.02.2018 3 z 5

Zlatý řez Zlatý řez David Hewson

Zhruba půlka knihy mě bavila, ale zbytek... No řekněme, že jsem měla co dělat, abych jí neodložila. Vila Mystérií mě bavila víc, proto tentokrát jen 3*

23.05.2017 3 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Průměrná detektivka na 2 až 3 večery. Musím uznat, že vraha jsem vůbec netušila a moc se mi líbil konec, který byl trochu zamotaný a hektický, ale ne přehnaný. Za mě 3* a nejspíš si přečtu i autorovy budoucí knihy.

09.01.2017 3 z 5

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Byla to taková malina přečtená za dva večery... Příjemná oddechovka po těch knihách o 600 stranách co čtu nejraději. Závěr mě překvapil, ale jinak naprosto průměrné čtení, proto za mě jen 3*

07.03.2016 3 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Nemůžu jinak než 5*.... Četla jsem jí asi před 14 lety ale pořád si pamatuju jak moc se mi líbila. Pro mladý holky naprosto super!

01.02.2016 5 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Kniha se mi moc líbila, ostatně jako všechny autorovi knihy. Velice čtivá a napínavá a i když se mi například Iluze líbila o něco víc, stejně dávám 5* :)

26.01.2016 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

POZOR, komentář obsahuje spoiler...!!! Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst a četla jsem jí víc než měsíc - což je opravdu hodně, protože většinu Nesbovek jsem zvládla "přes víkend" Proto jen 4 *..... Ale posledních asi 100 stránek mě chytlo a nepustilo... Napínavé, plné zvratů a (pro mě) opravdu nečekané odhalení... Konec knihy mě opravdu zdrtil, pořád jsem si zkrátka myslela že je Harry nesmrtelný... :-( Na pokračování se moc těším a jsem na něj strašně zvědavá!!!!

23.02.2015 4 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Dexter opět nezklamal..... Skvělá kniha, jednoznačně doporučuji!!!

22.10.2014 5 z 5