Lenulinka Lenulinka komentáře u knih

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

knihu jsem četla před nedávnem, téměř jedním dechem. Přiběh byl poutavý-mně i blízké téma vesnice a boje proti vyšší moci. Jen mě malinko iritovalo autorovo neustale opakování toho, jak byla Hana promrzlá a jak se choulila příteli do košile, zapachající dílnou a popis montérek-myslím, že nebylo třeba toto neustále zdůrazňovat, ale celkově byla kniha velice zajimavá :-)

09.03.2014 4 z 5

Jako řeka, jež plyne Jako řeka, jež plyne Paulo Coelho

ac je P. Coelho uznavcanym autorem, nenadchla me kniha natolik abych i ji precetla jeste nekdy znovu. ale neupiram ji klady. muj uplny alek caje to zrejme nebude.

22.09.2013

Caesar imperátor Caesar imperátor Max Gallo

precteno jednim dechem jako vetsina historickych romanu :-)

25.07.2013 4 z 5

Kluci, holky a Stodůlky 1 Kluci, holky a Stodůlky 1 Eva Bernardinová

cetli jsme ve skole, ale uz si moc nepamatuji o cem byla. ale vzpominam na ni rada

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

tuto knihu jsme cetli ve skole v ramci povinne cetby-tak uplne me nebavila. O to vetsi bylo me prekvapeni, kdyz ji objevil ctyrlety syn a hned se do ni zamiloval-cetla se mu snad stokrat, zna ji nazpamet a presto ji dal miluje. Dostal i DVD Povidani o pejskovi a kocicce ale to uz se mu tak nelibilo protoze tam byly nepatrne rozdily ale on je videl a knizku ma mnohem radeji.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

dalsi oblibena detska kniha, uz se tesim az ji budu cist svym detem.

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

uz se tesim az ji budu cist nasemu Honzikovi. Ten take moc rad cestuje za babickou a dedou a jeste radsi je tam na prazdninach-takze je to jako o nem :D to se mu bude libit stejne jako me kdyz jsem byla mala

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

hezke, mile cteni. jako diteti se mi moc libila

Moderní myslivecká kuchařka Moderní myslivecká kuchařka Zdeněk Schejbal

manzel je myslive tudiz jsem shanela recepty na zpracovani zveriny coz tato kniha splnuje.

Encyklopedie myslivosti Encyklopedie myslivosti Jaroslav Červený

velice hezky zpracovana encyklopedie plna nazornych obrazku. velka pomoc pri priprave na myslivecke zkousky.

A hořel snad i kámen A hořel snad i kámen Miroslav Ivanov

knihu jsem cetla nedavno a chytla me. Mam velice rada knihy z valecneho obdobi. precetla jsem ji jednim dechem, hltajic pribehy lidickych a lezackych nevinnych lidi. libil se mi styl jakym je to napsane-fakticke udaje propojene nar s dopisy deti z Lidic-coz dodava knize i jiny rozmer nez jen fakticky. po precteni jsem musela na ty nebohe lidi myslet-zanechala ve me odezvu a tak to ma byt

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

knizka se mi libila, byla prectena jednim dechem, pribeh pekny. jen proste tem konspiracim jsem nejak nemohla uverit, ac me hodne lidi nutilo abych tomu verila ze je to zarucene pravda. no ja proste zarucenym ravdam z principu moc neverim. ale kniha me bavila

Rozesmátá mrtvola Rozesmátá mrtvola Laurell K. Hamilton

puvodne jsem si tuto knizku vzala jako oddechovku-precetla ji jednim tahem-napinava od zacatku do konce. jen ja se temhle zombie zanrum a upirum trochu vyhybam-spis nez desi me to bavi :D necetla jsem prvni dil pouze tento tudiz nemuzu srovnavat kam se hrdinka posunula nebo jaka je dejova linie. nicmene me kniha nezklamala-dala mi to co jsem od ni cekala

25.07.2013 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

byla to povinna cetba, ale vubec mi to nevadilo-tenhle styl mi celkem sedi. jen jsem mela z pana Kopfrkingla fakt hnusny pocit. po precteni knizky jsem shledla i film a pan Hrusinsky ho zahral tak verohodne, ze nejaky cas jsem nemela rada ani jeho :D knihu jednozance doporucuji :-)

25.07.2013 5 z 5

Mrchopěvci Mrchopěvci Jan Křesadlo (p)

souhlasim s L.Esoteric - pokud by byla kniha delsi uz bych to asi nedala-ac mam morbiditu rada, nektere pasaze me trochu sokovaly-ale autor to pojal opravdu velice dobre. Morbidnejsi byl Spalovac mrtvol.

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Sophiinu volbu jsem mela prirazenou v ramci povinne cetby na gymplu- ac prvnich sto stran jsem proklinala, tak jsem se tak zacetla, ze jsem se divila ze uz je konec knihy. je to velice tezka kniha, tezky osud-jako matka dvou deti si nedokazu predstavit Sophiino rozhodovani. emocne nabita. po zacatecnich peripetiich jsem rada ze si tuto knihu mohu hrde pripsat na seznam prectenych :-)