LenRan LenRan komentáře u knih

Sandy Sandy Melanie Moreland

Jsem ráda, že se příběhu dočkal i někdo jiný než mladý-krásný-úspěšný, příběh je takový miloučký, slaďoučký a epilog to teda ještě znovu pěkně pocukroval :) čemu jsem se ale hodně zasmála, tak té armádě dětí co BAM stvořili to je teda síla :o)

01.02.2022 4 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) Tato série mi dala docela zabrat, ona hlavní hrdinka i její kamarádka byly opravdu těžko stravitelná dvojka. Pěvně doufám, že toto není ukázka typické polské ženy :)
Do poloviny druhého dílu jsem hodně přeskakovala, protože takové množství sexuálních scén na metr čtecí jsem nedokázala pobrat, ve chvíli, kdy se to ale vše začalo "kazit" tak mě to začalo bavit a poslední díl se mi líbil nejvíc, jsem moc ráda, že to nedopadlo "šťastně a navěky". Celkově je to ale spíše lehce podprůměrné a určitě se k tomu nebudu v budoucnu vracet.

31.01.2022 3 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

První díl zábavný, druhý nudný. Musela jsem přeskákat dost stránek abych se dostala na konec knihy, protože to prostě byla nuda. Škoda.

21.01.2022 2 z 5

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

Příběh je moc pěkný, bavilo mě to, jediná vada na kráse je, že autorka píše o dvou osobách, které ale oslovuje čtyřmi jmény. V jednom odstavci použije jednou jméno a podruhé příjmení a to mě teda strašně mátlo, někdy člověk fakt nevěděl kdo co říká a komu. Jinak ale moc pěkná MM romance.

17.01.2022 4 z 5

Dar, nebo prokletí Dar, nebo prokletí Emma K. Morris

Hezká romantika s nádechem mystiky. Příběh o síle lásky se vším všudy. Doporučuji.

12.01.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tato dvojce byla prostě ROZTOMILÁ, krásný humor, příběh i překlad. Super a těším se na poslední díl.

05.01.2022 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Hlavní hrdinka mi nějak nesedla, Devona naháněla dost neodbytně. Ze začátku to bylo vtipné, pak už spíše trapné.

03.01.2022 3 z 5

Syn Anarchie Syn Anarchie Marcy Jell

Zlodějina!
Jinak se to nedá nazvat. Autorka totálně vykradla seriál Sons of Anarchy, dokonce se u některých postav neobtěžovala ani změnit jim jména. Vlastní modifikace je asi tak 5%. A když už tam nějakou osobu pojmenovala sama, ani nebyla schopná udržet myšlenku, takže v polovině knihy se z Mel stane Megan. Je to ostuda, že si toto někdo dovolí a má ještě tu drzost si za to říkat o peníze.
Paní "autorko", posílám odkaz na tento váš blaf na originál fan stránku seriálu, s popisem o co jde a tam už se fanoušci postarají, aby se to dostalo kam má. Samozřejmě pokud nemáte s tvůrci dohodnutá autorská práva, v tom případě se ale nemáte čeho bát.

20.12.2021 odpad!

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Je to vlastně celkem smutný příběh. Grahama mi bylo líto, je vidět, že prostředí v kterém člověk vyrůstá, ho velmi zásadně ovlivňuje. Vůbec se nedivím, že po tom, v čem vyrůstal a čím si prošel, měl prostě strach.
Naštěstí Rikker a láska umí divy, takže jsme se dočkali i odvahy a dobrého konce :) Moc pěkné, další prosím :)

19.12.2021 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Pokud se nenecháte odradit strašnou obálkou a názvem, najdete v knize docela hezký příběh, u kterého můžete vypnout a jen se nechat pobavit.

14.12.2021 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Příběh plný sebepoznání, viny a pokání. Jak v dospívání zpracovat svoje vlastní chyby, i chyby svých rodičů. Opět nádhera! Tato autorka umí psát a i překlad je moc pěkný.

12.12.2021 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Srdce drásající příběh o dvou lidech s jizvami uvnitř i venku a jejich vzájemné přitažlivosti. Grace byla inspirující postava s charakterem, který může většina lidí jen závidět. Příběh, dvou lidí co překonávají temnotu v sobě, aby našly světlo nejen v sobě, ale i v tom druhém. Toto je určitě jedna z knih na které nezapomenu a časem se k ní vrátím.
Díky LJ :)

05.12.2021 5 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Příběh vcelku hezký, ale bohužel celou sérii provází hodně amatérský překlad. Věty jsou špatně poskládané, některá slova nepřeložená, atp. opravdu škoda, kazí to dojem z knihy.

02.12.2021 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Chápu, že tato série bude mít tolik dílů, páč tady se třeba staly tak 2 zajímavý věci, jinak se vše opakovalo stále dokola: mé oblíbené "zasloužíš si někoho lepšího" do umrtvení, atp....
Každopádně překlad o něco lepší než v prvním díle, takže u intimních scén jsem již nedostávala záchvaty smíchu, ale že by to se mnou nějak hnulo, to teda ne, nikdy nechybějící "číča" to vždy zase pěkně uzemnila.
No nic no, tak se snad budeme těšit co dál, že? :)

25.11.2021 3 z 5

30 nocí vášně 30 nocí vášně Christine D’Abo

Stejně dobré jako minule, bavilo mě to, líbilo se mi to, postavy sympatické, prostředí zajímavé, prostě fajn počteníčko :)

22.11.2021 4 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Za mě bohužel nuda. Nebavilo mě to :( Jen se to rozjelo a už byl konec , příběhy hodně podobné.

20.11.2021 2 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Líbilo se mi to, jako vždy od této autorky. Je super, že její knihy vždy zahrnují i nějaké sociální, genderové nebo politické téma, já si pak alespoň nepřipadám, že žiji na jiný planetě, ale že i ve Švédsku, řeší problémy jako rasismus, přistěhovalectví, třídní rozdíly, atp. Vztah mezi hlavními hrdiny se mi líbil, byla jsem ráda za to, jak se vyvíjel, a že Dessie byla opravdová hrdinka. Jediná vada na kráse byla, že se až moc opakovaly Samovi mindráky z toho že je muslim, ale neměl to jednoduchý, takže mu to prominu :)

15.11.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Dlouho jsem odkládala čtení této série, protože první díl mě moc nenadchl. Nic jsem od toho nečekala a tak jsem příjemně překvapená, že jsem se u toho dobře bavila a bylo to vtipné, jednoduché, prostě si to na nic nehraje. Není to žádná pecka, kterou bych ještě někdy četla znovu, ale příjemná oddechovka, která prostě pobaví.

04.11.2021 4 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

To byla taková pohoda, krásný relax si přečíst o takových lidech. Bylo by fajn, kdyby se vydala celá série :) budu doufat.

27.10.2021 4 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Nenechte se zmást potřeštěnou obálkou a vtipnou anotací, tato kniha je sice vtipná a zábavná, díky hlavní hrdince, ale pak přijde zvrat a jde se na vážno, protože tak to prostě v životě je, jednou nahoře, jednou dole. Slzy smíchu se střídají s dojetím a všechno to pěkně zapadne. Užila jsem si to a jsem ráda, že autorka opět nezklamala.

22.10.2021 5 z 5