Lenishka Lenishka komentáře u knih

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

nebylo to spatné, ale čekala jsem od teto knihy něco víc, něco ji chybělo... prostě znám lepší i horší knihy... celkově dobrý

31.01.2017 3 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Musim říct, že né vše mě na té knížce bavilo, ale některé části byly super, celkově je to dobrá knižka :)

29.01.2016 3 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Kniha se mi dobře četla a byla to pěkná série, líbila se mi jména postav, dále pěkné obaly knih. Nakonec jsem si myslela, že se stane člověkem a taky že se to stalo, bylo mi jasné hned od začátku, že tato série skončí tím, že Beth a Xavier zůstanou spolu. Celkově to je jiný šálek kafe než čtu, ale zařadila bych si jí do své domácí knihovny. Musím autorku pochválit, že je celkem mladá a napsala povedené knížky, a jsem zvědavá, co od ní vyjde příště. Celkové hodnocení je Dobré++++

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Kniha se mi dobře četla a byl to zajímavý nápad, že se dostala do pekla. Byla to pěkná série, líbila se mi jména postav, dále pěkné obaly knih. Celkově to je jiný šálek kafe než čtu, ale zařadila bych si jí do své domácí knihovny. Celkové hodnocení je Dobré++++

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha se mi dobře četla a byla to pěkná série, líbila se mi jména postav, dále pěkné obaly knih. Celkově to je jiný šálek kafe než čtu, ale zařadila bych si jí do své domácí knihovny. Celkové hodnocení je Dobré++++

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Paráda, stejně jako předchozí díly, nevím, který byl nejlepší, celkově je tato série super. Dobře se čte, je za krátký čas přečtena, já měla chuť neodtrhnout oči od knihy. Líbilo se mi propojení s předchozími díly. Knihy jsou s erotickým podtextem, takže se čtou samy :). Můžu jen vřele doporučovat.

09.02.2015 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Celkově se mi líbí, jak tyto autorky prolínají části knihy z ženského pohledu a části z mužského. Jsou tím tyto knihy o to více zajímavější. Božský cizinec byl dobře zpracovaný, a líbilo se mi propojení s předchozím dílem Božský bastard. Knížka se četla sama (ale to i předchozí díl), byla lákavá, takže jsem ji přečetla velmi rychle. Kdo má rád knihy s erotickým podtextem, pusťte se směle do čtení.

09.02.2015 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

A jo, není to jako 50 odstínů, ale taky dobrá knížka, líbila se mi a asi pro to jsem si ji přečetla dvakrát. Myslím si, že knihy se nejlépe čtou, když je držíte v ruce, než elektronicky, ale každý to má jinak. Já měla možnost mít knihu v ruce a četla se mi dobře, dokonce jsem šla spát i o hodinu později, než jsem měla v plánu, takže celkově doporučuji.

26.01.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

je fakt ze kdyz jsem tento dil cetla film jeste nebyl, a tak fungovala moje fantazie, a i kdyz ten film neni stejne libila se mi jak knihy tak i filmy, rada se k nim vracim

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

pěkný povedený stejne jako ostatni dily, jednou zacas si rada prectu znovu

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

nebyla špatná, jednou za čas se k ni vratim

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

moc se mi libila a rada si prectu znovu

Temná hmota Temná hmota Aner Šalev

No dočetla jsem to a musím říct, že je to takové mdlé, měla jsem chut s knihou praštit, celkově nic moc, nebyl to můj šálek kávy, takže z mého hodnocení slabota a nedala bych tomu žádnou hvězdičku !!!

30.10.2013