LenaWirus LenaWirus komentáře u knih

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Nádherný příběh plný emocí, od kterého se nelze odtrhnout. Hlavní aktéři byli napsaní s péčí a věrohodností dobrého spisovatele. Příběh byl poutavý od začátku až do konce, ani v nejmenším nenudil - naopak. Samozřejmě je zde několik klišé, které se tomuto typu knihy nevyhnou, což mě ale ani v nejmenším neobtěžovalo. Jedná se o vyprávění plné tajemství, lásky, zrady a vykoupení. Knihu vřele doporučuji.

12.09.2021 5 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Opravdu jsem se snažila, ale vzdávám to - nedočteno. Kniha se velmi špatně čte, je nudná, nepoutavá. Hlavní postavy mi vyloženě lezly krkem -Shanna je otravně namyšlená a Ruark příliš nerealistický ve všech ohledech. Čtení mi činilo potíže od začátku. S velkým přemáháním jsem se dostala do poloviny knihy a dál už to vzdávám. Za mě palec dolů.

09.09.2021 odpad!

Na lásku se nezapomíná Na lásku se nezapomíná Salma Blanco

Druhý díl byl trochu slabší než první, ale i tak stojí za přečtení, a to hlavně za účelem zjištění, jak to s těmi dvěma vlastně dopadne. Trochu mi vadilo, že oba mužští aktéři byli příliš urputní ve své snaze získat Nell, konkrétně u Jacka mi jeho chování nekorespondovalo s prvním dílem. I tak byla kniha čtivá a dočkala jsem se toužebného happy endu.

27.08.2021 4 z 5

Zapomenout na lásku Zapomenout na lásku Salma Blanco

Dlouho jsem hledala romanci z prostředí Divokého Západu a nejenom, že jsem ji našla, ale naprosto mě uchvátila. Nejedná se samozřejmě o žádné náročné čtení, nicméně příběh je poutavý a vtáhne a nepustí. Nell je na můj vkus trochu moc ubrečená, ale vzhledem k tomu, že se jedná o bohatou slečinku, která nikdy nemusela pohnout prstem, tak je to pochopitelné.
Velmi mě mrzí, že se kniha nedočkala tištěné podoby, jelikož by si to určitě zasloužila, a já bych si výtisk nepochybně koupila.

27.08.2021 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Kniha byla celkově povedená, postavy i okolí dobře vykreslené, nicméně příběh se mi zdál po nějaké době trochu repetitivní. Stojí za přečtení, ale nehodnotila bych plným počtem bodů.

24.08.2021 3 z 5

Otrávená Otrávená Jennifer Donnelly

Velmi zvláštní kniha - chvílemi temné a chvílemi až pohádkové či dětské. Některé pasáže jsem hltala a u jiných jsem se musela nutit do čtení.

13.08.2021 3 z 5

Vítr to ví Vítr to ví Amy Harmon

Moc hezky napsaný historický román. Z počátku jsem byla skeptická, jelikož mě nezaujala obálka knihy, ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem. Na můj vkus kniha obsahovala příliš mnoho historických faktů a válečných událostí, ale to je pouze věc preferencí. Doktora Thomase jsem si zamilovala hned od začátku knihy. Krásná kniha, kterou doporučuji.

13.08.2021 4 z 5

Po zemi bloudím dál Po zemi bloudím dál Rae Carson

Postavy byly sympatické a od začátku jsem si oblíbila Lee i Jeffersona, trochu mě ale mrzelo, že romantická linka nebyla trochu více rozvinutá. Při všem tom putování by mohlo vyprávění sklouznout do monotónosti, což se naštěstí nestalo a stále se něco dělo. Konec byl uspěchaný a očividně si tady autorka udělala prostor pro další pokračování. Magické schopnosti hlavní hrdinky nebyly v tomto díle moc rozvinuty a vlastně nebyly pro chod příběhu tolik důležité. Byla to pěkná, čtivá kniha, která stojí za přečtení.

13.08.2021 4 z 5

Sem s tím Skotem Sem s tím Skotem Suzanne Enoch

Tento dil se mi zdal z trilogie nejslabsi - na bratra Colla jsem se tesila nejvice a trochu me to zklamalo. Ackoliv jsem mela od zacatku nejmene v oblibe Adena, tak jeho pribeh se mi zdal nejlepe zpracovany. Nicmene i tak kniha stoji za precteni, pokud jste cetli dve predchozi.

06.08.2021 4 z 5

Prokletý hrob Prokletý hrob Christian Jacq

Bylo to prilis jednoduche a uspechane. S touto tematikou by se dal napsat velky dobrodruzny roman (coz jsem od toho puvodne i ocekavala), nicmene ten to nebyl ani v nejmensim. Knihu jsem docetla, ale dalsi dily cist nebudu.

02.08.2021 2 z 5

Vazač vzpomínek Vazač vzpomínek Bridget Collins

Zajimavy namet, nicmene konec byl hrozne uspechany a odflaknuty.

12.07.2021 3 z 5