lehaje lehaje komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Ach to bylo, prostě krásné. Něco pro mou romantickou duši.

25.07.2019 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Velmi zajímavá knížka. Velmi drsná. Člověk je celou dobu vrahovi v hlavě. Popis činů je tedy hodně drsnej a konec je velmi překvapivý.

20.07.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová opět nezklamala. Bylo to zas něco jiného, než v předchozích knížkách. Ale opět úžasné. A zas to zanechalo ten zvláštní pocit, ten na kterým se musí člověk zamýšlet.

10.07.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Tak tohle bylo o ničem. Kdyby ji nevydali, tak by se nic nestalo. Pritom celou serii zboznuju. Toto mi prislo jen priprava na dalsi dil, ale samotná knizka nema zadny poradny dej.

23.05.2019 odpad!

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Naprosto skvělá knížka, od které se nelze odtrhnout. Všem třem hlavním hrdinkám jsem fandila hned od začátku a od začátku se o ně i bála na jejich cestě životem. Četla jsem po Hotýlku a musim říct, ze toto bylo ještě lepší. Naprosto skvělé. Mrzí mě, že jsem už knížku dočetla.

08.05.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se mi moc libilo. Tomuto obdobi se v knihach vyhybam, je na mě moc temná. Ale tato knížka to zlo spis natukava, a i kdyz mi někdy sel mraz po zadech, tak jsem se nemohla odtrhnout a knihu jsem precetla během jednoho dne.

27.02.2019 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Ze začátku jsem četla jedním dechem. Ten konec mě už trošku nebavil, přišlo mi to až moc pritazene za vlasy, ale celkově super. Velmi zajímavé téma.

21.01.2019 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Byla jsem trosku na rozpacich z komentářů, ake rozhodla jsem se knizku zkusit. Musim rict, ze byla skvela. Konecne po dlouhe době knížka,od které jsem se nemohla odtrhnout. Hlavního padoucga jsem začala tušit až ke konci a romantická linka mi tam take seděla. Doufam, že si od autorky ještě někdy něco přečtu.

30.10.2018 5 z 5