Leena Leena komentáře u knih

Pomsta Pomsta Fern Michaels (p)

Konečně jsem to dočetla.. Za tak překombinovaný příběh plný převleků by se nemusel stydět ani agent 007:-( Nejvíc mě dostalo to, že jedna ze sester tak milovala svého psa, že mu místo psího žrádla dávala hamburgery a svoje jídlo. Chudák pes:-( Působí to vše nějak neuvěřitelně. Pokud by měl někdo o ty tři díly zájem, ráda mu je přenechám:-) Já už to číst znovu nebudu.

19.10.2019 2 z 5

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Po slibném začátku takovýhle paskvil:-( Dvojku jsem okomentovala, trojku začínám teď, neboť mám doma všechny tři díly, na které jsem se těšila a neskutečně mě to zklamalo.

18.10.2019 2 z 5

Oko za oko Oko za oko Fern Michaels (p)

Co to sakra mělo být? Jednička špatná, dvojka ještě horší. Náhodou si miliardářka vybere ženy, které prahnou po pomstě..Náhodou jim vše vychází. To působí tak neskutečně a ještě nelogicky a špatně napsané, že nad tím zůstává rozum stát:-(

18.10.2019 2 z 5

Moje velká přítelkyně Moje velká přítelkyně Vera Ferra-Mikura

Četla jsem tuto knihu poprvé asi v 9 letech a byla to moje neoblíbenější knížka, kterou jsem četla pořád dokola. Mám ji pořád ve své knihovně a i v dospělosti jsem několikrát četla. Moc povedené!

03.09.2019 5 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Škoda, že u nás ještě nevyšlo pokračování, celkem povedené, až na ty natahované erotické scény pro puberťáky, to bylo jak z červené knihovny:-)

01.09.2019 3 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Četlo se mi to dobře, vcelku se mi to líbilo, i bych byla zvědavá na další pokračování. Téma zajímavé, i když trochu odfláknuté:-)

08.08.2019 3 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

05.06.2019 5 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

05.06.2019 5 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Střepiny ticha Střepiny ticha Val McDermid

Modlila jsem se, abych to už dočetla. Bylo to nudné, rozvláčné, nemělo to žádný náboj. Asi si už od této autorky nic nepřečtu:-(

05.06.2019 2 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Moc se mi to nelíbilo:-( Ten blog byl nudný.. Osmiletá dívka jednala a chovala se jak dospělá. Pro mě nevěrohodné. Podruhé už bych to nečetla.

09.04.2019 2 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Do čtení jsem se musela nutit, první díl mě příliš nenadchl:-(

07.04.2019 3 z 5

Pověrčivý Pověrčivý Robert Lawrence Stine

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, čas od času se k ní vracím:-)

01.03.2019 5 z 5

Prokletí ohně Prokletí ohně Martina Wolfová

Obrovské zklamání..Nudila jsem se bohužel celou dobu čtení, vlastně je to jen vykrádačka Barbary Erskinové, s jejími kvalitními díly to nemá nic společného. Ještě že je knížka tak malá..

05.01.2019 odpad!

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Tak takhle jsem se už dlouho u knihy nenudila.. Je to prostě naivní příběh pro náctileté, nic extra...

18.01.2018 2 z 5

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Po knihách Milenec snů a Noční rozkoše, kde hlavní hrdinky skoro na každé stránce vzdychaly nad krásným tělem a tváří, tato měla aspoň nějaký děj a líbila se mi z nich nejvíce. Mělo to spád a konec byl dost dobrý:-)

25.08.2017 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Tak z prvního dílu jsem byla celkem v rozpacích, bylo to do půlky takové nijaké..Pak se to začalo trochu rozjíždět a byla jsem zvědava na druhý díl. Ten byl o poznání lepší a třetí taky. Dereka jsem si oblíbila, Chloe taky, postavy Simona a Tori byly vykresleny tak nějak nezajímavě..Zůstává ale.. Bylo to takové nedokončené. Nemělo to takový náboj, že bych z toho byla paf.

06.08.2017 4 z 5

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Krásná pohádka pro dospělé:-) Sice chvílemi rozvláčné, ale konec super:-)

03.04.2017 5 z 5

Noc až navěky Noc až navěky Guillermo del Toro

Ta trilogie byla úžasná:-) Seriál se mi ale nelíbí, bohužel:-(

13.06.2016 5 z 5

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Kniha je čtivě napsaná, přečetla jsem ji během dne:-) Ale pak už jsem tušila, jak to bude probíhat dále:-)

01.01.2015 5 z 5