Lee7 Lee7 komentáře u knih

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Paní sousedka přes dveře byla vtipná. Bavila jsem se a líbil se mi příběh se zajímavou tématikou.

13.07.2023 3 z 5

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

Drama až na konci prosím, pěkný příběh. Jednohubka na cesty.

30.06.2023 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Všechny díly série jsou rychlé pohodové čtení. Asi nejvíc vtipné, hlavně akce sejdeme se v baru :D tady bylo více dramatické v rodině, přesto náboj vášně zůstal.

14.06.2023 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Milá rychlovka na pár hodin. Na Reeda jsem se těšila, už v prvním díle byly jasné náznaky a on a Darcy jsou suprový pár.

14.06.2023 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Bavila jsem se, příběh plynulý a rychle skončil. Spíš takové jednorázové počteníčko do postele. A mě zaujal spíše na jiný "pár". super oddechovka

11.06.2023 3 z 5

A žili šťastne až naveky A žili šťastne až naveky Julia Quinn

Zbožňuji celou sérii a epilogy byly krásným zakončením. Doporučuji přečíst po sobě ať je vše v živé představě.

25.05.2023 5 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Další díl nám konečně něco objasňuje, i když spekulací je dost. Jak tohle dopadne..

23.05.2023 3 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Možná jsem měla příliš velká očekávání, příběh a první díl pěkný.. četlo se samo. Ale na jinou trilogii autorky mi přišlo, že má menší šmrnc a příliš hloubku deprese.. uvidíme

23.05.2023 3 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Příběh začal zajímavě, poznámky postav kolem byl nápad, který mi unikl. Bohužel jsem v nich nenašla dostatečné poselství..

09.05.2023 3 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Oproti jiným přečteným knihám této autorky, musím rozlišit a dát o hvězdičku méně. Příběh byl dobrý, rozhodně velmi peprný humor a spletené osudy všech.
Možná šlo jen o moje rozpoložení, ale nějak se kouzlu nepodlehla..

06.05.2023 3 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Popravdě s jinými knihami od autorky jsem musela dát o hvězdičku méně. Příběh pěkný, zajímavá zápletka, ale nemohla jsem se prokousat na konec. Možná jen mám těžké období

16.04.2023 3 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

První část knihy jsem se bavila, druhá část emocemi přetékalo a popravdě se mě situaci dotýkala. Opravdu super kniha, hezky jsem ji zhltla. Ju líbil se mi

24.02.2023 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Chucky mi budou chybět, i humorná stránka příběhu. Pravda některé zvraty byly na mě až moc, ale popravdě nic není výjimkou. Bavila jsem se a přemýšlím, co dalšího je na seznamu..

20.02.2023 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Asi nejemotivnější, nejtěžší a nezajímavější pár ze všech. Užila jsem si je a konec se mi líbil. Nemohla jsem se od nich odtrhnout.

11.02.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Skvělé zakončení a popravdě jsem si musela připomenout všechny postavy i z Briar U. S partou jsem se bavila a na trenéra se nedá zapomenout ;) těším se na nějakou novou sérii

08.02.2023 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Pěkné zakončení příběhu, poslední díl byl pěkná třešnička na dortu :)

07.02.2023 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Zhltla jsem ji jedna báseň, ten konec byl pro mě emočně vysilující a říkala jsem si, to přece ne.. určitě ne - tím, že mám načtené detektivky, zápletka je jasná. Ale zajímá mě, jak tohle skončí. Super čtení a Mount se nezapře ani tady.

02.02.2023 4 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

První série Mount byla výborná a teď už jsem věděla jak pikantní jazyk mám čekat.. líbí se mi napětí a skvělá kniha do vlaku, jen nesmím zapomenout vystoupit ;)

31.01.2023 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Velmi emotivní příběh jejich společného pokračování. Nejdřív jsem nevěděla, zda do toho jít. Ale mám přečteno vše - jsem ráda, nakonec velmi pěkné zakončení

30.01.2023 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Pro mě byl druhý příběh velmi těžký, hodně emotivní a nic jiného jsem od nich nemohla čekat.. byl perfektní a spisovatelka ví, jak postupně naservírovat dezert a pomalu ho nechat vychutnávat.

17.01.2023 5 z 5