Laughtubbe Laughtubbe komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Změna ! Příjemná změna. Eadlyn je potomek předešlé hrdinky příběhu. Zvláštností je změna pohledu na celou selekci. Teď můžeme vidět jak vypadá selekce z pohledu dívky/ princezny. Musela jsem se vypořádat s posunutím Ameriky do pozadí, ale Eadlyn není špatná nová hlavní hrdinka. Ačkoliv té rebelie je už trošku víc. Podle mě se se selekcí mohla prát méně. Uvidíme v posledním díle.

11.05.2018 5 z 5

Ze země pohádek a z říše skřítků Ze země pohádek a z říše skřítků Anne Suess

Pěkná dětská knížka. Jsou tam jak klasické pohádky tak i svět skřítků :)

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Nedivím se, že má tato kniha tak vysoké hodnocení. Je to krásný příběh a záživný v každém řádku. Originalita kam se podíváte. Nemůžu Vám to popisovat připravila bych Vás o ten skvělý zážitek :)

Označená Označená Kristin Cast

Kniha mě lákala svým obalem a já neodolala. Upíří tématiku mám ráda a tohle bylo překvapivé. Hlavní hrdinka Zoey si mě získala. S chutí a očekáváním jsem knihu otvírala. Přečetla jsem jí v počátcích mé čtenářské závislosti a prohloubila mi zálibu v knihách a příbězích samotných.

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Začíná se nám to čím dál tím víc komplikovat. Není to na škodu o to víc si pak člověk smlsne na finálním díle. Hlavní hrdinka se učí jak být součástí vlčí smečky, ve které se už nenachází její nejlepší kamarádka. Díl mě moc bavil. Zajímavé pojetí vlčího tématu.

Červenec Červenec Gabrielle Lord

No, od této série toho moc nečekám. Je to takové to čtení, které si vezmete na dlouhou cestu autobusem či vlakem. Prostě tam, kde se na to nepotřebujete tolik soustředit. Ale není to to nejhorší čtení. Příběh je fajn :) Cal je sympaťák (takový malý superhrdina :D )

11.05.2018 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

U této knihy jsem dlouho váhala. Věděla jsem, že na poslední straně se krčí nápis KONEC. A to se mi nelíbilo. Když čtete tuto tetralogii tak nechcete přestat. Ale zajímalo mě jak to dopadne. Film jsem viděla až dlouho poté a to se s knihou nemůže ani srovnávat. Svatba, dítě, bitva a prostě akce, akce a zase akce. Alice mě opět nezklamala. Je to milá osůbka, která ozvláštní celý příběh. I Jakob se vyklubal a překvapil mě natolik , že jsem se zmohla jenom na WOW :D. Nebudu to více okecávat. Prostě si to přečtěte :)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Akcí napnutý příběh. Opět tu hlavní hrdinka stojí před volbou, která jí může změnit život. Zvolí si nekonečný život a s tím i chlad a nebo pomalé stárnutí a teplo domácího klidu a bezpečí? Tato kniha je zaměřená na tuto hlavní zápletku ale není to jen o ní. V této knize se podaří hlavní hrdince spřátelit vlkodlaky s upíry. Což je obdivuhodné. A nesmíme ani opomenout smrt, která Belle hrozí od Viktorie. Jak to dopadne si přečtěte sami.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Velká a řekla bych překvapivá změna. Příběh se mi líbil. Byla zde vidět i jiná stránka hlavní hrdinky. Tudíž to nebyla samá láska ale spíše o přátelství a o pokusech žít bez toho komu dala své srdce. Bez lásky a přátelství by ten život nebyl ono :)

11.05.2018

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Krásné pohádky pro děti i dospělé. Moje maminka tuto knihu měla už jako malá holka a já jí po tolika letech sehnala knihu k narozeninám. A jako každá zvědavá čtenářka jsem si knihu před předáním pročetla. Líbila se mi tak moc, že jsem si jí měsíc na to zakoupila také :) Nečíst tuto knihu by měl být zločin :D

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Musím uznat, že jsem se nejvíce těšila na tento poslední díl. Ale musím se přiznat. Osud Phoenixe mě zarazil a konec příběhu mi přišel takový nemastný neslaný. Tím nechci říct , že se mi kniha ani série nelíbila. Ráda bych si někdy v budoucnu přečetla sérii znovu ale i tak jsem knihy poslala dál. Nezanechali toho tolik ve mě :)

10.05.2018 3 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Nejdokonalejší kniha na světě! Má u mě první místo, jak v žebříčku knižním tak i v srdci. DOPORUČUJI VŠEM !!!

08.05.2018 5 z 5

Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana Ondřej Netík

Tuto knihu jsem si půjčila od kamarádky. Zprvu se mi do ní nechtělo,ale po pár stránkách jsem narazila na poklad v příběhu ukrytý. Kniha se na prvních stránkách oblékla do depresivního kabátu, který po pár kapitolách odložila na věšák a navlékla se ho bundy fantasie. Ačkoliv nefandím knihám, které jsou psané českými autory, tak po této knize jsem změnila úhel pohledu. Pana O. Netíka jsem si velmi oblíbila. Tuto knihu všem doporučuji. Neotřelé,originální a neprobádané téma. Jen škoda, že jsou pouze dva díly.

27.04.2018 5 z 5

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Ačkoliv to není na 5 hvězdiček tak se mi to i tak líbilo. Pěkný nápad na příběh. Kdyby se to rozvedlo více ´, tak by to mohlo být úžasné.

25.04.2018 3 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Mohu klidně přiznat, že jsem v takový konec ani nedoufala. Spousta postav i životních příběhů mě překvapila někdy i šokovala. Souboj obsahoval vše, co je potřeba u takovéto knihy. Někdy mi docela vadilo, že se to tam zbytečně moc komplikovalo. Někdy jsem se i ztrácela v hlavní dějové linii. Samozřejmě to nebylo tak na škodu. Trochu chaosu ve válce je potřeba ,ne? Rozhodně se k sérii jistě ještě vrátím.

23.04.2018 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Páni ! To je ale něco. Sbírka úžasně napsaných povídek obohacena o krásné ilustrace. Sérii Selekce zbožňuji. Je to úplně něco jiného než normálně čtu. Žádní upíři a jiné krvelačné bestie...jen princezny. Krásné oddychové čtení ke kterému se budu stále vracet. Tato kniha mi doplnila mezery v příběhu. A co si budu nalhávat, ten obal je dokonalý :*. Doporučuji úplně všem. Mám v nic uložené čtyřlístky.

19.04.2018

Dokonalé. Musím tedy přiznat ,že jsem si prve knihu koupila jen, pro doplnění série, ale po přečtení si myslím, že ji musí mít doma každý kdo si přečetl sérii Stmívání. Je to doplněno o kresby a hlášky knižních postav. Čtenář tak má možnost pohlédnout autorce do hlavy. Spousta věcí Vám pak dojde. Ale rozhodně bych to nečetla před knihami :) .

19.04.2018 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

První díl z tetralogie. Doufám si říct, že asi nejvydařenější. První díly jsou vždy ty nejlepší. Pořídila jsem všechny čtyři díly v boxu. Jsou v pevné vazbě. Příběh ,který nám dopřeje trochu odpočinku. Nedá se srovnávat kniha a film. Kniha je stokrát lepší. Doporučuji si přečíst. Z mé knihovny nikdy neodejdou. A až si je přečtete i Vy, budete na tom stejně jako já ! :)

19.04.2018 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou. Půjčila mi ji sousedka, že se jí líbila. Když jsem byla v polovině knihy, tak ji musela vrátit do knihovny a jelikož mě příběh pohltil, tak jsem si jí další den jela koupit. Neprohloupila jsem. Příběh je o dívce ,nad kterou mi občas hlava stála, ale jsem ráda , že jsem si ji přečetla. Můžu doporučit !

18.04.2018 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Netvor? Tento příběh byl jiný, ale velmi jsem se, při jeho čtení, bavila. Líbila se mi už jen ta myšlenka, jak z namyšleného hocha dokáže skromná dívka rozkrýt milující bytost. Láska toho dokáže dost, proto si važme lidí, kterým na nás záleží.

18.04.2018