Laf Laf komentáře u knih

Holmes z Kjóta 3 Holmes z Kjóta 3 Mai Močizuki

Zatím se mi toto líbí, protože mi nepřijde, že by se vše pořád opakovalo dokola, ale hlavní postavy se někam posouvají.

21.04.2024 4 z 5

Holmes z Kjóta 2 Holmes z Kjóta 2 Mai Močizuki

Líbilo se mi to. Svižně to utíká. Dozvídám se stále něco nového o hlavních postavách a nechybí ani poznávání historie a kultury.

21.04.2024 4 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Nevěděla jsem, co tady od toho čekat, ale naštěstí jsem byla mile překvapena. Opět mne to bavilo. Je to psané pořád stejným stylem, takže mne to hned vtáhlo a vůbec nenudilo. Sice jsem si říkala, že je škoda, že tyhle epilogy nebyli v jednotlivých knihách, ale ty knihy jsou sami o sobě už takhle bichle, a díky těmto epilogům by počet stran ještě narost, že by to spíše odrazovalo se do knih pustit. Ale na druhou stranu je to fajn nápad mít epilogy v jedné knize. Je to taková tečka celé oblíbené série, kdy ještě naposledy je možné se se všemi hlavními postavami znovu setkat. Moc se mi to líbilo, i samotné jednotlivé epilogy. Rozhodně povinnost si to přečíst, pokud se vám líbili i předchozí díly :)

21.04.2024 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Skvělá kniha o posledním z bratrů, která se četla úplně sama. Samozřejmě nechyběl i humor, který se táhl po celou dobu příběhu. Moc se mi to líbilo. Vřele doporučuji :)

21.04.2024 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Asi díky tomu, že kniha je poměrně tenká, tak nezůstalo moc prostoru po rozepisování do detailů a tak příběh rychle sviští, což je škoda, protože si myslím, že některé části mohly být více rozepsané a ne tak strohé. Takže pokud hledáte nějakou jednohubku, u které vypnout, tohle je dobrá volba. Neurazí, dobře se to čte a na jeden večer máte o zábavu postaráno :)

18.04.2024 3 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 5 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 5 Kei Koga

Pořád to samé dokola, jen se mění oběti a způsoby trestání zločinců. Ale zase mi přišel tento díl o trochu lepší.

15.04.2024 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Kniha se mi moc líbila. Hned mne vtáhla a čtení jsem si užívala. Nejvíce jsem se nasmála u hlášek, které tam padaly. Knihu mohu vřele doporučit. Dostala jsem, co jsem očekávala a ještě mnohem více :)

15.04.2024 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 4 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 4 Kei Koga

Každý díl mi přijde, že je to to samé, co ten předešlý. Zatím mne u toho drží zvědavost, jestli nedojde také k nějakému zvratu. Není to špatné, ale něco tomu chybí.

15.04.2024 3 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Kei Koga

Čím více čtu dílů, tím mi přijde, že je to pořád to samé. Jen se mění postavy a pořád mám víc otázek na to, kdo to vlastně ten hlavní hrdina má být, když se všeho všudy na stránkách objevuje zřídka.

13.04.2024 3 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

U posledního dílu jsem byla zvědavá, jak se s tím autorka popere a co pro hlavní hrdiny chystá. A musím říci, že to byla jízda jak na horské dráze. Když už to vypadalo na nějaký pokrok a cesta příběhu se začne upírat k nějakému dalekému happy endu, tak všechno bylo najednou jinak. Rozhodně se mi kniha začala nejvíce líbit až od poloviny, kde celý příběh nabral nehorázné otáčky a příběh jsem už jen hltala stránku za stránkou, abych se dozvěděla, jak to celé dopadne. Tento díl se opravdu povedl a zvratů je tam teda dost.
Opravdu je to povedená série, až tedy na druhý díl, který mi přišel nejslabší z celé série, ale i tak ty ostatní díly všechno doženou a série stojí za to. Vřele doporučuji :)

13.04.2024 5 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Musím říci, že jsem si při čtení tohoto dílu často říkala, že tato série neměla být sérií, ale skončit u prvního dílu a vůbec by to nevadilo. Tento díl mi přišel hodně vycpávkový, kde Nick a Noah museli řešit, jak vlastně s jejich vztahem nikdo nesouhlasil a všichni jim házeli klacky pod nohy a popisuje, jak oba bojují se svými démony. Až na posledních stránkách se to hodně rozčeřilo, takže jsem díky tomu tuto sérii nezatratila a rovnou sáhla po pokračování.

13.04.2024 4 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Kei Koga

Název série dost vypovídá o tom, co vás tady bude čekat. Jen je škoda, že Hiroki Dan se tady objevuje málo, protože pořád je to taková záhadná postava :)

04.04.2024 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Kniha mne dost překvapila. Nečekala jsem, že bude tak čtivá a stránky mi budou mizet pod rukama, jak mne to vtáhne. Skvěle vykreslené postavy, zajímavé zápletky a pár překvapivých odhalení. Líbilo se mi to. Mohu jen a jen doporučit :)

04.04.2024 5 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Plus této knize dávám za to, že je psaná z mužského pohledu. Je to taková odpočinková a nenáročná kniha, u které vypnete. Nebylo to špatné, ale jednička se mi líbila víc.

29.03.2024 3 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Ze začátku jsme měla problém tomu přijít na chuť. Trochu jiný styl než jsem zvyklá, ale pak se to rozjelo a ten styl mi vůbec nevadil. Vtáhlo mne to a bavilo až do konce. Příjemná a humorná jednohubka, která potěší a užijete si ji naplno až do poslední stránky. Vřele doporučuji :)

24.03.2024 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Byla jsem z knihy trochu zklamaná. Očekávala jsem, že kniha bude pokračovat, kde skončil první díl, ale místo toho děj skočil zase na začátek, kdy všechno vypuklo. Líbilo by se mi to víc, kdyby děj v knihách šel víc za sebou než na přeskáčku. Navíc je v příběhu zahrnuto tolik postav, že je těžké se orientovat, kdo je kdo. Nejlepší z celé knihy byl závěr, kde se to rozjelo, jinak po celou knihu se to vleklo až na pár akčnějších momentů. Pokračování, i přes všechny zápory, se mi poměrně líbilo. Mohlo to dopadnout hůř :)

21.03.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Kniha mne neskutečně bavila. Je hodně nabušená humorem a korunu tomu všemu nasazuje asistenční pes. Sice je tady romantická linka předvídatelná, ale to mi vůbec nevadilo a mnohonásobně to překonalo moje očekávání. Kniha se povedla a vřele doporučuji. Chtělo by to víc takových humorných knih :)

14.03.2024 5 z 5

Vůně krve Vůně krve Ulrike Schweikert

Díky anotaci jsem měla asi velká očekávání, protože z knihy jsem docela zklamaná. Čekala jsem nějakou zajímavou detektivní zápletku, ale tu jsem tady nenašla. A upír Peter mi do toho nějak úplně neseděl. Nápad na knihu dobrý, jen to zpracování se mi nelíbilo. A navíc tam bylo spoustu zbytečné omáčky. Z celé knihy bylo nejlepších asi posledních 50 stran, kde to konečně nabralo nějaké obrátky a něco se začalo dít.

06.03.2024 3 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Příjemná oddechovka pro volný čas. Dobře se mi to četlo a rychle utíkalo. A vtipné momenty? Těch jsem se také dočkala. A navíc kniha splnila má očekávání. Za přečtení to opravdu stojí :)

03.03.2024 4 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Na to, jak jsem se bála do knihy pustit, teď jen lituji, že jsem ji tak dlouho odkládala. Hned mne chytla a čtení mne opravdu bavilo. A nechybělo ani mnoho sarkastických a vtipných hlášek, že jsem neměla ani čas se u knihy začít nudit a jednotlivé stránky jsem úplně hltala. Za mne musím říci, že kniha se vážně povedla. Vřele doporučuji :)

18.02.2024 5 z 5