Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521463/bmid_zpoved-detektiva-z-oddeleni-vrazd-5-65159d9a86a61.jpg 4 49 6

Brutal série

< 5. díl

Hiroki Dan je elitní detektiv z oddělení vražd. Za jeho maskou příkladného policisty se ale skrývá sériový vrah se zálibou v krutém trestání těch nejodpornějších zločinců. Opovrženíhodná šikana a obtěžování nezletilých. Zvrhlý učitel, který využívá svou autoritu, aby udržel páchané zlo pod pokličkou. Člověk, který terorizuje děti. Konečný rozsudek nad oběma je už dohled!... celý text

Laf
15.04.2024 4 z 5

Pořád to samé dokola, jen se mění oběti a způsoby trestání zločinců. Ale zase mi přišel tento díl o trochu lepší.

Ešína
07.04.2024 3 z 5

Pořád to samé dokola. Pokud bude další díl už se do něj pouštět nebudu.

Teddy2023
03.01.2024 4 z 5

Pořád stejný kolotoč

niki-chan
31.12.2023 5 z 5

Mě Dan a jeho styl stále baví, ale dost mě děsí, jak jsou některé příběhy reálné. Brrr.

HelVall
26.12.2023 3 z 5

stejný jako předchozí díly - už to ale člověka trochu nudí, vše stejný. Doufám, že další díl bude více zaměřen na Dana.

Kermie
12.10.2023 3 z 5

(SPOILER) Další díl brutala, kterej byl zase lehce míň brutální, než co předvedl úplně první díl. No, tenhle má alespoň zase trochu jiný případy, ale...

Šikana a nudesky [nahé fotečky] je strašný klišé a krom pár hezkejch obrázků to bylo vlastně zdlouhavý nic :/ Naopak hned následující případ byl strašně kraťoučkej, bylo to fakt hezky nakreslený, ale příběh nic moc.

Jak mě lehce navnadil Danouš, že se minule rozkecal, tak teď zase vuuuubec nic neřikal a pokaždý se objevil asi jako korona v roce 2020 ~ zničehonic :/ No, tak snad příště už to bude zase pecka, kterou si 30x přečtu zas a znova :/

Kniha Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 5 je v