Holmes z Kjóta 3

Holmes z Kjóta 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514039/bmid_holmes-z-kjota-3-Ohj-514039.jpg 4 35 4

Holmes z Kjóta série

Středoškolačka Aoi Maširová pracuje na částečný úvazek ve starožitnictví Kura v kjótské nákupní čtvrti Teramači Sandžó, společně s vnukem majitele, Kijotakou Jagaširou, který je známý jako Holmes z Kjóta. Společně pak řeší zvláštnosti týkající se starožitností, které jim přinášejí zákazníci. Tentokrát projde jejich znalectví zkouškou v případu zničených starožitností v zamčeném pokoji, a zamotají se do záhady obrazu, který si u bývalého geniálního padělatele objednal jeden boháč.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

Kjóto Teramači Sandžó no Holmes 3 / 京都寺町三条のホームズ

Laf
21.04.2024 4 z 5

Zatím se mi toto líbí, protože mi nepřijde, že by se vše pořád opakovalo dokola, ale hlavní postavy se někam posouvají.

Teddy2023
04.04.2024 3 z 5

Pěkný díl věnující se hlavně dědečkovi Holmese a jeho koníčku

drakamena
30.09.2023 4 z 5

Zajímavý začátek delšího, přesahujícího příběhu. Jsem zvědavá, jak se zápletka s padělateli vyvine. Taky se mi líbí náznak toho, že Holmes není tak milý a hodný, jak si všichni myslí, že umí být chladný až krutý, když chce. Dělá ho to víc trojrozměrným.

Sybelle
30.08.2023 3 z 5

Třetí díl v sérii je věnován více rodině a majiteli krámku se starožitnostmi a náznakem otevírá ucelenější příběh, který se zatím skládal z jednotlivých nesouvisejících případů. Jako předchozí díly to bylo příjemné odpočinkové čtení.

manga

Mai Močizuki