Holmes z Kjóta 5

Holmes z Kjóta 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514231/bmid_holmes-z-kjota-5-kXu-514231.jpg 4 22 3

Holmes z Kjóta série

Středoškolačka Aoi Maširová pracuje na částečný úvazek ve starožitnictví Kura v kjótské nákupní čtvrti Teramači Sandžó, společně s vnukem majitele, Kijotakou Jagaširou, který je známý jako Holmes z Kjóta. Tento díl se věnuje herci divadla kabuki, kterému dorazil tajemný výhružný dopis. Kijotaka musí rozluštit, co se skrývá mezi řádky tohoto dopisu. Jaký je pachatelův skutečný cíl? Záhada se tentokrát řeší na jevišti slavného divadla Minami-za!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

Kjóto Teramači Sandžó no Holmes 5 / 京都寺町三条のホームズ , 2020

Teddy2023
31.03.2024 4 z 5

Oddechovy a o něco slabší dil

drakamena
02.11.2023 3 z 5

Tento díl se mi nelíbil tak jako předchozí. Ale je to tím, že japonské divadlo kabuki - stejně jako čínská opera - opravdu nejsou můj šálek čaje. A jelikož tento příběh se kabuki věnoval skutečně zevrubně, trochu mě nudil. Tak snad příště.

Sybelle
30.10.2023 3 z 5

Tentokrát je hlavní děj soustředěný na divadlo a jeho prostředí. Nechybí samozřejmě případ. A život běží dále. Jsou Vánoce a události kolem nich čtenáře zavedou i do osobních životů hlavních postav. Jako vždy odpočinková jednohubka.

manga

Mai Močizuki