Holmes z Kjóta 4

Holmes z Kjóta 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514040/bmid_holmes-z-kjota-4-uVW-514040.jpg 4 27 3

Holmes z Kjóta série

Středoškolačka Aoi Maširová pracuje na částečný úvazek ve starožitnictví Kura v kjótské nákupní čtvrti Teramači Sandžó, společně s vnukem majitele, Kijotakou Jagaširou, který je známý jako Holmes z Kjóta. V chrámu Nanzendži se skrývá přízrak – nepřekonatelný padělatel, který si vzal Kijotaku na mušku. V tomto díle se dozvíme o Kijotakově osudovém setkání s Enšóem, oním padělatelem, a jejich novém souboji.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

Kjóto Teramači Sandžó no Holmes 4 / 京都寺町三条のホームズ

Teddy2023
31.03.2024 3 z 5

(SPOILER) Další díl se zajímavostmi z historie o památkách, jídlech, umění a architektuře.
Očekávejte nové případy:

1) padělek v klášteře při prohlídce
2) narozeninová oslava s kvizem

drakamena
15.10.2023 4 z 5

Odhadce vs. padělatel, Holmes vs. Moria! Ha! Jsem zvědavá, co se z toho vyklube. Jsem ráda, že manga má nějakou přesahující dějovou linii, doufám ale, že se kvůli tomu nevytratí samostatné příběhy, které sérii dodávají šarm.

Sybelle
12.09.2023 3 z 5

Opět pěkné odpočinkové čtení. Hlavní příběhová linka, která je naznačena na konci předchozího dílu je zde hlavním tématem. Také Aoi se její trénink na odhadování uměleckých děl vyplatil.

Mai Močizuki
japonská