LadyMichelle LadyMichelle komentáře u knih

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Konečně nějaká změna ve psaní knížek - jako čerstvý vítr. Doufám, že bude pokračování :)

11.09.2013 4 z 5

Ludvík XIII. Spravedlivý, Král Tří mušketýrů Ludvík XIII. Spravedlivý, Král Tří mušketýrů Georges Bordonove

Docela poutavá a zajímavá knížka. Doporučuji přečíst jako obohacení vědomostí o "králi mušketýrů" :)

07.09.2013 4 z 5

Ve službách královny Alžběty Ve službách královny Alžběty Giles Milton

Velmi dobře čitelná historická kniha o pojednání, jak složité bylo vlastně založení první britské kolonie v Americe

03.09.2013 4 z 5

Cikáni na Moravě v 15. až 18. století Cikáni na Moravě v 15. až 18. století Jiří Hanzal

Knížku jsem přečetla hlavně kvůli tomu, že jsem ji potřebovala do školy, ale také protože mě zajímalo, co se skrývá za tím názvem. Bohužel jsem byla zklamaná. Čekala jsem, že se více dozvím o Cikánech samotných, ale většina knihy se zabývá konkrétní rodinou, kde byla. Takže ... dvě hvězdičky

31.08.2013 2 z 5

Osudové ženy Jindřicha VIII. Osudové ženy Jindřicha VIII. Kelly Hart

Velmi poutavé čtení, které mi dokreslilo podvědomí o Jindřichovi a jeho ženách :)

29.08.2013 4 z 5

Za štěstím s královskými dluhy Za štěstím s královskými dluhy Blanka Doktorová

Knížku jsem měla přečtenou za jediný den a byla jsem potěšena, jakým živým a poutavým jazykem je napsaná :) Určitě doporučuji přečíst

24.08.2013 4 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

No, že já blbec jsem to četla, teď se akorát ukoušu z toho, že nevím jak to bude pokračovat dál! :D

13.08.2013 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Kniha se mi líbila jako všechny díly od Martina, hned zítra si běžím koupit pokračování :)

24.07.2013 5 z 5

Suez: zapomenutá invaze Suez: zapomenutá invaze Robert Jackson

Nezajímavá a velmi suše podaná :(

04.06.2013 1 z 5

Zimní válka Zimní válka Eloise Engle

Knížka se mi velmi líbila, byla obohacena o plno fotografií, zážitků vojáků a velmi dobře byla čtivá :)

26.04.2013 5 z 5

Poslední dny Romanovců Poslední dny Romanovců Luc Mary

Velmi povedená historická odborná kniha podávající základní informace o posledních dnech Romanovců. Určitě ji doporučuji k přečtení, stojí to za to! :)

18.04.2013 5 z 5

Navždy princeznou Navždy princeznou Meg Cabot

Já jsem právě nevěděla, že je to poslední díl, docela mě to zamrzelo. Osud princezny Mii by mě zajímal i nadále. Souhlasím s Nikol18, že Mia je dětinská, ale přesto se mi knížka líbila a hodně jsem se u ní zasmála. Takže jako oddychovku doporučuju přečíst ! :)

06.03.2013 5 z 5

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Tak konec se dal hodně předpokládat, že bude takový jaký byl, ale určitě si přečtu další pokračování :)

22.02.2013 3 z 5

Dobře se to četlo :) Taková oddychovka..

09.02.2013 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Čekala jsem, že se budu víc bát a ono nic..

20.01.2013 2 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Skvělá knížka na odreagování :)

03.12.2012 4 z 5

Dům snů Dům snů Pauline Gedge

Moc zajímavá knížka od které se neodtrhnete

28.08.2012 5 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Tato kniha se mi velmi líbila. Je plná spousty zajímavých příběhů ze života renesančního člověka, ať chudého či bohatého.

28.08.2012 5 z 5

Hříchy rodu Borgiů Hříchy rodu Borgiů Sarah Bower

Tuto knížku jsem si zakoupila díky úspěšným zkouškám za které jsem se chtěla odměnit. Lákavý obal a krátký popis knihy mě velice zaujal a těšila jsem se, čím mě více uchvátí. Ale bohužel se tomu tak nestalo..mohu říci, že mě osud hlavní hrdinky začal zajímat až v druhé půli knihy, ale dohrabat se k té půlce byl nadlidský výkon..pokud by vyšlo pokračování asi bych po něm už nesáhla.

27.08.2012 2 z 5

Pán much Pán much William Golding

Jedna z knížek při které se vám tají dech nad tím, jak to dopadne

27.08.2012 5 z 5