LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Styl psaní této autorky mi sedí. Krátké kapitoly, napínavé čtení. I když jsem od začátku tušila, kdo za tím vším bude, nic to neubralo knížce na napětí.

10.08.2022 5 z 5

Pedofil Pedofil Mária Blšáková

Příjemná oddychovka, co se dobře čte.

01.05.2022 4 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Knížka se četla sama. Příjemná oddychovka. Milé, vtipné.

31.01.2022 4 z 5

Zážitky z karantény Zážitky z karantény Halina Pawlowská

Oddechovka, co neurazí ani nenadchne.

30.12.2021 3 z 5

Všechny za jednu Všechny za jednu * antologie

Krátké čtivé oddychovky.

20.12.2021 4 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Na začátku jsem se do knížky vůbec nemohla začíst. Vadilo mi zejména neustálé opakování vět. Musela jsem to číst po kouskách, a proto mi to trvalo tak strašně dlouho, než jsem ji dočetla. Tak od poloviny knížky už to začalo být lepší. V podstatě jsem dočetla jen proto, že mě zajímalo, jak to s kluky dopadne.
Není to pro mě typ knihy, kterou čtete klidně až do noci a nemůžete se odtrhnout...

20.11.2020 3 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Nenáročná oddechovka.

09.07.2020 3 z 5

Kostkovaný ideály Kostkovaný ideály Marie Vodičková

Oddechové básničky, hezké čtení.

10.01.2020 3 z 5

Život v pravdě aneb Lhaní z lásky Život v pravdě aneb Lhaní z lásky Jiří Gruša

Knížka mě vůbec nezaujala. Kdybych ji nečetla do čtenářské výzvy, tak bych ji nejspíš nedočtenou odložila. Dočetla jsem jen díky tomu, že měla pár stránek.

02.01.2020 2 z 5

Bubu Bubu Monika Elšíková

Hezká knížka pro děti. Krátký příběh, velká písmenka a ilustrace.

01.01.2020 3 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Odpočinková rychle přečtená kniha.

02.12.2019 3 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Zajímavá knížka. Četla se dobře.

13.10.2019 4 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Skutečný příběh o tom, jak jeden člověk dokáže zničit život tolika lidí... Smutná kniha.

07.10.2019 3 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Během čtení knihy jsem zjistila, že už jsem viděla film. Takže rozuzlení už pro mě zase takovým překvapením nebylo. Ale kniha se četla dobře.

08.07.2019 4 z 5

Ostrov Svobody Ostrov Svobody Tomáš Kristl

Knížka přečtená za pár hodin. Dobře se četla, zajímavý příběh. Příjemná oddychovka, která donutí člověka zamyslet se nad tím, v jakém žijeme shonu.

15.06.2019 4 z 5

Měla namalované nehty Měla namalované nehty Giovanni Miniello

Krátká čtivá oddechovka.

23.05.2019 3 z 5

Mami, slituj se Mami, slituj se Cristina Obber

Knížka přečtena za pár hodin. Četla se dobře, vyprávění mělo spád. Konec hrozně useknutý. Přišlo mi to takové nedokončené a pak rozuzlení shrnuté v pár větách.

21.04.2019 2 z 5

Před přečtením varujte Před přečtením varujte Filip Brož

Po přečtení první povídky, která opravdu pobavila, to vypadalo, že to bude super čtení. Druhá i třetí povídka také fajn. Čtvrtá povídka též super. Ve zbytku už jsem se potom ztratila. Skoro, jako by poslední tři povídky psal jiný autor.

20.03.2019 3 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Silný příběh, skvěle se čte. Asi jsem dneska nějaká přecitlivělá, ale co se vrátil Jesse až do konce knížky jsem probrečela.

24.01.2019 5 z 5

Třetí světlo Třetí světlo Claire Keegan

Přečteno jedním dechem. Kniha vtáhne do děje tak, jako by byl čtenář na místě. Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

03.10.2018 4 z 5