LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Silný příběh, skvěle se čte. Asi jsem dneska nějaká přecitlivělá, ale co se vrátil Jesse až do konce knížky jsem probrečela.

24.01.2019 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Super knížka, skvěle se čte. Moje první knížka od Goffy, ale určitě ne poslední.

13.01.2019 5 z 5

Pro drogy nemá smysl umírat Pro drogy nemá smysl umírat Radek Hanykovics

Knížka se četla sama. Příběh z thajského vězení, kde by si opravdu nikdo nepřál skončit. V určitých momentech nešlo zadržet slzy. Doporučuji k přečtení.

31.08.2018 5 z 5

Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus? Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus? Jana Brůžková

Krátké oddychovky pro nenáročného čtenáře.

02.06.2018 3 z 5

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Knížka se četla dobře.

28.02.2018 3 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Knížka byla čtivá, oddychovka.

26.01.2018 4 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Přečteno jedním dechem. Příběh ze života, který je opravdu děsivý. Kdo se neocitne v takové situaci, nikdy neví, co by udělal a neudělal. Strach o život je to nejhorší, co člověka může potkat... Nechť kniha slouží jako varování pro všechny dívky a ženy.

11.12.2017 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Martin Čáp

Rychle přečtená oddychovka.

09.11.2017 3 z 5

Kdo vlastně jsem Kdo vlastně jsem Jana Žujová

Příjemná oddychovka, přečteno za chvilku.

22.09.2017 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Neurazí, nenadchne. Knížka se dobře čte, ale děj je v podstatě o ničem. Na konci se člověk stejně nedozví, jak to dopadlo.

13.08.2017 3 z 5

Příjemná oddychovka.

10.08.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka se čte sama. Přečteno jedním dechem za den. Doporučuji k přečtení.

19.07.2017 5 z 5

Manželský sex Manželský sex Jesse Kornbluth

Ke konci jsem se začala v knize trochu ztrácet. Průměrná oddychovka, dobře se čte.

13.07.2017 3 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Hezká knížka, dobře se čte. Ke konci mi to přišlo trochu zdlouhavé. Ale příběh působivý. Tučňáci jsou nádherná stvoření.

18.06.2017 4 z 5

Život na lednici Život na lednici Alice Kuipers

Zajímavá knížka. Přečteno za hodinku jedním dechem. Smutný příběh ze života, co s člověkem zamává a donutí ho se nad spoustou věcí zamyslet. Konec dočten se slzami v očích.

16.06.2017 5 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Napínavá knížka, čtivá.

25.02.2017 5 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Krásná knížka, přečtena za jeden den. Poutavý, i když trochu předvídatelný příběh (což ale vůbec nevadilo).

13.01.2017 5 z 5

Lepší svět Lepší svět Daniel Pískovský

Přečteno jedním dechem. Psáno poutavou formou, příběh zajímavý. Až mě na konci mrzelo, že byla knížka tak krátká.

09.01.2017 5 z 5

Druhé dítě Druhé dítě Kerry Fisher

Knížka se četla dobře, ale tak nějak od začátku šlo tušit průběh děje.

08.09.2024 3 z 5

Oběšenci jdou s námi Oběšenci jdou s námi Tomáš Lojek