l001 l001 komentáře u knih

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nádherná série. Zanechala ve mně hluboký dojem.

SPOILER

Belu si oblíbí každý, Edvard je dobrý kluk na všechno, Jacob je nejlepší kamarád a Renesmé je prostě rozkošná.
Krásné je že se tím pro koho se Bela rozhodne nerozpadnou vztahy upírů a vlkodlaků a Jacob Belu přijme takovou jaká je i s menším přírůstkem do rodiny :-D a navíc vše dobře dopadne! Jen je mi líto Iriny a taky je mi líto, že se konečně nezbavili Volturiovích. :-( Ale jinak super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22.04.2018 5 z 5

Osudné tajomstvá v podzemí Osudné tajomstvá v podzemí Roderick Gordon

Dobré, ale škoda konce. Mrzí mě, že umřelo mnoho mých oblíbených postav a přesto to nijak neskončilo. Vůbec by nevadilo připsat další sérii, po případě dvě:-)

20.05.2017 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Toto je nejhezčí kniha všech dob!!!!!!!!!!

18.03.2017 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Po přečtení Drahokamů jsem se velice těšila na tuhle knihu v naději, že bude stejně dobrá a musím říct, že je možná i lepší. Hned jak jsem ji dočetla, šáhla jsem po druhém dílu. Z Anabel jsem málem dostala infarkt. Jinak musím říct, že kniha je poutavá a velice zábavná. Zvlášť mě bavilo jak byla Liv nad věcí a její komentáře. Henrymu moc nevěřím. Chtěla bych zjistit jak vypadají moje dveře, ale poslední dobou se mi jako na potvoru nic nezdá.

13.01.2017 5 z 5

Čáry paní Láryfáry Čáry paní Láryfáry Betty MacDonald

naprosto dokonalé

13.11.2016 5 z 5

Koza paní Ježibaby a jiné pohádkové příběhy Koza paní Ježibaby a jiné pohádkové příběhy Alois Mikulka

Nejhezčí je Mé milé strašidlo Petruželka .

18.10.2016 5 z 5

Deník malé blondýnky 4 Deník malé blondýnky 4 Jiří Urban

Paráááááááááááááda úplně souhlasím. To je taková jiná knížka než na kterou jsem zvyklá, ale stejně byla moc krásná.

14.07.2016 5 z 5

Deník malé blondýnky 3 - Novej přírůstek do rodiny Deník malé blondýnky 3 - Novej přírůstek do rodiny Jiří Urban

dost dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.07.2016 5 z 5

Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Jiří Urban

Jako vždy se mi to moc líbilo!

01.07.2016 5 z 5

Deník malé blondýnky - O prázdninách Deník malé blondýnky - O prázdninách Jiří Urban

Moc se mi to líbilo.

27.06.2016 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Nemohla jsem se od téhle knížky odtrnout. Když jsem ji dočetla, tak jsem koukala na poslední stránku a nemohla jsem uvěřit, že už je to konec. Kdybych mohla, tak bych jí dala 20 hvězdiček.

24.06.2016 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

jsem hrozně napjatá jak to bude pokračovat!
hrozně se těším, jak to dopadne v posledním díle!

A TAKY JÍ DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!

07.06.2016 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Úžasné čtení!

Moc mě to bavilo a moc ji doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.05.2016 5 z 5

téééééda HUSTÝ!

(přečteno za pár hodin)

06.05.2016 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nádherná knížka, nemůžu se dočkat pokračování:-)

06.05.2016 5 z 5

Loupežník Hocenploc Loupežník Hocenploc Otfried Preussler

mě se líbila, byla zábavná

01.05.2016 5 z 5

Modrý Poťouch Modrý Poťouch Miloš Kratochvíl