Deník malé blondýnky 4

Ve čtvrtém dílu Deníku malé blondýnky zachycuje třináctiletá Šárka první měsíce po narození svých bratříčků-dvojčátek. Mámin manžel Mirek jezdí každou volnou chvíli opravovat „barák“ po babičce a po návratu zbytku rodinky z porodnice už nic nebrání úplnému stěhování z města. Šárka se musí rozloučit se svým starým pokojem i kamarádkami ze školy. Vtipně komentuje život na vesnici, kterého se dost obává, ale pak se seznamuje s vnučkou místního kronikáře a zjišťuje, že to na venkově možná nakonec nebude tak nudné. Při společné výpravě na zpustlý hřbitov zažijí dobrodružství, na které jen tak nezapomenou. Na jeho konci totiž narazí na velké tajemství… Čtenáře jistě potěší ilustrace Tany Tanko, které Šárčino vyprávění opět doprovázejí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/246553/denik-male-blondynky-4-7jS-246553.jpg 4.118

Deník malé blondýnky 4.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, J. Otto - Ottovo nakladatelství

Kniha Deník malé blondýnky 4

l001
14.07.2016

Paráááááááááááááda úplně souhlasím. To je taková jiná knížka než na kterou jsem zvyklá, ale stejně byla moc krásná.

candy72
04.08.2015

Úžasné, akorát se mi nelíbí, že děda Komenský skoro v každé větě řekne "víceméně". Jinak je to boží, hlavně jak Barýšek našel Šárku s Ivou v hrobce. Ještě, že má Šárka tak skvělého kamaráda. Nechtěla bych se propadnout do hrobky, brrr.
Moc se těším na další díl.

Andělé noci
Andělé noci