kyticka152 kyticka152 komentáře u knih

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knížka se mi hrozně moc líbila. Souhlasím s názorem, že příběh byl hrozně naivní, ale já jako šílená romantička jsem se mohla rozplynout blahem. Konec se mi hodně líbil z hlediska toho, že hlavní hrdinové si vše vysvětlili a ne jako v románech, kde se to jednoduše rozplyne v lásku a hotovo. Mělo to spoustu logických doplnění a krásný konec. ROZHODNĚ DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!!!

06.12.2016 5 z 5

Únor Únor Gabrielle Lord

Knížka mě opět nezklamala. Bavila mě a oslovila. Dokonce víc něž první díl. Připadalo mi, že se toho více odehrává a dle mého názoru to bylo i trochu napínavější. Rozhodně doporučuji k přečtení!!

01.10.2016 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Wow. Nevím, co na tuhle knížku říct. Chvílemi mě štvala Al, chvílemi zas Morfeus. Oba dva jsou natvrdlí. Zach byl celkem v pohodě, ale uvítala bych ho tam i častěji. Konec mě velice zaskočil, to mi ovšem nebrání v tom být napjatá na další díl. Doporučuji k přečtení!

31.07.2016 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Tuto knížku považuji za velmi zdařilou. Zaujala mě a i pobavila. Nechybělo dostatek zvratů a konec neměl chybu. Percyho jsem si zamilovala stejně jako Annabeth a Grovera. S radostí se vrhnu na další díl. Doporučuji k přečtení!!!

23.07.2016 4 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Knížka se mi moc líbila. Děj byl poutavý a zábavný. Celkově si mi líbila zápletka celé knížky. Prototyp vlastně nakonec ani nezklamal i když jsem se bála opaku. Rozhodně doporučuji k přečtení.

06.04.2016 5 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Knížka se mi líbila a udivilo mě, ale zároveň i potěšilo, jak má kámoška se ségrou poznamenaly, že spisovatel dokázal dát do 229 stránek 5 záhad a pak je i rozluštit. S Adamem mi to připadalo trochu přitažené za uši. Celkem se mi, ale knížka MOC líbila a doporučuji k přečtení.

02.03.2016 4 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Musím uznat, že mě začátek nudil. Vždycky mě zajímalo, jestli se Halt ožení, ale touto formou mě to nebavilo. Pak to, ale dostalo tu svoji úžasnou šťávu a já jsem zašla nad poutavým a skvělým příběhem. Flanagena budu obdivovat prostě pořád. A ten konec se mu obzvlášť povedl. Popravdě jsem si pak sama uvědomila, jaký jsem asi musela mít výraz já. Prostě jako vždy. Úplná BOMBA. :)

26.02.2016 5 z 5

Krvavý trůn Krvavý trůn Lucie Fidlerová

Kniha nebyla špatná, ale šel poznat spisovatelčin věk. Nicméně ji obdivuji za to, že vydala svoji sérii už v 15 letech. Knize nechybělo napětí, ale něco bych prostě změnila.

18.01.2016 3 z 5

Opak starostí Opak starostí Benny Lindelauf

Kniha se mi strašně moc líbila. Přišla mi dobrodružná, napínavá ale i kouzelná. Moc se mi líbilo, jak spisovatelka ukazuje sesterskou lásku Fing, Muullke a Jes. Bráškové mi sice přišli jako poťouchlí na to že jsou starší, ale rozhodně tím dávají do toho příběhu šťávu. Konec mě velmi potěšil a doporučuji k přečtení.

02.01.2016 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Tato kniha byla prostě úžasná. Podle mě tento díl předčil jen první. Skončil teda smutněji, ale určitě bude mít krásné pokračování. Doporučuji k přečtění.

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY:
Bylo dojemné jak Halt s Horácem zachránil Willa s Evelyn. A ta bitva mi brala dech. Nevím, jak to ten chlap dělá. Normálně by člověk trnul hrůzou nad tou pohromou. Ale John Flanagen umí přesný opak. Já jsem se smála od celého začátku až dokonce. Řehnila jsem se furt a to i když Will byl na krajíčku smrti. Jak král Duncan omilosrdnil Halta, bylo krásné a já jsem byla dojata!

27.12.2015 5 z 5

Z Čech až na konec světa Z Čech až na konec světa Alois Jirásek

Knihu jsem četla jako povinnou četbu. První jsem děj nechápala, ale později mě knížka chytla. Bylo to zajímavé si přečíst, taky něco jiného než normálně.

15.12.2015 3 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

První mě zarazilo, že to vyprávěla Alessandra a tři kapitoly mě nebavily. Ale znenadání jako když uhodí blesk jsem si tuto knížku zamilovala. Líbily se mi romantické chvíle i hádky. Když už mi chybělo přečíst čtyřicet stránek normálně jsem tu knížku chtěla schovat, protože mi bylo líto, že to pomalu končí. Rozhodně si přečtu třetí díl i když mám strach, jaký bude z přečtených komentářů.

05.06.2015 5 z 5

Bezdomovci Bezdomovci Hilary McKay

Tato knížka mě první nudila, ale potom jsem se to ní tak začetla až jsem byla překvapená, že je už konec. Knihu vřele doporučuji.

13.12.2014 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Tento díl se mi líbil. Hlavně ten večírek byl dobrý.

10.12.2014

YOUCAT - Příprava na biřmování YOUCAT - Příprava na biřmování Bernhard Meuser

Opravdu se mi knížka líbila. Myslím si, že obsáhla to podstatné a některé části byly skvěle vysvětleny s humorem. Několikrát jsem se během čtení zasmála. Doporučuji číst i úryvky z Bible, které jsou na kraji stránek. Krásně dovysvětlí, co chtěli autoři říci. Doporučuji k přečtení!

13.02.2024 5 z 5

KADAS MANA – Pět rozhovorů o Bohu mimo kostely KADAS MANA – Pět rozhovorů o Bohu mimo kostely kolektiv autorů

Kniha se mi moc líbila. 5 inspirativních lidí = 5 jiných příběhů. Některé příběhy se mě dotkly více jiné méně. Každý měl, však něco do sebe a rozhodně mě přinutily přemýšlet nad mými názory, postoji... Myslím si, že i při opětovném čtení budu objevovat nové myšlenky. Rozhodně DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!

21.05.2023 5 z 5

Iko Iko Marissa Meyer

Komiks se mi moc líbil. Moc ráda je čtu. Baví mě si prohlížet obrázky a představovat si, jak je autor kreslil. Nečetla jsem Měsíční kroniky, což asi ubralo na kvalitě. Příběh mi připadal celkem trhaný, ale na to jsem u čtení komiksů zvyklá. Mají jinou přidanou hodnotu ,než je dokonale propracovaná dějová linka. Doporučuji k přečtení!

14.05.2023 5 z 5

Srpen Srpen Gabrielle Lord

Tento díl se mi zase moc líbil. Sice chvíli trvalo, než se děj rozjel, ale potom kniha dostala svůj spád a konec se mi opět líbil. Doporučuji k přečtení

01.09.2019 5 z 5

Červenec Červenec Gabrielle Lord

Kniha se mi moc líbila. Tento díl jsem si opravdu užívala a hltala. Moc mě bavilo, že se tentokrát objevilo i nové prostředí s tetou Millincenty. A u konce jsem byla opravdu napjatá, jak to vlastně dopadne. Doporučuji k přečtení

30.08.2019 5 z 5

Červen Červen Gabrielle Lord

Kniha se mi opět líbila a těším se na další díl. Jenom mi pomalu začíná lézt na nervy, jak je děj pomalu jednotvárný. Call utíká, něco získá, něco jiného ztratí a běží zase dál. Ale jinak za mě pořád skvělá série. Doporučuji k přečtení!

05.08.2019 4 z 5