YOUCAT - Příprava na biřmování

Kniha je pro mladé průvodcem během přípravy na svátost biřmování. Jsou zde zajímavé podněty k prožívaní víry, která se může stát skutečným dobrodružstvím, když se odhalí její skrytá zákoutí. V publikaci nechybí příklady ze současného života a podnětné odkazy na dvě důležité knihy - BIBLI a YOUCAT (katechismus pro mladé).

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165047/big_youcat-priprava-na-birmovani-GbZ-165047.jpg 4.817
Duchovní literatura, Náboženství, Učebnice a slovníky

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

YOUCAT - Firmbuch, 2011

Kniha YOUCAT - Příprava na biřmování

Aquarius586
03.02.2020

Pozor, pozor - kniha je jednak velmi stručná (je to takový silnější sešit) a také mířená primárně na děti/dospívající. Očekával jsem nějaký výživné traktáty o darech Ducha sv., ale je to spíš jen úvod pro každého, kdo ještě o křesťanství a svátostech nic moc nečetl. Kdo má načteno, může s klidem přeskočit.
Žlutý Youcat, jakožto výcuc z KCC, mi přišel přínosnější.

Mánička178
09.10.2017

Série Youcat je naprosto skvělá a "Příprava na biřmování" obohacuje i ty, kteří už biřmovaní byli ;-)

essterkaa
06.04.2017

Suprově zkrácená verze katechismu a zároveň skvělá příprava k biřmování. Doporučuji! :)

Roselunda 1928
16.09.2015

I když mi do byřmování ještě nějaký ten pátek zbývá, tak si tuhle knihu s chutí čtu už teď. A je snad ještě lepší, než Youcat - katechismus.

nickym
09.11.2013

Líbí se mi, že se nároky stoupají a může se každý chytit, je to psané od úplného začátečníka...