KvětaJežková KvětaJežková komentáře u knih

Bible Bible neznámý - neuveden

Kniha všech knih. Nač se konají různé ankety o knihu mého srdce, když tato kniha musí být na prvním místě v srdci každého dobrého člověka?

13.03.2014

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zvrácená kniha hříchů, která nabádá čtenářky k sebemrskačství a ještě jim vnucuje, že se jim to líbí. Žádný křesťan ani člověk s dobrým srdcem by se těchto praktik nikdy neměl účastnit, neboť je to cesta vedoucí přímo do Pekla. Milostný akt má být záležitostí lásky, nikoliv bolesti nebo ponižování.

16.04.2014 odpad!

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Krásný příběh s hloubkou a duchovním podtextem. Doporučuji všem, kdo v životě hledají cestu a ocitli se před těžkou volbou.

13.03.2014 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Tahle kniha je důkaz, že Bůh existuje. Protože jak jinak si vysvětlit to, co se stalo na konci? Knihu jsem si půjčila od kamarádky a určitě si ji koupím i pro sebe.

09.08.2017 5 z 5

Ilustrovaná encyklopedie Bible Ilustrovaná encyklopedie Bible kolektiv autorů

Moc hezká kniha. Ke každému příběhu z Bible předkládá čtenáři informace o tom, kde se to stalo, pozadí příběhu a jeho zobrazování v umění. Dostala jsem ji o Vánocích darem a nemohu se jí nabažit. Všem moc doporučuji, především lidem, kteří chtějí na Víru nahlédnout novýma očima.

16.03.2014 5 z 5

Biblické příběhy Biblické příběhy Ivan Olbracht (p)

Nádherně převyprávěné Písmo i pro ty nejmenší čtenáře. Navíc s krásnými ilustracemi. Jedna z nejhezčích českých knih.

16.03.2014 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Některé příběhy jsou celkem pěkné, ale jiné by rozhodně neměly být vyprávěny malým dětem.

14.03.2014 3 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Hezké čtení. Dodnes ji čtu moc ráda.

13.03.2014 4 z 5

Pohádky pro má vnoučata Pohádky pro má vnoučata Jarmila Prosecká

Některé pohádky tam jsou docela drsné, ale jinak je to pěkná kniha. Škoda, že takové nebývaly za mého dětství.

09.08.2017 4 z 5

Prsten Prsten Danielle Steel

Hezké pro čtení na zahradu, jinak to v člověku ale nic nezanechá.

09.08.2017 3 z 5

Habsburkové bez říše Habsburkové bez říše Dieter Kindermann

Kniha, která dává čtenáři nahlédnout do dějin našeho nejvýznamnějšího šlechtického rodu. je poutavě napsaná a čtivá. Doporučuji všem zájemcům o historii.

14.03.2014 4 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Jsem ráda, že v dnešní době bez ideálů a morálky, někdo dokázal napsat knihu s takovou hloubkou. Knihu, která může lidi navrátit k Bohu.

13.03.2014 5 z 5