Ilustrovaná encyklopedie Bible

Ilustrovaná encyklopedie Bible https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180916/bmid_ilustrovana-encyklopedie-bible-zhD-180916.jpg 5 9 3

Přečtěte si a pochopte Bibli tak jako nikdy před tím - od knihy Genesis po Zjevení Janovo jsou příběhy Starého i Nového zákona převyprávěny a vysvětleny mimořádně přístupným a vizuálně poutavým způsobem. Objevte ohromnou paletu osob, míst a událostí, které daly Bibli její podobu. Seznamte se s historickým, sociálním a geografickým pozadím Bible prostřednictvím map a barevných fotografií míst, předmětů a tradic, které přetrvávají dodnes. Poznejte jedno z nejúžasnějších mistrovských děl našeho světa, které se stalo inspirací pro nesčetné generace a je jí i pro miliony dnešních lidí. Ilustrovaná encyklopedie Bible předkládá výklad biblických příběhů, od Genesis po Zjevení Janovo, a snaží se ho přiblížit co nejširšímu okruhu čtenářů. Na textech spolupracovali odborníci z nejrůznějších církví a oblastí a výklad doplňuje unikátní obrazový materiál, od map po díla starých mistrů, od historických artefaktů po dnešní fotografie biblických zemí. Kniha je určena pro čtenáře z nejrůznějších náboženských prostředí i pro čtenáře, kteří z náboženského prostředí nepocházejí, pro ty, kteří již měli možnost se s Biblí seznámit, i pro ty, kteří o ní dosud vědí jen málo.... celý text

Jitty82
24.02.2020 5 z 5

Nádherná kniha, strhující a citlivě převyprávěné biblické příběhy doplňují krásné ilustrace.

Felsenberg
11.11.2019 5 z 5

Nádherná kniha. Jedna z nejkrásnějších, co jsem četl. Pokud chcete porozumět slovům Bible, vnímat jen to hezké, jednoduchými slovy, přehledně a v moderním kabátě, tak je pro Vás tato kniha ideální.

KvětaJežková
16.03.2014 5 z 5

Moc hezká kniha. Ke každému příběhu z Bible předkládá čtenáři informace o tom, kde se to stalo, pozadí příběhu a jeho zobrazování v umění. Dostala jsem ji o Vánocích darem a nemohu se jí nabažit. Všem moc doporučuji, především lidem, kteří chtějí na Víru nahlédnout novýma očima.