Kulhavá Kulhavá komentáře u knih

SAS - Příručka jak přežít SAS - Příručka jak přežít John Wiseman

Naprosto skvělá kniha. Opravdu velký rozsah informací .Rozhodně doporučuji

29.09.2016 5 z 5

Zápisky odstřelovače Zápisky odstřelovače Vasilij Grigorjevič Zajcev

Výborná čtivá kniha, pomohla mi nahlédnout do uvažování a vidění války z pohledu obránců.

27.09.2016 4 z 5

Lékař od Stalingradu Lékař od Stalingradu Heinz Günter Konsalik

Skvělá kniha, od první stránky mne chytla a nepustila. Rozhodně doporučuji.

14.09.2016 5 z 5

Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Pokud hledáte pravdu o sobě, o životě, o své cestě životem a máte mysl i srdce otevřené pak Vám tato kniha pomůže nalézt odpovědi. Kniha se mi četla hůře než knihy na stejné téma od J. a E. Hicks.

19.08.2016 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Skvělá kniha, od první stránky až do poslední. Krapet mě zaskočilo rozdělení děje na minulost a současnost, ale rychle jsem se začetla a s přechodem nebyl žádný problém.Velmi silný příběh.

15.08.2016 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Esther Hicks

Na toto téma jsem přečetla již více knih, měla jsem dojem, že nic nového se již dovědět nemohu,ale opak byl pravdou.Kniha mi v mnohém hodně vysvětlila a i tam kde jsem dosud tápala mám již naprosto jasno. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí poznat a pochopit, že každý sám je tvůrcem svého života a záleží jen na každém, jakým směrem se ve svém životě chce dát :-)

25.07.2016 5 z 5

Omládněte Omládněte Norman W. Walker

Skvělá kniha, mě osobně motivovala k přejití na raw stravu a rozhodně nelituji. Získala jsem mnoho, neztratila nic :-) Tato kniha + kniha Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy jsou pro mě top knihy

25.07.2016 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Milé poučné čtení, kniha pohladí po duši a zároveň mnoho naučí, stačí jen číst s otevřenou myslí i srdcem. První i druhý díl vnímám stejně pozitivně i přínosně.

30.03.2016 5 z 5

Zvonokosy II. - Babylón Zvonokosy II. - Babylón Gabriel Chevallier

Pro mě naprosto skvělá kniha. Musíte se smát a zároveň zírat, kolik hluboké pravdy v knize najdete.

30.03.2016 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

skvělá kniha,skvělé příjemné obohacující čtení :-) Je to má první kniha z oblasti budhismu, po přečtení jsem si zakoupila další budhistickou četbu a začala se o toto láskou protknuté náboženství zajímat. Velmi doporučuji všem kdo chtějí klid a mír ve vlastní duši.

12.02.2016 5 z 5

Anastasia Anastasia Vladimir Megre (p)

tak jak veliké bylo těšení a očekávání tak veliké bylo zklamání. Asi není ještě ten správný čas v mém životě na Anastasii, nezískala si mou důvěru, často jí nerozumím, často mi připadá text zmatečný, místy i zbytečně vulgární. Autor jako osoba vystupující v knize si mé sympatie rozhodně nezískal, místy je mi jeho jednání až velmi nepříjemné. Mám zakoupené ještě Prostor lásky a Kdo vlastně jsme - doufám, že u těchto knih nebudu tolik zklamaná jako u Anastasie

26.01.2016 2 z 5

Sára. Kniha třetí Sára. Kniha třetí Esther Hicks

"Duchovní" literatury jsem přečetla opravdu hodně. Příběhy Sáry, Šalamouna a jejich přátel jsou pro mě ale to nejlepší co v této oblasti lze číst, z čeho se poučit. Mě osobně četba všech tří knih o Sáře hodně pomohla vidět svět více růžověji :-)

14.01.2016 5 z 5

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

Zatím nikdy se mi nestalo, abych čtení knihy zakončila se slzami štěstí v očích.Laskavější a přínosnější knihu neznám.Kdykoli si na Sáru-knihu druhou vzpomenu usmívám se a cítím se doslova zalita přívalem pohody, štěstí a klidu. Moc, moc doporučuji především rodičům, prarodičům,učitelům.Skvělá kniha.

04.01.2016 5 z 5

Hravě o živé stravě Hravě o živé stravě Eva Hájková

Naprosto skvělá kniha, přehledná, výborné recepty, čtivá. Doporučuji. Knihu jsem zakoupila těhotné dceři i sobě, abych věděla co dobrého zdravého vnoučátku v kuchyni připravovat :-)

14.12.2015 5 z 5

Duše zvířat a lidí Duše zvířat a lidí Penelope Smith

Pro mě osobně velmi skvělá kniha. Pomohla mi vyrovnat se s ochodem zvířecích přátel, po přečtení vnímám smrt jinak než dříve ačkoli jsem i dříve věřila, že smrtí nic nekončí.

07.12.2015 5 z 5

O kocourovi, který přišel na Vánoce O kocourovi, který přišel na Vánoce Cleveland Amory

Krásný příběh plný lásky a pochopení zvířecí duše.Pohladí Vás po duši, zahřeje u srdce, ale také donutí přemýšlet a pokud máte srdce i mysl otevřenou pak i víc než jen přemýšlet, snad i v životě konat v zájmu a pro zvířata a to pro všechna zvířata, pro zvířata bez rozdílu.

26.11.2015 5 z 5

Hollywoodští manželé Hollywoodští manželé Jackie Collins

Odpočinková čtivá kniha, zajímavý pohled do světa celebrit :-)

02.11.2015 4 z 5

Ukradená – Útěk ze Sýrie Ukradená – Útěk ze Sýrie Louise Monaghan

Jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla. Příběh ženy, která řeší následky svých hloupých a nezodpovědných rozhodnutí.V okamžiku, kdy hlavní hrdinka zvažovala, zda si na útěk vzít svou taštičku s dekorativní kosmetikou, jsem tuto knihu musela odložit, této ženě opravdu nerozumím a rozumět nikdy nebudu.

19.10.2015 1 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Z této knihy mám velmi rozpačitý pocit,je poměrně čtivá, ale celkový dojem opravdu hodně rozpačitý.Tuto knihu nepotřebuji mít ve své knihovně.

05.10.2015 3 z 5

Střežit a bránit Střežit a bránit Vince Flynn

Skvělá kniha, četla jsem jedním dechem. Čtivá, napínavá, poučná - co víc si od knihy přát :-)

14.09.2015 5 z 5