kuceju kuceju komentáře u knih

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Přesto, že jsem si říkala, že andělská tématika mě nijak nevezme, tak jsem si Nadpozemskou půjčila. Nekonalo se nic extra, ale byla to taková pohodová kniha na posezení. Nejvíc mi vadilo, že tam nebyl pořádný děj. Jenom Christian tam, Tucker sem, Clařina nerozhodnost mi lezla na nervy...A děj se samozřejmě rozproudil až na posledních třiceti stránkách. Zase prostě klasická romantická knížka. Téma nijak originální nebylo, ale četlo se to samo. Přečteno o dlouhém odpoledni.

31.08.2014 1 z 5

Střípky hvězd Střípky hvězd Tereza Janišová

Upřímně, zklamalo mě to. Skoro celou knihu se tam skoro nic pořádnýho nedělo, a konec mě teda fakt zarazil. Tak jsem si říkala, jestli ta kniha náhodou nebyla nedotištěná...

20.07.2014 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Filatov: naprosto souhlasím.

17.06.2014 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Musím přiznat, že jsem čekala mnohem víc. Děj byl zmatený, člověk vlastně ani nevěděl jak se jmenuje ta země, na začátku knihy jsem dost dlouho nevěděla, o čem kniha vůbec je. Bylo to málo propracované, spoustu důležitých věcí autorka ani nepopsala. O romantické stránce nemluvě. Líbily se mi ale postavy a zahrada v Serafínině hlavě. Akorát mě nejvíc zarazil postoj k drakům - miluju draky, proto jsem po knize sáhla, ale to co z nich dělali mě opravdu znechutilo...

Nechápu, proč Christopher Paolini tuhle knihu považuje za nejlepší knihu o dracích co kdy četl. Jsou mnohem líp napsané knihy o dracích než toto (o dracích, které v knize nenávidí?) a to i mnohem lepší než Eragon.

14.06.2014 2 z 5

Divoká tlupa hledá pomoc Divoká tlupa hledá pomoc André Marx

Divoká tlupa a tajemná řeka Divoká tlupa a tajemná řeka André Marx

Divoká tlupa Divoká tlupa André Marx

Souboj čarodějů Souboj čarodějů Carol Gaskin

Asi nejhorší gamebook, co jsem kdy četla (hrála). Provedení hrozné, propracovanost nulová. Mnohokrát lepší (ani se to nedá srovnávat) je série Lone Wolf - doporučuju!

Tajemné labyrinty Tajemné labyrinty Carol Gaskin

Zakázané Věže Zakázané Věže Carol Gaskin

Kouzelníkův prsten Kouzelníkův prsten Carol Gaskin

Asi nejhorší gamebook, co jsem kdy četla (hrála). Mnohokrát lepší (ani se to nedá srovnávat) je série Lone Wolf - doporučuju!

Rabínův kocour 1. - Bar micva Rabínův kocour 1. - Bar micva Joann Sfar

Asi bych napsala to stejné jako Vojslava. Fantastické výtvarné zpracování, super hlášky, sympatickej roztomilej kocour - přesně podle mých měřítek.

Případ opuštěného poníka Případ opuštěného poníka Karin Müller

Když jsem byla malá, moc jsem tuhle sérii měla ráda a četla ji pořád dokola. Vlastně to byla snad moje úplně první série knih. Stále si myslím, že je opravdu moc hezká, rozhodně jedna z hodnotnějších knih pro malé začínající čtenáře.

Purpurová stuha Purpurová stuha Kathleen Weise

Jedna a půl * za děj, dvě * za zpracování a ilustrace. Kdyby kniha měla víc a propracovanější děj, byla by fakt výborná. Teď ale musím říct, že jsem musela přeskakovat nudné části, abych knihu dočetla.

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Hezká kniha, jen občas trochu klišé a hlavně strašně málo děje! Char mi přišel strašně nesympatický a nechutný. To s tím blogem mi přišlo úplně zbytečné. Nejvíc se mi líbil nápad s dýdžejema, to mi přišlo fajn, originální.

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Úžasná knížka. Taktéž si ale myslím, že konec byl uspěchaný. Námět je úžasně originální a jsou tam výborné rady ohledně toho, co udělat se sourozenci, když vás štvou......=P

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

Není dobré odsuzovat knihu druhým, každý má jiný vkus. Rozhodně to ale nebylo to co Dědictví rodu Trnhoffů. To je úžasná kniha....doporučuju

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Musím přiznat, že to je jeden z nejlepších komiksů co jsem kdy četla, a stejně by se mi asi víc líbil jako ilustrovaná kniha, protože všechny ty pocity a emoce, které tam dominují by byly vyjádřené mnohem líp. Moc se mi líbily ty ilustrace, příběh taky pěkný, ale nic extra.

06.06.2014 4 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Nádherný příběh, jež je i moc krásný ve filmovém provedení. Prostě nádhera...

02.06.2014 5 z 5

Fakt strašná blbost. Tohle dělají jen lidi, kteří prostě nejsou originální, tak píšou parodie na supr knihy. Ubohost...Jestli si autorka myslela, že bude mít nějaký úspěch, tak se šeredně spletla.

01.06.2014 odpad!