Tajemné labyrinty

Tajemné labyrinty https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8684/tajemne-labyrinty-8684.jpg 3 31 5

Nekonečné příběhy série

Tentokrát hledáš nejlepšího přítele ztraceného v labyrintech. Zase je jen na tobě, kterou cestu si vybereš a jestli přítele najdeš, či zabloudíš jako on.

Dobrodružné , Gamebooky , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Master of Mazes , 2003

Luigi1
27.05.2020 5 z 5

Uvidíme zda se setkají nebo stejně zabloudí.

Shinju
03.09.2018 3 z 5

Kouzelný příběh, který byl až moc rychlí. Kdo ví třeba při druhém čtení bude o něco delší. :)

hojkas
23.08.2017 5 z 5

S ohledem zpět tato kniha jako gamebook opravdu za moc nestála. Pro mne však byla prvním setkáním s gamebookem a byla jednou z nejcennějších součástí mé dětské knihovničky.
Ruku na srdce, tohle není čistokrevný gamebook ani omylem, jen zjednodušená verze pro mladší. (Což nemusí být na škodu, když ji berete tak, jak je.) Příběh sám k sobě není vůbec špatný a postavy jsou sympatické. Navíc se odlišuje i stylem voleb - zatimco v klasice přeci jen jakási dějová linka provází všechna rozhodnutí a cesty vedou zase zpět k pár úzce propojeným zakončením, zde s každou volbou míříme k jinému konci.
Pokud jste už někdy jakýkoli gamebook četli, nesahejte na tuto knihu, nekazte si chuť. Pokud ale ne a chcete vyzkoušet jejich styl bez vypisování stovky poznámek, možná touto knihou nepohrdnete.

kuceju
12.06.2014 2 z 5

Asi nejhorší gamebook, co jsem kdy četla (hrála). Provedení hrozné, propracovanost nulová. Mnohokrát lepší (ani se to nedá srovnávat) je série Lone Wolf - doporučuju!

Lady_Ef
30.08.2013 1 z 5

Půl hodina mého života strávená hledáním Rudolista byla úplně zbytečná.. ten čas za to nestál (ale našla jsem ho! :))

gamebooky

Carol Gaskin