Případ opuštěného poníka

Případ opuštěného poníka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42606/bmid_pripad-opusteneho-ponika-0Ee-42606.jpg 4 36 8

Kristýna, Karolína a Filip rozumí dobře koním a navíc řeší zapeklité případy ve své detektivní kanceláři Podkova. Jednoho dne se objeví na statku Kristýniných rodičů cizí poník a s ním záhadný dopis. Komu koník patří a proč ho nechal na statku? Kristýna a její kamarádi, sourozenci Karolína a Filip se pustí do pátrání. Ale objevit majitele není vůbec snadné. Malým detektivům pomůže náhoda. Spolu s dětmi si může zahrát na detektiva i čtenář. Pátrání usnadní tajný deník a magická podkova, s jejíž pomocí se luští skryté odpovědi.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Die Pferdebande und das geheimnisvolle Pony , 2002

Luigi1
24.10.2022 3 z 5

Další z povídek kteá se dá přečíst jen jednou.

chodícírohožka
09.11.2020 4 z 5

Příjemné dobrodružné čtení pro malé detektivy a milovníky koní. Jako dítě jsem si knihu docela užila - a netrpěla jsem při její četbě ani nyní v dospělosti.

Konfu97
03.03.2019 5 z 5

Moje první kniha z této série, kterou jsem jako malá dostala. Odstartovala sbírání celé série a nic jiného jsme v té době nechtěla. Krásné příběhy, které si mám v plánu znovu přečíst, ač už nepatřím mezi děti :)

PajusenkaB
24.01.2015 4 z 5

Když jsem byla menší, měla jsem ráda tyto knihy. Mají velká písmena a celkem strhující děj. Dozvím se toho docela dost. Ale když jsem teď starší, bohužel mi 103 stran nestačí. Doporučuji pro malé čtenáře.

kuceju
12.06.2014 4 z 5

Když jsem byla malá, moc jsem tuhle sérii měla ráda a četla ji pořád dokola. Vlastně to byla snad moje úplně první série knih. Stále si myslím, že je opravdu moc hezká, rozhodně jedna z hodnotnějších knih pro malé začínající čtenáře.

Dep8
01.01.2013 2 z 5

Pro milovníky koní ideální. Jinak radši nečíst. :)

TessDragon
05.09.2012 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských detektivek.Zamilovala jsem si hlavní hrdiny i zvířátka,co se tam objevily.Rozhodně doporučuji všem milovníkům zvířat,obvzlášt koní.

elis007
04.01.2012

Další knížka z téhle série určitě nikoho nezklame.

poníci

Kniha Případ opuštěného poníka je v